Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Jajj erre emlékszem, apuval néztük a futamot. Emlékszem ő nagyon röhögött, én meg nem értettem, hogy mi van. Valójában az egész F1-et nem értettem, csak annyit tudtam, hogy a pirosnak szurkolok :D

(#2) elektrotank válasza kemotox (#1) üzenetére


elektrotank
tag

És most is a pirosaknak szurkolsz? ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#3) kemotox válasza elektrotank (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Még azt sem tudom, hogy jelenleg kik vezetik a Ferrarikat. :D De régen a Sumaher meg a Barikelló voltak, asszem.

(#4) elektrotank válasza kemotox (#3) üzenetére


elektrotank
tag

Most ha minden igaz Vetel és Raikkonen vagy hogy kell írni :D
Szóval örülhetsz, ha még ma is a pirosoknak drukkolsz, akkor az egyik piros tuti, hogy a dobogon állt, az első helyen, Vetel személyében! :))

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mondjuk ez gyakorlatilag semmi nem volt a 2003-as esethez képest, ott kirohant a pálya közepére pont akkor, amikor mindenki jött egyszerre 200+al. Itt meg a pálya szélén sétált.

(#6) elektrotank válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


elektrotank
tag

Kb. ugyanolyan veszélyes mint két eset, mert ha véletlenül valahogy becsapodik a falba egy autó, vagy eltalálja egy lerepülő alkatrész... mindkettő túl veszélyes volt.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#7) kemotox válasza elektrotank (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Jó csak a pálya szélén sétáló embert tényleg csak akkor találja el valami, ha történik valami baleset, 2003-ban meg... hát mázlija volt a csávónak, hogy nem mentek neki. Mondjuk egy vérbeli Forma-1 rajongó el sem tudna képzelni szebb halált ;]

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Végre volt valami kis izgalom is, mert az, hogy csak mennek körbe-körbe, már nagyon unalmas. ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) elektrotank válasza Armahun (#8) üzenetére


elektrotank
tag

Na igen. Én már ezért nem nézem, ráadásul az autók is gyengébbek lettek. Visszasírom én még a tankolást, amikor kiömlött és hip-hop, gyúlladtak az autók, meg elvitték fél üzemanyag csövet... áh régi szép idők ;]
Persze, sose akartam, hogy meghaljon valaki, mert az már nem izgalmas verseny, hanem tragikus...

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.