Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Eltűnik??... Sose volt... ;]
Aki nem bír egy adblockert feltenni az meg meg is érdemli. :P

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#2) Narxis válasza Tyrel (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ennyi. Én is most olvasok erről először.

Thanos was right.

(#3) Shing


Shing
őstag

Tényleg pofátlanság volt. Töltögetek fel youtube-ra videokat, be van nyomva az adsense és nem érdekel ha kevesebb pénzt kapok (nem mintha amúgy annyit keresnék, hogy sokat számítana) de én kiszedtem azt a típusú reklámot. Gusztustalan.

(#4) twollah1976


twollah1976
őstag

Volt reklam a TeCsőn?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) [Prolixus] válasza twollah1976 (#4) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Volt... Engem is majdnem elkapott az agyérgörcs, amikor win reinstall és chrome telepítés után nem az volt az első dolgom, hogy bejelentkezzek a fiókomba, hogy szinkronizálódjanak az add-onjaim meg a beállításaim, Ehelyett véletlenül megnéztem egy youtube videót...Pontosabban megnéztem volna, ha a reklámok miatt nem lett volna teljességgel használhatatlan a dolog. Rettenetes ami van youtueon ad-blockerek nélkül, csak nagyon erős idegzetűeknek ajánlanám.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) Dr. Romano válasza Tyrel (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Volt PC-n sosem láttam azonban telefonon a youtube appal rendszerint előjött párszor és mostanában már egyes videók közben! is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Adblock for Youtube, izipizi :K

(#8) PistiSan


PistiSan
addikt

Amikor megjelentek ezek a típusú reklámok, akkor kerestem rá rögtön arra, hogy miként lehet blokkolni.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Még sosem láttam egy darabot se! :D Nehéz is kicsit elhinni, hogy valaki nem nyomja ki az egészet már jóval előbb.

(#10) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

WTF? Napi 1 óra yt videózás mellett sem találkoztam átugorhatatlan reklámmal. Mondjuk 'eredeti' youtube fiókom van és videókat is töltök fel, talán ezért.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) #20655360


#20655360
törölt tag

Adblock nélkül kb. használhatatlan lenne az egész yt.

(#12) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jéé, nem is tudtam, h vannak reklámok a youtube-on ;] :DDD (adguard+scriptsafe, ill hasonszőrű elődei mióta a netes eszemet tudom).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez nekem is új hír, adblocker megoldja..

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) azbest


azbest
félisten

youtube red lehetne már nálunk is, akkor lehetne reklámmentesen nézni*, play music előfizetést pedig ígyis úgyis használok.

* nem, az ad-blocker nem megoldás. Ha mindenki azt használja, akkor előbb utóbb megszűnik, nem jótékonysági intézmény. Amúgy mindenkinek magánügye, ha ballaszt a rendszerben, de nem szeretem, ha valaki ennek ideologizálására és önigazolásra reklámozza, hogy mindenkinek élősködni kellene. Ez nem fenntartható. Nem kell megsértődni raja, ezek a tények.

[ Szerkesztve ]

(#15) csako válasza azbest (#14) üzenetére


csako
veterán

Amíg nincs red, addig marad az adblock.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16) t72killer válasza azbest (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bizonyos oldalak használhatatlanok, mások veszélyesek hirdetésekkel. Ezeket adblock nélkül teljesen elkerülném (=úgyse keletkezne bevétel).

A yútúb most realizálta, hogyha mérték nélkül nyomja a néző szemébe a reklámot (ld kereskedelmi TV-csatornák, ahol több a reklám, mint a tartalom), akkor a kedves néző fogja magát és átkapcsol a versenytársakra.

Az üzleti modellt értem, örülök neki, ha pár SZOLIDAN ELHELYEZETT, NEM ERŐFORRÁSIGÉNYES reklám megnézéséért cserébe ÉRTÉKET kap az ember.

Nomármost itt a mérleg mind2 oldala kérdéses: ha túlságosan nyomulnak a reklámok, és egy 5perces cucc lecsekkolásáért 2 perc mosóporreklámot kell végignézni, ill ha a tartalom végül egy kalap k@ki/max unaloműzőnek jó, akkor az ember lehet inkább elmegy egyet sétálni v csinál vmi egyéb értelmeset.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) Fred23 válasza t72killer (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Bizonyos oldalak már a blokkolóim akarják blokkolni, illetve szólnak, hogy ha látni akarom a tartalmat, előbb kapcsoljam ki ezt meg azt... -ezért csinálom úgy, hogy több találatot nyitok meg egyből, és amelyik nem problémázik, amelyik hagyja blokkolni a reklámjait, annál olvasom el, ami érdekel.

(#18) Dr. Romano válasza t72killer (#16) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A yt-nak ki a versenytársa?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) azbest válasza t72killer (#16) üzenetére


azbest
félisten

" a kedves néző fogja magát és átkapcsol a versenytársakra."
"az ember lehet inkább elmegy egyet sétálni v csinál vmi egyéb értelmeset."

Így is kell tenni, ha nem tetszik a szolgáltatás. De valamiért sokan mégis odajárnak és megideologizálják a szerződésszegésüket. A szolgáltató pedig türelmes, de egyszer a pofátlanságnak is lesz olyan határa, hogy például polgári perben példát statuáljanak a notorius visszaélőkkel szemben.

(#18) Dr. Romano
valóban a youtube a legnagyobb, de vannak trónkövetelők: vimeo, dailymotion, twitch... de persze a hirdetőknek és a tartalomkészítőknek is főleg a youtube jön be.

[ Szerkesztve ]

(#20) Just486 válasza azbest (#19) üzenetére


Just486
senior tag

A baj szerintem az, hogy a pofátlanság nem a reklámblokkolók használatánál kezdődik. Mondjuk tényleg kérdéses hogy mennyire bölcs dolog arra verni a mellünket, hogy miként használjuk őket. Az, hogy ennek az egész jelenségnek a 'hirdetéskultúra' néhány normálisabb használója is megissza a levét vitathatatlanul sajnálatos és nem egészséges dolog, de a probléma nem a reklámblokkólók létezéséből gyökereztethető.

Ez itt egy példa, ahogy az indmailen a megjelenő reklám kitakarja a felhasználói felület egy részét. Desktopon még rosszabb a helyzet. Ráadásul a reklámblokkoló sem tudja feltétlenül megfogni.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#21) t72killer válasza Dr. Romano (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wimeo pl. De ezekszerint a FB is beizzítja a videómotort, ami sokkal keményebb versenytárs lehet.

#19: "megideologizálják a szerződésszegésüket" - Ez azért meredek, egy weboldal megnyitásakor semmiféle EULA-t nem "írtam alá". Ezenkívül mióta is vagyok köteles flasht futtatni?

#20: Nézz rá az investing.com-ra mobilon:Y Teljes felületet betakaró, + egy felugró ablakos, nehezen "lehúzható" (öregebb, gyengébb mobillal nem is lehet lehúzni) reklám mobilon, desktopon "csak" a szokásos flash-áradat.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) azbest válasza t72killer (#21) üzenetére


azbest
félisten

"Ez azért meredek, egy weboldal megnyitásakor semmiféle EULA-t nem "írtam alá"."

Igen, először. De amikor éveken át napi szinten visszajársz, az már elég ráutaló magatartás. Egyébként ne mindenféle weboldalról beszéljünk általánosságban, hanem maradjunk a youtube-nál. Ott van felhasználási feltételek. Ráadásul az ad-blokkolóval előre megfontoltan, szándékosan sérted meg a szabályzatot.

Ezek után ne lepődj meg, ha a boltban randarílozásért kitesznek az üzletből vagy ha zöldhatáron átsétálva letartóztatnak illegális határátlépésért. Vagy, ha más udvaráról kikergetnek (a weboldal magánterület). Pedig csak besétáltál, nem írtál alá semmilyen szerződést.

Mindig ugyanazokat a köröket futjuk le az ilyen témáknál. A szabálytalankodók megideologizálják, hogy rájuk miért nem vonatkoznak a szabályok. Mint a részeges vezetők.

[ Szerkesztve ]

(#23) Zotya84


Zotya84
őstag

Van reklám YT-n? Ez most komoly? :Y

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#24) ericssonfan2 válasza azbest (#22) üzenetére


ericssonfan2
tag

Ráutaló magatartás? Ne vicceljünk. A yt anonim módon, bejelentkezés nélkül is használható, semmit nem kell elfogadnom, nincsen semmilyen szerződés. Ha ezt korlátozni akarja, tegye zárttá a rendszert.

Szóval szerinted, ha a monitoron az ujjammal kitakarom a reklámokat, azzal is "szabályszegést" követek el? Na ne már.

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#25) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Nesze semmi, fogd meg jól szagot érzek :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#26) lm83


lm83
őstag

Még meg is értem ennek a lényegét, hogy ebből tartsák el magukat..
Na de hogy semmi rendszer nincs benne..
Kisfiam nézi a játék videokat, és előtte meg közbe olyan reklámokat nyom be, hogy csak nézek...
Pláne mikor pont olyan, hogy épp nem kellene a gyereknek látnia.
Mondjuk 4 évesen még nincs szüksége oldspicera...
És akkor ez a finomabb verzió, ahogy említettem, vannak elég rémisztőbb dolgok is..

(#27) Scholes9 válasza Enigma1945 (#25) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem vagy ezzel egyedül...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) azbest válasza lm83 (#26) üzenetére


azbest
félisten

a te fiókoddal a te szokásaid alapján választ :D

Egyébként be lehet kapcsolni korhatáros módot a fiókban, gondolom a reklámokból sem fog akkor felnött tartalmút adni.

(#29) t72killer válasza azbest (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A youtube felhasználási feltételei között semmilyen hirdetésblokkolásra vonatkozó kitételt nem találtam.

Mellesleg ha lenne is, a jelenlegi formában aligha állna meg bármilyen bíróság előtt, uis (nálam, bármilyen blokkolás nélkül) nincs felugró ablak, amiben aktívan bele kéne egyeznem spéci feltételekbe. Külön ki kell keresni a "terms"-t, ami messze nem uaz, mint amikor pl egy windows telepítésnél EULA-t fogadsz el.

#24: ez a másik, hogy a privátszféra megtartása érdekében én 99.9%-ban bejelentkezés nélkül használom a yt-ot. A főnököm egyszer beégett ezzel, amikor előadáson egy céges videó lejátszása után szépen sorakoztak a bőkeblű hölgyeményeket (ráadásul elég hasonlókat) mutató "szokásos" videók. Én mondjuk youtube-on ilyen tartalmat nemigen fogyasztok, de akkor sincs alkalmasint munkatársaknak v családtagoknak semmi köze, hogy Csipet Csapatot néztem vagy valamilyen politikai témájú videót.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#30) azbest válasza t72killer (#29) üzenetére


azbest
félisten

"G. if you use the YouTube Player on your website may not modify, build upon or block any portion or functionality of the YouTube Player including but not limited to links back to the Website;"

Bár igaz, ez a beágyazásra vonatkozik inkább.

B you agree not to alter or modify any part of the Website or any of the Service (including but not limited to the YouTube Player and its related technologies);
Ez már pontosan a látogatásra vonatkozik.

A tudatlanság tettetése nem mentesít a jogi következmények alól.

(bocs, közben szerkesztettem, mert nem azt a pontot másoltam be, amit kellett volna)

[ Szerkesztve ]

(#31) t72killer válasza azbest (#30) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az ugye leesett, hogy ez az általad üzemeltetett weboldalra ("your website") vonatkozik, amibe beágyazol egy yt videót? :P

Szerkesztésedre ("Bár igaz, ez a beágyazásra vonatkozik inkább.") - nem inkább, kristálytisztán. Nagyon örülnék, ha a youtube.com az én weboldalam lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) TomMusic


TomMusic
őstag

Nem akarom elhinni, hogy a Google annyira csóró lenne, hogy rá van kényszerülve a videókra aggasztott bullshit hirdetésekre. Ez már szerintem inkább profithajhászás.
A másik oldalról pedig nyilván nem várható el senkitől, hogy ingyen adjanak nekünk szolgáltatásokat. Azt a rengeteg videót kezelni nyilván ingyen nem lehet megoldani. De így, a reklámokkal elveszíti az egész az értelmét.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#33) azbest válasza TomMusic (#32) üzenetére


azbest
félisten

"De így, a reklámokkal elveszíti az egész az értelmét."

Pont, hogy ez ad lehetőséget arra, hogy független videoblogok színvonalas műsorokat gyártsanak olyan témákban is, amiben a hagyományos tévében csak silány minőséget találni. A youtube reklámokból, amazon affiliate linkekből és patrionból támogatják főleg ezeket. Csak néhány példa a saját érdeklődési körömből:
The 8-Bit Guy / 8-Bit Keys *
ADVChina *
Thomas Sanladerer 3d printerek *
EEVblog *
Barnacules Nerdgasm *
LinusTechTips* **
NoCopyrightSounds
Louis Rossmann
ThePianoGuys

*: főállásban csinálják
**: 9 év alatt felépített egy meghatározó médiacéget 14-nél is több alkalmazottal.

(#34) enginev3.0
Louise Rossmann videói előtt 99%-ban az a reklám megy, hogy "Do you need a website? ..." Már ő is sokat viccelődött ezen. Célzott hirdetések, tartalom, felhasználó vagy éppen vlog szerint. A reklámozó úgy érzi, hogy megéri neki. A tévében is sok az ismétlés :D

(#35) mentoloshypo
mondjuk mert addigra futnak ki a meglévő szerződések :U Nem mindeütt van visszamenőleges jogalkotás. Van ahol hónapokra vagy akár évekre előre lehet tudni, hogy mire számítsanak az üzletfelek. Nem úgy mint nálunk, ahol 30 naponként le lehet cserélni a kálbeltévé kínálatot is, ha a szolgáltatónak úgy tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#34) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én azt nem értem, hogy volt a viber reklám a yt videók előtt, amit át lehet ugorni
Van olyan videó néző aki nem ugorta át? És mi értelme volt ugyan ezt a reklámot hónapokig látni? Mennyit profitálnak ebből a hirdetők? Aki első alkalommal nem kattint rá másodiknak sem fog, aki pedig igen, az már elsőnek rá fog
De hogy hónapokig ugyan azt a reklámot nézni....

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

És miért kell még cirka 1 év, hogy eltűntessék ezeket a hirdetéseket? Vicc...

(#36) enginev3.0 válasza mentoloshypo (#35) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolom szerződések stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) TomMusic válasza enginev3.0 (#34) üzenetére


TomMusic
őstag

És mi értelme volt ugyan ezt a reklámot hónapokig látni?

Sokan nem értik szerintem a reklámok működését. A cél (részben) az, hogy amikor a boltban vagy és fogod a bevásárlókosarat, és mondjuk választol A és B termék között, akkor azt fogod választani, amelyikhez tudsz fűzni valamit. És itt jön képbe a reklám. Ugyanis tegyük fel, hogy B terméket már láttad valamilyen médiumban (youtube, plakát, TV... bármi), A terméket pedig nem. Gyakorlatilag tökmidegy, miről szólt a reklám, az agyunk B terméket már tudja valahova rakni, emlékszik rá, ez biztonságosabb választásnak tűnik. Így a B terméket fogod választani.
De ez csak egy a sok hatásmechanizmus közül. Egy másik pl. az, hogy leírtad ezt: "viber". Ezzel már Te is reklámoztad, és így vissza is tudunk kanyarodni a fent írtakhoz.
Aztán az, hogy a reklámnak még értelme is legyen, netán "tudatalatti" utalások, az már hab a tortán. A lényeg, hogy mikor ott állsz a polcnál, akkor azt válaszd, amit "ismersz", hiszen valahol már láttad. Vagy ha mindkettőt ismered, akkor azt válaszd, amit többször láttál.
Egyszerű ez, mint a faék.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38) enginev3.0 válasza TomMusic (#37) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annyira nem

Sokat hallgatok rádiót, és megfogadtam, hogy amely terméknek idegesítő reklámja van, olyan biztos hogy nem kell

Gondolom sok embernek nem mondok újat azzal, hogy "és pákkkkk a szélvédő elrepedt"

Na ezt akár hányszor meghallom, megfogadom, hogyha ilyen gondom lenne, maximum akkor vinném oda az autómat, ha előtte egy hétig keresve az összes többi lehetőséget átnéztem és egyik sem jobb. Mert eszméletlen ellenszenvet hoz ki belőlem egy ilyen idegesítő reklám

A vibernél pedig nem él az amit te mondasz, mert viber esetén nem az dönt hogy mit töltesz le, hogy a vibert van mihez fűzni, mert már láttam a reklámját, a vibert azért töltik le mert azt használják a legtöbben. Egy kézzel fogható terméknél már érvényes az amit te mondasz

De az hogy minden videó előtt meglátok egy viber reklámot, semmiféle biztonság érzetet nem kelt bennem, csak hányingert, és ellenszenvet

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) TomMusic válasza enginev3.0 (#38) üzenetére


TomMusic
őstag

Egyetértek (részben), de tartom amit írtam.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#40) Narxis válasza azbest (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

De nincs nálunk red. Másrészt pedig itt a Google-nek kell lépnie azzal, hogy a facebook-hoz hasonlóan aktívan harcol a reklámblokkolás ellen, pl. a youtube-on mert amíg van eszköz addig az emberek azt használják. Ha nincs eszköz akkor lesz majd vándorlás meg konkurencia erősödés és akkor el is érkeztünk oda, hogy miért nem harcol a Google.

Thanos was right.

(#41) Frawly


Frawly
veterán

Irigylek itt sokakat, akik nem tudták, hogy van reklám a TeCsőn. PC-n nekem sincs az uBlock Origin miatt, de sajnos mobilon, az androidos YouTube-appban nem tudom letiltani, van, hogy 10-15 percenként az arcomba kapok egy reklámot, akár egyetlen videó nézése közben is többször megszakítja a lejátszást :( Pláne akkor örülök neki legjobban, mikor mobilnetről megy a móka, hadd vigye még a plusz adatforgalmat is.

(#42) Cs1csó válasza Frawly (#41) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nincs okostelefonom, ezért is kérdezem, nincs reklámblokkoló az androidos böngészőkhöz? Pont ott ahol sokszor vigyázni kell a kerettel? Bár szerintem a mobilnetes net nem való jutubozásra, csinálja az ember akkor mikor wifin van.

[ Szerkesztve ]

(#43) dugo_ válasza Cs1csó (#42) üzenetére


dugo_
veterán

De van. Legfeljebb nem olyan triviális a használatuk, mint PC-n.

(#44) htomi85 válasza TomMusic (#37) üzenetére


htomi85
tag

Ezt írják a tankönyvek.
Bullshit.

Sötét nap lesz az emberiségnek, amikor valaki rájön hogyan lehet pontosan mérni a reklámok értékét.
A reklámipar gyakorlatilag egy ígéretet ad el a termelő cégeknek. Szerintem durván áron felül. És ez évről évre egyre jobban igaz lesz.

(#45) Mirman válasza t72killer (#21) üzenetére


Mirman
őstag

Azért vicces ahogy itt egy két ember foggal körömmel védi a reklámokat . Hát én nem fogom megsajnalni a Googlet az biztos . A videók előtti tovabbleptetheto reklám az még oké , na de hogy pl mobil eszközön elnyomhatatlan reklám van az egyszerűen a vicc kategória .
A Googlenek ott van minden böngészési adatom , érdeklődési köröm , mikor kit hivok , kinek írok smst és mit , minden emailem stb . Szerintem legyen ennyi elég és majd én eldontom hogy akarok e reklámot a videó közben .

[ Szerkesztve ]

(#46) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

A videók közben lévő reklámokkal is kezdhetnének valamit.
Krva idegesítő, mikor hallgatsz valami nem túl hangos cuccot, és időnként a füledbe ordít a reklám. (adblock rulz emiatt)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#47) #72042496 válasza htomi85 (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

És ezeket mivel támasztod alá?

(#48) dementor


dementor
senior tag

Nekem sincs soha reklám. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#49) elithun


elithun
őstag

Volt olyan is, ami 30 másodpercnél hosszabb és átugorhatatlan? Ez már azért elég profátlan dolog. De önmagában az átugorhatatlanság is az.
Én nem használok adblockot, hogy a tartalomkészítők ne essenek el pénztől, de ha átugorhatatlan reklám indult (én eddig 15-20 másodpercest láttam csak) olyankor egyből frissítettem a böngészőablakot, hogy dobjon más típusút.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#50) F34R


F34R
nagyúr

Nem csak a reklamokkal van a baj, hanem hogy tarolja a szokasaidat. Nekem nincs fiokom, az osszes latogatott es hozza hasonlo vagy epp neked ajanljuk videok mind ott vannak.
Torlom a cookie-kat, history-t akkor egy ideig jo, majd mikor google-ben keresnek valamit akkor feldobja az oldalat hogy nem belepett fiokkal szeretnem-e ha tarolodnanak az adatok. Persze sokan ranyomnak hogy elfogadjak, de ha belemegy a beallitasok koze, latod hogy alapertelmezetten mindent rogzit. Unblock kell szidni a Google-t nem kulon-kulon a szolgaltatasait. Egyebkent Gmail-ben is van hirdetes.

(#49) elithun

Volt, foleg ha hosszu videot nezel. Es egyre tobb a videok szamatol fuggoen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.