Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Hoplitész válasza hallador (#88) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Pl. most is van, ha jól értelmezem: itt.

(#102) arnyekxxx válasza Hoplitész (#101) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Inkább nemvan, legalábbis felénk:
Hungary > Currently, there is no free minutes available for direction: Hungary. Come back later or register to make paid call.

(#103) Hoplitész válasza arnyekxxx (#102) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Szóval megdőlt az ellenérv, hogy nem éri meg. De igen, és volt ilyen több is.

(#104) arnyekxxx válasza Hoplitész (#103) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ez egy voipcucc ami fizetős ügyfelet akar berántani (az egyébként nálunk nem is működö) szolgáltatásába, nem évtizedekkel ezelőtti hagyományos zöldszám aminél átvállalja a zöldszám tulaja a hivásdijat, és nem olyan zöldszám, hogy az átvállalt hívásdíj után még fizet egy kimenő hívást is extraként.

Gizike - gőzeke

[ Szerkesztve ]

(#105) Hoplitész válasza arnyekxxx (#104) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Én nem zöldszámról, hanem internetes hívásról írtam. Kissé félreértetted a dolgot.

(#106) arnyekxxx válasza Hoplitész (#105) üzenetére


arnyekxxx
veterán

meaculpa

Mindemellett ha annyira megérné akkor mondjuk működne, viszont nem működik (magyar számmal). Egyébként én se találkoztam Magyarországra müködő ingyentelefonhívásos weboldallal, csak hallottam olyanról akinek egy ismerőse mesélte, hogy egyszer felhívott valakit ingyen a netről, de lehet, hogy nem ingyen és nem a netről volt. Lehet, hogy pont te voltál az az ismerős. Freesmsm volt ezer, hangpostahekkelős hangüzenetküldés volt, de ingyen kimenő hivást soha nem sikerült összehozni.

(#107) hallador válasza Hoplitész (#101) üzenetére


hallador
addikt

Igen igen, de valamit nagyon összekevertél, ma már van. De hogyan is csinálod ezt interneten sim kártyával sehogy....
Ja hát van viber, skype, stb, de ennek semmi köze ahhoz amit emlegettél....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#108) hallador válasza Hoplitész (#67) üzenetére


hallador
addikt

Hát csak meg kellene tanulni azt a történelmet.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#109) Hoplitész válasza hallador (#108) üzenetére


Hoplitész
junior tag

Ideje elkezdened, rádfér. Bár előtte még az összetett mondatok értelmezését gyakorold.

(#110) Ba cy lus


Ba cy lus
őstag

Gyakorikerdesek.hu-n azért akadt néhány tag, aki emlékszik: [link].

(#111) arnyekxxx válasza Ba cy lus (#110) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ja, hogy nem valós szolgáltatás volt hanem "azt hiszem a szolgáltató dolgozói használhatták egymás közötti telefonálásra és persze volt ismerősöm, aki leadta a drótot és mi is azt használtuk," amit illegálban használtatok.

(#112) Ba cy lus válasza arnyekxxx (#111) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Tudtuk is mi azt 10-12 évesen. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.