Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem is a Nintendo lenne, ha nem a Mario-t tunkolná nyitócímként

All→M8

(#2) ldave válasza callmeakos (#1) üzenetére


ldave
félisten

Hát ja, csak nagy volt s félelem, hogy ez a rész nem lesz más, mint a Wii játék kissé feltúrbózott kiadása, de szerencsére nem ez történt.

A Slime draws near! Command?

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Volt olyan valaha olyan Mario játék, ami nem kapott max pontszámot? :U

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Én örülök, hogy a nintendo-tól mariot kapott nyitócímnek.
De azért én megvárom az első sonic játékot vagy az első komolyabb mariot!

Amúgy kérdésem:
Mit szóltok a resistive kijelzőhöz?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) Dr.F.E.R.I. válasza RepeatSector (#4) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha a funkcióját jól ellátja, akkor kb senkit nem érdekel, milyen technika búvik meg mögötte

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) FuRiONight


FuRiONight
őstag

2D Mario-kban még nem igazán csalódott senki, és a pontszámokat nézve ebben sem kell.

Mondjuk egy Metroid-nak vagy Zelda-nak jobban örültem volna, mint egy Mario-nak, de sztem más is .. :U

[ Szerkesztve ]

(#7) RepeatSector válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

De itt a fájó pont lehet a multitouch hiánya! Sajna ez meg is lett erősítve, hogy ez a képernyő még a dual touch-ra sem képes!

Én személy szerint egy kapacitív kijelzőt tudtam volna elképzelni + egy stylust mellé! A kis kínaiak is megoldják a mélyített resistive hatású kapacitív kijelzőket tableteknél ennél is olyat láttam volna szívesen

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) FuRiONight válasza RepeatSector (#7) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezt eddig nem is tudtam, h még dual touch-ot sem tud a tab része. Én olyasmire számitottam, h egy hd-s felbontás, oled kijelző és multitouch, amit tabletként is tudok haszálni.

Hát igy már nem is érdekel ez a wii u.. :(((

(#9) RepeatSector válasza FuRiONight (#8) üzenetére


RepeatSector
senior tag

A felbontás: FWVGA 854x480
Azért az OLED kijelző és a HD felbontás kicsit túlzás lenne ez egy játékkonzol!

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#10) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#8) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Nintendo rájött, hogy egy konzolt nem önmagában a konzol ad el, hanem a játékélmény, amit kapsz tőle. Lehet pl a PS Vita ilyen über- meg szuper gép, csak épp nem adnak el belőle pár ezer darabot. Játék közben a Wii U padját sem fogod végig taperolni, hanem plusz funkciókat nyújt a játékélmény kiterjesztése érdekében. Ha über-szuper tabletet akasz, akkor vegyél tabletet. Ha a N ilyen tabletet gyártott volna, az megölte volna a konztolt, mert másfélszeres áron már a kutya nem venné meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11) FuRiONight válasza RepeatSector (#9) üzenetére


FuRiONight
őstag

Miért lenne? A telefonokban 5colon full hd van, jövö évi csúcstelók mind fullhd-sak lesznek.

Egy új konzoltól pedig nem egy 3 éves technikai fejlettséget várnék el, hanem legalább egy mai szinvonalat, főleg, h egy ilyen konzol 5év múlva is piacon lesz és jönnek rá a játékok.

Hány colos is az a tablet pontosan? (maga a kijelző persze) mert ekkora felbontással, nem hiszem, h valami nagyon szép képe lehet.. :F

Dr.F.E.R.I.: a nintendo a hardcore játékosok felé szeretne nyitni ezzel a konzollal, de igy hogyan? Amikor egy mai szinvonalat sem tud hozni? Nekem is a játékélmény a fontos, de azért pár év múlva milyen lesz, főleg ennyi pénzért? :F

Jah és használd a szerkeszétés gombot, ne irj 2 percenként másik HSZ-t, kvázi-tag-ként tudnod kéne.. :U

[ Szerkesztve ]

(#12) Dr.F.E.R.I. válasza RepeatSector (#7) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Stylus így is lesz hozzá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#11) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A mai világban, amikor a legtöbb embernél még internet sincs, és sokan tizenéves autókkal járnak, ez még bőven hi-tek kategória. Amúgy azért nem szerkeztgetek miattad, mert közben dolgoznom is kell... :U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) FuRiONight válasza Dr.F.E.R.I. (#13) üzenetére


FuRiONight
őstag

Oké, de akkor ne kérjenek egy elavult konzol-ért ennyi pénzt, ennyi. Nem kell ezt túlreagálni. Az ár érték arány a fontos és az ehhez társuló tudás.

10éves autót is megvesz az ember, ha az jó állapotban van és reaális áron adják. :U

Ha kommentelni van időd, akkor arra szerkesztés gombra is rá tudtál volna kattintani :U

(#15) RepeatSector válasza FuRiONight (#11) üzenetére


RepeatSector
senior tag

6"-os a kijelző! Szerintem a felbontás rendben van! Még egyszer leszögezném egy ez játékkonzolhoz tartozó gamepad! Ez eléggé nagy újítás a nintendo részéről! Ezen nem full HD filmeket kell nézni! én ezt arra tartom jónak, hogy minijátékok, HUD, vagy egyéb okos megoldás (pl mesterlövész játékokban a sniper távcsöve :) ) fusson rajta!

Dr.F.E.R.I.: Tudom hogy lesz stylus csak egy kapacitív kijelző + stylus jobb lett volna!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#16) moli.hu válasza FuRiONight (#8) üzenetére


moli.hu
őstag

Én olyasmire számitottam, h [...], amit tabletként is tudok haszálni.

mivan? :D

(#17) FuRiONight válasza moli.hu (#16) üzenetére


FuRiONight
őstag

Wii u bekapcsolása nélkül tudnék rajta netezni vagy akár filmet nézni.. :U

Nem értem, mit nem lehet ezen érteni?

Egy játékkonzol és egy teljesértékű tabletet vártam, de ez igy gyenge, főleg ennyi pénzért. :(

Nem baj, az alapötlet jó, az ms vagy a sony majd megcsinálja igazán jóra ;]

PSVita-ról csak annyit (és ez mást kézikonzolra is irhatnám): - kevés a kezdőjáték, drágák, és a játékok ára valami iszonyat drága, egy market-store árhoz képest. Ninc szükség ilyen árú kézikonzolokra ma már.

[ Szerkesztve ]

(#18) RepeatSector válasza FuRiONight (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ennyi pénzért ez így is bőven jó! Egy vásárlójuk már biztos van! Mert én meglátom az első olyan címet ami érdekel akkor veszem is.
Ne várjunk már ennyiért mindent.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) FuRiONight válasza RepeatSector (#18) üzenetére


FuRiONight
őstag

A mostani "tudás" nem ér ennyi pénzt. Vagy legyen jobb és kérjenek többet, vagy a mostani verzió és olcsóbban. Nem véletlenül mondja mindenki, h túl van árazva a N új konzolja.. :U

(#20) RepeatSector válasza FuRiONight (#19) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ok te ezt úgysem érted meg! Ez egy újdonság, egy nagyon jól kifejlesztett újdonság! Az ára sem vészes.

Ha neked ez nem felel meg akkor vegyél valami HD-s tabletet.
De arra nem lesznek játékok! Tudom tudom mérges madarak, de akkor is android/ipad-en nincsenek ugyanilyen minőségű játékok!
Ők ezt nem is tabletként hirdetik hanem wii u gamepad-ként!

Tudom ez Magyarország ahol mindenki, minden olcsóbban és jobb specifikációkkal vinne.

Amit tud ez a kütyü az eléggé meggyőző, ilyen árért cserébe.

Magyarul ezt hagyjuk abba, mert soha nem lesz vége. Gondolj egy picit bele! Ez egy céleszköz, játékra van fejlesztve!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#21) FuRiONight válasza RepeatSector (#20) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tényleg nem értem meg, h ennyi pénzért nem kapok többet mint egy 5 éve piacon lévő konzol, és még drágábban is, a háttértára nevetséges, és az h a wii u pro game-ot még külön kell megvennem hozzá.

Tényleg nem látom jól dolgokat, és ez az ár, főleg MO-on hitetlenül olcsó, ahol a min.bér 70e ft... :F

(#22) kovsol


kovsol
titán

Számomra még mindig furcsa, hogy ott ül az ember egy HD TV előtt és közben egy pár colos kis kijelzőt les és ott irányítja a dolgokat ?

May the Force be with you!

(#23) RepeatSector válasza FuRiONight (#21) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nah most mondom, hogy nincs mirol beszelni. Specifikaciokat latom nem nezted.

Vess majd egy pillantast ra . Nevetseges hattertar? 5 eves? Mirol beszelsz? Olvass egy kicsit utana.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#24) FuRiONight válasza RepeatSector (#23) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nevetseges hattertar?
8 és 32GB háttértár amiből 4,5 és 28gb használható fel. A mai 1-2 terrás merevlemezekhez , vagy az xbox 360 320gb-os és a ps3 500gb-os képest nem kevés szted?

5 eves? Mirol beszelsz? Olvass egy kicsit utana.
720p mennek a 1st party játékok, ma már ez kevés. Esetleg ha 3D-ben de hát nem. Főleg ha a hardcore réteget is meg akarja fogni.

A tablet controller pedig elavult, mind a készletléti idő mind a felbontást és a tudást tekintve.. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) ldave válasza FuRiONight (#24) üzenetére


ldave
félisten

Azért azt ne feledd, hogy ez a Nintendo első HD-s gépe, szóval az, hogy most még csak 720p, az nem jelenti azt, hogy nem tud a gép többet, érdemes megnézni, hogy milyen volt egy PS3 játék 2007-ben és milyen most. Amúgy meg ha hozza a 60 fps-t fixen 720p-n, nekem már az is elég lenne, hosszútávon is.

A kontrollert pedig nem tabletként kell kezelni, sose állította a Nintendo, hogy az lesz. Hogy mennyire lesz sikeres és életképes, az meg hamarosan kiderül. A 3DS-t is mindenki temette már a megjelenése előtt, hogy gyenge a hardver, kicsi a felbontás, meg amúgy is, kinek kell ilyen az iPhone mellé, aztán mégiscsak sikeres termék lett belőle.

A Slime draws near! Command?

(#26) TazLeacher válasza ldave (#25) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A gond az, hogy szét lett "hájpolva", hogy ez már fullHD konzol. Nem azt mondom, hogy gáz jelen esetben a 720p, de akkor nem kellett volna ennyire nyomni ezt a fullHD témát.

Megjegyzem, nem csodálkozom a Mario pontszámain, már a Wii-n is rohadt jó volt, várható volt, hogy ez is az lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) ldave válasza TazLeacher (#26) üzenetére


ldave
félisten

Okés, de ez a hájp a sajtó műve, nem a Nintendo reklámozta így a gépet. Legalábbis nekem nem rémlik, még a pontos specifikációt is sokáig titkolták.

A Slime draws near! Command?

(#28) Def26 válasza FuRiONight (#24) üzenetére


Def26
félisten

A Te géped is majd az xbox és a ps új gépe lesz. Nintendo meg megmarad azon az úton ahol volt. Elég sokan veszik majd meg ezt is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) FuRiONight válasza Def26 (#28) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tetszik a wii u félre ne érts, de nem ilyen áron ezzel a tudással. Egy ps3-x360 áron venném is, de nem hiszem h majd 30e ft-al megkapnám azt a pluszt amit én várok.

(#30) moli.hu válasza FuRiONight (#17) üzenetére


moli.hu
őstag

Wii u bekapcsolása nélkül

az megvan, hogy mi az a wii u gamepad?

(#31) FuRiONight válasza moli.hu (#30) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azért is irtam, hogy tabletként lehet haszálni. Nap mind1

(#32) GeryFlash


GeryFlash
veterán

90ezer Ft-ért mi ez a szar? nincs multitouch? amikor kitalálták ez az árat ehhez a szeméthez, mire gondoltak?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#33) ldave válasza GeryFlash (#32) üzenetére


ldave
félisten

Nem rád, az biztos.

A Slime draws near! Command?

(#34) moli.hu válasza FuRiONight (#31) üzenetére


moli.hu
őstag

az a neve, hogy "wii u gamepad", nem pedig "wii u tablet".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.