Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

Így kell ezt csinálni, nem értem a nagy hisztit. Ilyen előfordulhat bármelyik gyártóval. Olyan érzésem volt hogy a köpködők alig várták hogy bele rughassanak a samuba.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) Looserke válasza Zolik (#1) üzenetére


Looserke
őstag

Javította-e a hibát a frissítés?

(#3) Dottore válasza Zolik (#1) üzenetére


Dottore
addikt

Szerintem ez nem hiszti és legfőképp nem (érzelmek, rugdosás) személyes. A Samsung egy cég. Teljesen felesleges szeretni vagy nem szeretni, ez nem változtat azon, hogy gyárt termékeket ami néha jó, néha nem. Ebben az esetben tömegesen jelentkezett bizonyos probléma és ennek nagyon helyesen hangot adtak a vásárlók, a cég pedig szintén nagyon helyesen igyekszik orvosolni. Meg fogjuk látni milyen sikerrel.

(#4) Cifu válasza Zolik (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Valahogy így kezdődött a Note 7 buli is, az első híreknél jöttek a megmagyarázások, hogy hát ez normális, több millió készülékből "már csak a nagy számok törvénye miatt is" selejtes lesz pár, és így tovább.

Oszt mi is lett a vége?

A jelek szerint az S8-ak minőségellenőrzésében akadnak gondok, ha egy ilyen probléma átcsúszhat.

A "köpködők" meg tudod úgy vannak ezzel, hogy ha már kiad (vagy kiadna) valaki egy rakás pénzt egy flagshipért, akkor elvárások vannak. Lásd Huawei P10 memória és háttértár-lottó, vagy itt adott esetben S8 kijelző-színproblémák...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) gretzky77 válasza Zolik (#1) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia azért azt várjuk meg,hogy megoldás e a dologra! S7 edge-nél nálam nagyon szépen jelentkezett a rózsaszínes kijelző és meg akarták magyarázni,hogy ez nem komoly használatot befolyásoló hiba,úgyhogy futnom kellett köröket,de végül cserélték!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#6) Cilindrik válasza Zolik (#1) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Hát nekem kicsit olyan érzésem van mint mikor az almát szidták a "fogd másképp" dolog miatt

Nem tetszik a szín? Állítsd be!

(#7) #72042496 válasza Cifu (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Valahogy így kezdődött a Note 7 buli is, az első híreknél jöttek a megmagyarázások, hogy hát ez normális, több millió készülékből "már csak a nagy számok törvénye miatt is" selejtes lesz pár, és így tovább."

Ami egy teljesen érthető és logikus következtetés volt az első hírek alapján.

Az S8 kijelzőtjét meg kell nézni vétel előtt, ahogy az S6-ot és S7-et is meg kellett, ha az ember nem akart rózsaszínes panelbe futni. Ez sajnos egy jellemző hiba, ami itt lehet, nagyobb arányban fordul elő, de ezt még nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#8) Heisenberg69 válasza Zolik (#1) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Na, te aztán bizonyítottad is, hogy egy troll vagy, meg persze Samu fan….

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#10) RaveForce válasza Heisenberg69 (#8) üzenetére


RaveForce
veterán

Veletlenul sem te vagy a troll ennek a kommentednek a fenyeben... 😂😂 legalabb offba tenned pls...😑

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) HarleyCustom válasza RaveForce (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) kovaszoskeny válasza Zolik (#1) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

hiszti?Iszonyatos a szervilizmusod...

Abe due dembella

(#13) pusszycat válasza #72042496 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én általában rendelem a telefonjaimat, de persze van 10- valahány nap hogy visszaküldheted ha nem tetszik valami.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) #72042496 válasza pusszycat (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

14 nap ha nem tévedek, ez nagy előny azért. Én egyébként biztos visszaküldeném, ha rendelnék egy S8-at és a kijelzője rózsaszín lenne. (Személy szerint a telefonvételt inkább személyesen intézem, mert biztosítást is kötök rá. Az S7-nél külön jó volt, hogy ezzel 20 vagy 30 ezer forintot még engedtek is a végösszegből.)

(#15) #13110016 válasza Heisenberg69 (#8) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1

(#16) janeszgol válasza Looserke (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

A teló topicjában biztosan választ kapsz.

(#17) zseko válasza #72042496 (#14) üzenetére


zseko
veterán

Ez érdekelne, hogy hol engednek el az árból, ha biztosítást kötök rá.

HR24.hu

(#18) tomboy0013 válasza zseko (#17) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sehol.

(#19) somogyib válasza zseko (#17) üzenetére


somogyib
őstag

Az ónodi vásárban.

(#20) bigrock válasza somogyib (#19) üzenetére


bigrock
addikt

Ha veszel mellé még egy kokast meg két tojót... :)

(#21) Skynet258 válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


Skynet258
veterán

Erről van egy érdekes sztorim. Mm, soundbar vásárlás, 129-ert kirakva, de azt eladó azt mondja odaadja 99-ert, ha kötök rá biztosítást, 15-ert pluszban. Tehát 115 meg igy is, és olcsóbb mint natúrba. Cool. Gondolkozok, netén nézem, 99 a soundbar, az üzletben kitett 129k kamu, vagy régi ar. Pénztárnál mondom mégsem kell a biztosítás, így mennyi? 99. Ok, kérem... értem én, hogy jutalék, na de na.

https://geekpulse.hu

(#22) HardRic


HardRic
addikt

Telekomban ahol ki volt rakva vagy 8db S8 egyiket sem láttam pirosasnak. Kicsit túl van ez lihegve. De hát minden népszerű telefonnak kell valami "gate".

[ Szerkesztve ]

(#23) tomboy0013 válasza HardRic (#22) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért ha most kiraknak 7 működő Note 7-et akkor azt mondod túl van lihegve az akku gond? El kell füstölnie az egyiknek legalább a szemed előtt hogy elhidd a létezését vagy mi? :D

(#24) HardRic válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


HardRic
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=WTQr6VwMfBI
Lemért két iPhone-t és ott is volt akkora különbség... pedig azokat elvileg egyénileg kalibrálják.
Amúgy szerintem a Note 7 is túl volt lihegve :D Mindenesetre vicces volt a kétszeri visszahívás, és hogy most kiadták megint :D

(#25) zseko válasza Skynet258 (#21) üzenetére


zseko
veterán

Na mondjuk erről nekem is eszembe jutott egy érdekes sztorim :D Anno még ~97-98-ban vettem egy videokamerát. Mivel nem igazán volt olcsó, és nem volt jellemző, hogy 'suhancok' 230e-ért videokamerát vesznek, így azért kicsit jobban körülugráltak (gondolom, hogy ' Istenem csak add, hogy megvegye!' gondolatokkal :DDD) Még nyitvatartási időn is túlmentek, csak hogy beérjek hozzájuk a papírokkal. Ja, mivelhogy hitelre ment, akkor kezdtem dolgozni, vóót pééz :D, igaz most már nem tennék ilyet, de na. Sőt, alapvetően csak egy 110e-es kamerát akartam, de arra nem kaptam meg a hitelt, erre meg igen... :U

A lényeg: másfél év múlva bementem megint a boltba, hogy videomagnót szeretnék venni. Az az eladó, aki anno a kamera vásárlásakor csak bent volt, de mást szolgált ki, rámutatott egyre és azt mondta, azt ajánlom a kamerádhoz! Szerintem megjegyeztek :) 132e helyett odaadták azt hiszem 125e-ért (egy percet nem alkudtam vagy ilyesmi), és még egy link kábelt is adtak volna ingyen ha kérem :) (hülye voltam, nem kértem).

HR24.hu

(#26) ForRedGlory válasza HardRic (#22) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kivancsi lennek, ha a te telefonod lenne ilyen, akkor ezt mennyire gondolnad komolyan... :U

(#27) HardRic válasza ForRedGlory (#26) üzenetére


HardRic
addikt

Alapból nem veszek Samsungot, mert azért vannak elveim, de igyekeznék minden tekintetben testre szabni ami fontos nekem. Ahogy eddig láttam, ez a piros kijelző olyan dolog, ami eddig is jelen volt az AMOLED-eknél, de most hirtelen fel lett fújva, mert valamit fel kellett. Eddig is együtt lehetett vele élni, ezután is együtt lehet.

(#28) tomboy0013 válasza ForRedGlory (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

Verné ő is a tam tamot mint a többiek.

(#29) ForRedGlory válasza HardRic (#27) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát persze.

(#30) HardRic válasza ForRedGlory (#29) üzenetére


HardRic
addikt

Várj erre küldök egy szemforgatós emojit, az kellően leszarós és provokatív:
:U

(#31) ForRedGlory válasza HardRic (#30) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egy pillanatig se zavarjon, hogy hülyeséget beszélsz. Hogy lenne a kijelző sajátossága a pirosas szél, amikor NEM minden S8/S8+ telefonnál jelentkezik? Jaaa... egyik telefonnál ez, a másiknál az a sajátosság. O wait...

[ Szerkesztve ]

(#32) zseko válasza HardRic (#27) üzenetére


zseko
veterán

Ne haragudj, de ez kb. annyira érv, mint hogy én azt mondom, hogy alapból nem veszek Sonyt, mert fosnak tartom az összes telefonját. Egyéni preferencia csak, semmi más, ami mögött nincs valós érv, vagy minden esetben igaz bizonyíték. Még akkor se, ha valóban nem vagyok hajlandó Sonyt venni, mert valóban fosnak tartom a telefonjait. Nekem meg leginkább Samsung tetszik, nem minden részben persze, de ahogy írod, 'de igyekeznék minden tekintetben testre szabni ami fontos nekem', ez alapján számomra, ismétlem, számomra az ő telefonjukkal kell a legkevesebb kompromisszumot kötnöm abból amit szeretnék, vagy amit elvárok, hogy kapjak.

HR24.hu

(#33) #72042496 válasza zseko (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem mondom hogy általában engednek az árból, csak azt, hogy nekem ott és akkor megtették.

A Media Marktban vettem a telefont tavaly márciusban. Mondtam az eladónak, hogy tetszik a készülék és elvinném, de csak két év Gold biztosítással, úgy viszont drágállom. Ezután fel is ajánlott 24 ezer forint kedvezményt (megnéztem közben), amit én elfogadtam. Csodálkoztam rajta, mert igaz hogy drágállottam, de attól még teljes áron is elvittem volna. :)
(Így viszont a következő telefont is ott fogom venni, akár engednek az árából, akár nem.)

Ráadásul egy akció miatt 10%-ot még jóváírtak ajándékkártyán. De úgyis vásárolok a Mediában, így lehet mondani, hogy annyival is olcsóbb lett az egész.

[ Szerkesztve ]

(#34) #72042496 válasza #72042496 (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt kérdezte előbb, hogy készpénz vagy áruhitel, de az előbbi volt. Lehet, hitelre nem adták volna így oda, ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#35) RaveForce válasza HardRic (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

"Alapból nem veszek Samsungot, mert azért vannak elveim"
:DD :DD micsoda elvek!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) Victoryus94 válasza #72042496 (#34) üzenetére


Victoryus94
őstag

Általában nem vonhatók össze az akciók, de mivel a Medianak megéri, ha veszel G+ -t előfordulhat, hogy kaptál volna valamilyen kedvezményt. A kérdés, hogy mennyire volt útban az a teló. :D

(#37) ΞΔGLΞ válasza HardRic (#27) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Eddig is együtt lehetett vele élni, ezután is együtt lehet.

Páromnak vettem egy s8+-t, az teljesen hófehér mindenhol, ahol olyannak kell lennie, meg ugye 320K ugrott a ledes tokkal együtt.
Ennyi pénzért talán elvárható, hogy ne legyen ilyesmi, sőt semmilyen hibája...
De tegyük fel, hogy te vagy az eladó és pirosas a kijelzője, és az is tuti, hogy így azonnal visszaviszem. Ekkor lenyomod nekem ezt a dumát, akkor ugye nem baj, ha ott rögtön keresztbe felnyomnám a seggedbe a készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#38) SlayR


SlayR
senior tag

Végül is nem mindenki egyforma vannak akik ilyenen is habzószájjal Spártát ordítva rúgdalnák le az egész Samsungot a hegyoldalról közben meg az Iphoneosok nagy része ha hibát lát a telefonján bebeszéli magának, hogy az fíícsőőr amúgy meg nálam is volt hasonló levettem a pirosat és most nincs aztán ha jön a javítás eltűnik eközben meg a környezetemben kapásból 2 P10 meg Iphone 7 szart be mostanában :DDD Én is szidtam a Samsungot meg megvoltak az "elveim" aztán kiderült egy éve, hogy az S7tel végre valamit alkottak most is viszik a dolgot az S8nál főleg az S8+...de azért érződik a Note7 után hogy próbálnak ott ahol tudnak belekötni a Samsungba csak úgy látva a blogok meg egyes oldalak tesztjeit mindent bevetnek lassan azt várom hogy majd atom tengeralattjáróval hasonlítják össze csak hogy lehessen sorolni mi nem jó benne :D

[ Szerkesztve ]

(#39) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Szepek ezek az amoledes kijelzok, de nincs az a penz hogy ilyen telefont vegyek valaha. :N :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40) pusszycat válasza wertigo1984 (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a hsz. mentsd el valahova. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) wertigo1984 válasza pusszycat (#40) üzenetére


wertigo1984
őstag

Egyenlore alairasnak megteszi. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#42) pusszycat válasza wertigo1984 (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jé,észre sem vettem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) stemplar07


stemplar07
őstag

Felraktam odinnal egy független XEH XXU1AQDG -t amiben már benne van az edge szélek javítása .

Azt kell h mondjam , hogy jó munkát végeztek, működik , bár előtte sem voltak a szélek túl rózsaszínek , ha a piros sávot feléig visszavettem . ....
Az edge szélek állításánál kiírja, hogy újraindul és vagy ,,10 perc mire beállítja,, ez baromság, 2 perc alatt megvolt .
Szerintem akinek hasonló gondja akadt , és felrakja az új FW-t és még mindig gondja van, az max visszaviszi , de ez már szőrszál hasogatás lenne :)

(#44) GMalik


GMalik
tag

Mindig bakizniuk kell a samsungéknak???

(#45) Bardoczy válasza GMalik (#44) üzenetére


Bardoczy
csendes tag

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.