Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] ELTE LAN 2009

Hozzászólások

(#1) Arena87


Arena87
aktív tag

Q3A kimarad? :U :F
De azért sok sikert kívánok annak a 320 versenyzőnek!

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#2) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Úristen!

Előzőhöz volt szerencsém, rövid élmény beszámoló:

A csúszás még belefért volna, viszont történtek olyan apróságok, hogy csapattárs gépe egyszerűen nem működött, kb. 4 gépet hoztak, mire kiderült, hogy a billentyűzet volt a rossz.
Nekem valamelyik kocka elállította a CS-t és a távoli hangoktól kiszakadt a dobhártyám, a közeli hangokat meg alig hallottam. Azért értek valamit a game-hez, de pont a 3D hangzást nem buz... piszkáltam eddig, így hívtam admint. Ő meg hívta a főszervezőt. Így esett meg, hogy hang nélkül játszottam, ráadásul a sunnyogós trainen és simán hátba késeltek. Gondolom jót röhögtek rajtam :((( :((( :((( A config meg olyan jól volt beállítva, hogy a meccs előtti rohangálós körben 3x lőttem át az ember fején kb. 1 méterről, utána sikerült 2 lövéssel fejbe lőnöm. Eleve vodkával indítottunk, esélyünk sem volt, csak a játékért mentünk, de mire hazaértem idegbetegen ültem le public lámulni. Szóval van még mit fejlődni. Persze a kezdeményezés dicséretes!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#3) JanR


JanR
addikt

Nekem az a bajom vele, hogy a gepek mar elore ott vannak. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en nem nagyon tudok jatszani masik gepen. Hozza vagyok szokva az enyemhez :)
Tobb mint 6 eve Call of Duty-zok(1-2), nekem nagyon zavaro lenne, ha mas beallitasokkal es mas eszkozokkel kene jatszanom. Bar az becsulendo, hogy egyre tobb lan-t szerveznek idehaza.

(#4) e=mc² válasza JanR (#3) üzenetére


e=mc²
őstag

Foleg ugy, ha meg eger/billt sem hasznalhatod a tiedet. Undorito dolog mas odaizzadt lenyomata/kosz/nyavajahoz hozzanyulni.

Ambulimax Provider

(#5) JanR válasza e=mc² (#4) üzenetére


JanR
addikt

Ez mar csak ilyen. Foleg azt utalnam, ha valaki a szalyaban/orraban turkal es utan ugyan ugy nyomja tovabb a WASD-ot :DDD Megnyugtat az erzes, hogy az en egerem/billentyuzetem nem kap ilyet ;]

Amugy nem DC-ztel regebben? :)

(#6) ]Phobos[ válasza e=mc² (#4) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Elméletileg, de amúgy múltkor nem szóltak értek, max csúnyán néznek :))

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) e=mc² válasza JanR (#5) üzenetére


e=mc²
őstag

De, en vagyok az... ;)

Ambulimax Provider

(#8) kingabo


kingabo
őstag

Lol abban a gépteremben még netezni se nagyon lehet erre lan-t rendeznek?! :U Mondjuk mostmár legalább nem ragadnak be a gombok a bill-eken. :DDD
Ha jól tévedek 3500+-os AMD meg valami alaplapra integrált nvidia vga van a gépekben. Ha valakit érdekel megleshetem ennél pontosabban, de cpu-z/gpu-z -re senki se számítson nincs jogom futtatni...

(#9) JanR válasza e=mc² (#7) üzenetére


JanR
addikt

Ment privi ;]

(#10) proof88 válasza kingabo (#8) üzenetére


proof88
addikt

Nos, a 3500+-os AMD-k már asszem csak az Északi épületben vannak. Egyébként nem tudom, mi a gondod, mert a proci bőven elég a felsorolt játékokhoz, az integrált meg attól függ, hogy milyen... mert ugye egy SiS650/651-es VGA, ami még trilineáris textúra szűrést sem tud, csak bilineárist, nem egyenértékű mondjuk egy integrált Radeonnal vagy Geforce-szal... egyébként a Loviban (nagy gépterem) tudomásom szerint már Core2 alapú procik vannak, de ha mégsem, tök m1, mert a proci bármelyikhez elég... viszont videokártya van HD3400 is. :D COD2-nél jelenthet hátrányt csak, ha olyanok a beállítások.
Ezek azért nem számítanak high-end-grafikás játékoknak már.

Egyébként most, hogy megvédtem a hardvereket, elmondanám, hogy hülyeségnek tartom én is, hogy nem lehet saját billt és egeret használni... és valóban vannak problémás billentyűzetek, arról nem is beszélve, hogy ha legalább szépen csúsznának az egerek... de nem... és LAN-rendezvénytől függetlenül, amit nagyon utálok, és amit szerintem kellene csinálniuk a gépekkel, az a takarítás... ezt most főleg az egérre mondom, tiszta ratnya az összesnek a csúszó talpa, meg minden... oké, hogy fejlesztenek hardverre, és ami van, az elég is, hiszen nem kell komolyabb hardver, HD3400 is bőven elég arra, hogy legalább elinduljon a szakdogám, ha pont olyat írok, vagy olyat tanulunk (Managed DirectX pl.), de hetente nem ártana áttörölgetni az egereket és a billentyűzetet.

A másik, hogy sokszor valóban gond van a bejelentkezéssel. Mondjuk ha be sincs dugva a hálókábel, akkor az egy dolog, de van amikor be is van dugva és mégsem megy... sajnos mindig van szerintem néhány ilyen gép. Ez azért rossz, mert rengetegszer nincs szabad hely a Loviban.

Aztán ott a kis Lovi, talán ott fejlettebb gépek vannak, mint a nagy Loviban, de az egereket ott is lehetne tisztogatni... a billentyűzetek ott vmi tisztességesebb darabok, mondjuk nem is várom el, hogy nagy tételben sok pénzt költsenek rá, de a takarítás hiánya miatt egy idő után azok is érdekesen fognak kinézni. Azt meg továbbra sem értem, hogy miért az asztal tölti be az egérpad funkcióját... élvezet, ahogy súrlódnak a talpak az asztalon...

Szerény véleményem szerint a rendszergazdiknak kicsit meg kéne erőltetniük magukat, hogy ne legyenek állandóan out of order gépek, mert olyan nincs, hogy állandóan több gép nem működik... már 3. éve ezt látom. És 1-2 megbízhatóbb takarítót meg be kéne állítani hetente egeret és billt pucolni minimum.

Szóval nagyrészt egyetértek azzal, amit mondtál. :D

Amúgy remélhetőleg a rendezvény kinőtte gyermekbetegségeit és most már sokkal gördülékenyebben fog zajlani. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) angyalpc2 válasza Arena87 (#1) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Pont ezt akartam kérdezni
ilyen lan partikon állandóan kihagyják a Q3-at... :O

(#12) 7


7
addikt

Én elolvastam a honlapon fellelhető szabályzatot, és lehet saját billt/egeret használni, nem értem, hogy honnan szeditek az ellenkezőjét

(#13) Ice!? válasza 7 (#12) üzenetére


Ice!?
őstag

Ők nem voltak olyan szorgalmasak mint te, és nem olvasták el. (:

(#14) proof88 válasza 7 (#12) üzenetére


proof88
addikt

akkor ezek szerint tavaly nem lehetett még

(#15) Tolkarius


Tolkarius
tag

köv alaklommal én is megyek... ;]

(#16) L Balázs válasza JanR (#5) üzenetére


L Balázs
tag

Csak nehogy egy járványügyis is beszabaduljon a rendezvényre, mert akkor a H1N1-re hivatkozva karanténba zárnak mindenkit "további kivizsgálásig" ;]

Mod: ilyen rövid szöveget is el tudok gépelni :B

[ Szerkesztve ]

(#17) viszta99 válasza e=mc² (#4) üzenetére


viszta99
tag

Sajnos ez van...

(#18) Szirti válasza proof88 (#14) üzenetére


Szirti
tag

Mi az 1. voltunk, azon is lehetett. Az jó volt! Azóta már annyira sok játékos lett, hogy nem volt kedvünk menni.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#19) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Nade egy 120 fős teremből, meg két 60 fősből hogy a picsában lesz 320?

Plumpy - A kultúrbölény

(#20) JColee válasza Plumpy (#19) üzenetére


JColee
őstag

valahol 2 ember játszik 1 gépen :D

(#21) raczger válasza Plumpy (#19) üzenetére


raczger
őstag

Mondjuk nem játszik mindenki egyszerre. Vagy ha mégis, szerintem jobb ha hagyod a fenébe, oda járnak a progmatosok is, egy kis varázslattal akár 420 is lehet még abból :DDD

Tök jó, ahol ezek majd tolják a gamét, én ott fogom írni azt a rühes zh-t, nem ér :O

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#22) JanR válasza L Balázs (#16) üzenetére


JanR
addikt

Ja nekem meg ez a mottom:D
Ha valaki lo egy szepet codban mar nem csak azt irom, hogy n1, hanem, hogy H1N1 :DDD

Fejlodok a korral ;]

(#23) edward2


edward2
addikt

Szerintem az hogy más gépén játszol nem baj. Saját billentyűzet, egér, füles nélkül viszont elképzelhetetlennek tartok bármit.

Mondjuk starcrafton kivül ezen a lanon más nem érdekelne. Azt meg nem tudok játszani pl. :)

(#24) kingabo válasza proof88 (#10) üzenetére


kingabo
őstag

Hát múlt héten még amd-k voltak, a core2 az a nyelvi meg pár pc labor a 2-dikon. Nem sis a vga az tuti talán 6300as nvidia. (doh ma voltam benn igaz csak egy levelet meglesni, de eszembe se jutott megnézni a gépet)
Egyébként vannak olyan helyek ahol a gépek már nagyon régóta nem működnek pl op szoba elött. Én 6. éve szívok ott, a tapasztalatom: a gépeket cserélik csak, a színvonal egy csöppet sem javult. :W Nem értem miért nem lehet a rossz gépet elvinni és lerakni helyére egy másikat amíg javítják?! Még most is rémálmaim vannak néhány zh-tól. :DDD

Ja aki megy : a ház elején lévő usb-kbe SEMMIT SE!!! elég sok leégett pendrive-os hírt hallottam már!

[ Szerkesztve ]

(#25) LackoMester


LackoMester
addikt

minden Lan-os próbálkozás nagyon dicséretes,nem olyan egyszerü bármit is megszervezni,én max.20-25 LanParty-t szoktam szervezni a baráti körben,net hozzáféréssel,szerverrel..nem1szerü...
gratula :C :C :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] ELTE LAN 2009
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.