Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Remélem azonnal meghalt, és nem kellett szenvednie kínok között. Ez a baj az adrenalinnal: függőséget okoz, ami megnyomja a gombodat azt utána nem biztos hogy abba tudod hagyni, embernek lenni szívás.
Keveset tudok erről a sportról de a hegymászást az ejtőernyőzéssel kombinálni az olyan főzet amit idősebb korban célszerű kipróbálni azt hiszem 30 felett kicsivel, hogy előtte másra is legyen idő ha így alakul mint neki.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2) koxx


koxx
MODERÁTOR

A hegymászás nem nyugdíjas hobbi.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Aki keresi a bajt az idovel meg fogja talalni.

(#4) Habugi válasza Lauda (#3) üzenetére


Habugi
addikt

Ennyi, a nagy számok törvénye idővel mindenkit utolér..

Természetesen nyugodjon békében, ő és a hozzá hasonlók tolják ki időről időre egy kicsit mindig az emberi határokat és korlátokat.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5) batmanéhes válasza $p@rr0w (#1) üzenetére


batmanéhes
tag

az endorfin okozza a függőséget.

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kemény. Még a búvárkodással gondoltam, hogy extrémsportot űzök, de a madarakat utánozni lényegesen veszélyesebb, mint a halakat... (legalábbis ebben a formában.)

Amúgy egy angol fórumon nemrég halt meg egy kb 10év tapasztalattal rendelkező búvár-fórumtársnő, neki egészségi gondjai voltak mégsem akarta abbahagyni:(. Sajnos így van ez, amíg nincs baj, addig váá, ha már itt vagyok/átrepültem USA-ból, nehogymár megállítson egy kis szél, máskor is volt hasonló...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Csemike


Csemike
csendes tag

Nyugodjon békében.

Most utáljatok meg, de sose értettem ezt a hegymászó hype-ot. Oké, rendben van, szeret hegyet mászni, ez a hobbija, stb. (igaz, hogy a sztárként ünnepelt fehér európai hegymászók a helyi serpák nélkül sehol nem lennének...), de a jelek szerint a többségnek egy idő után inkább az agyára megy és egyszerűen nem hajlandó tudomást venni a fizikai korlátairól, lásd Erőss Zsolt. Adrenalin és elismerésfüggők lesznek, fürdenek a csodálóik hozsannázásában, és egy idő után már rég nem a hegymászásról szól a dolog.

(#8) t72killer válasza Csemike (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elismerés/ünneplés csak a kiválasztottaknak jár (pl E.Zs), rajtuk kívül ott vannak a béna aspiránsok serege, aki fel akar jutni a dobogóra. Erőssék tragédiáját is egy ilyen tag okozta ha jól emlékszem. Akarni jó, de a be@arásig akarásnak mindig rossz a vége.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.