Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A készülékkel kapcsolatos kérdéseket természetesen ezúttal is várom, a bejegyzésekben pedig igyekszem majd válaszolni rájuk! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#2) putu33


putu33
tag

Jesszus ez tetszik :B Nem tudom miért, pedig nem szeretem a csúsztathatókat. De a jack aljazatot miért tesszük oldalra, kedves gyártó?! :W

(#3) joghurtoskan


joghurtoskan
csendes tag

a Samsung Magyarországnak amugy ez nem kis reklám,de neketek is megéri, főleg mivel az omniánál konkrétan még a telefon készülési folyamatánál kapcsoltak be titeket, és nőhet a begyetek hogy bele tudtatok szólni a folyamatba :) jogosan :K ez is igéretes telefonnak tűnik,és emberi méretűnek, a nokia felkötheti a gatyeszt, mert eddig nem volt olyan telefon ami az n95/96 nak ellenfele lehetne minden téren,de ez ahogy olvasom, le is nyomja :) bár a tudása sokrétűbb, nekem az omnia jobban bejön :)

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#4) papi77 válasza Bocha (#1) üzenetére


papi77
addikt

Gratula Bocha,h vasárnap is keményen dolgozol! :)
Kíváncsi vagyok a kamerára...

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#5) tuskooo


tuskooo
addikt

Ideje már, hogy jöjjön vmi igazi n-széria ellenfél, azok egyre kevésbé tetszenek :(

(#6) Bocha válasza papi77 (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszönöm! Ez a bejegyzés egyébként még hagyján, most írom a nagy cikket az i900-ról... :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) Gabdeszka


Gabdeszka
csendes tag

Bocha milyen az anyaghasználat?

(#8) copin


copin
őstag

Föld első 8 megapixeles mobilja, a Samsung i8510 Primera

Ez biztos? :)

(#9) papi77 válasza Bocha (#6) üzenetére


papi77
addikt

Azt is várom már :C ( és úgyhiszem nem vagyok egyedűl :K )

Az első: NOKIA 1611

(#10) ByB


ByB
addikt

1. Hogyan boldogul a böngésző a Flash és YouTube tartalmakkal?
2. Mennyire erős a szimpla LED? (Miért nem használnak legalább kettőt? Később várható optikai zoomos, xenon vakus változat?)
3. Milyen a csúszka minősége?
4. Hozzávetőlegesen már lehet valamit tudni az árról?

Jack oldalra? :( Egy ekkora batáron, nem hiszem, hogy nem fért volna máshova...

A Föld első 8 megapixeles mobilja??? Hogy csak egy ellenpéldát hozzak: Samsung SPH-V8200!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Gzolo


Gzolo
senior tag

Kövezzetek meg , de nekem (külsőleg) egyáltalán nemtetszik. Egyszerűen nemszép, a Samsung tud ennél sokkal szebbet, Soul, D900, U600, méltatlan a külső ehhez a tudáshoz, túl "szürke", pedig a tudása nagyon ok.

i900 -ra fenem inkább a fogam(vagy valamilyen érintős cuccra, KS20, F480, vagy Viewty), sokkal inkább birtoklási vágyat ébresztenek, remélem a Voda majd felveszi a kínálatba őket jövő év elejéig...

Bocha: Samsungnak mintha lett volna már régebben keleten 8 mpx-es telója, a Föld első 8 megapixeles szerintem egy kissé túlzás, inkább EU :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Bocha válasza copin (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

copin (#8): A C905-re gondolsz? Tény, hogy az előbb lett bejelentve, de ez előbb kerül a boltok polcaira! :)

Gabdeszka (#7): szerintem kiváló. Fém hátlap, fém keret, fém gombsor, minőségi műanyagok. Erről egyébként a következő bejegyzésben fogok részletesen írni.

ByB (#10): a YouTube-ot és Flasht még nem tudtam megnézni, nemrég került hozzám a masina. Éjszaka sem fotóztam még vele, a következő bejegyzésben viszont lesz efféle infó. A csúszka jó minőségű, összecsukva semmi holtjátéka nincs, kinyitva minimális. Árat tudok, de nem mondhatom el, 2-3 hét és kiderül úgyis.

Mi a baj az oldalsó jackkel? :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) Bocha válasza Gzolo (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ok, javítottam, köszi! ;) De most nem fogok utánanézni, hogy melyik volt a világ első ilyen gépe, esetleg ha Te tudod, azt örömmel fogadom! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) ByB válasza Bocha (#12) üzenetére


ByB
addikt

Zsebre rakva, veszélyes a füles csatlakozójára nézve, hacsak nem 90 fokos töréssel kezdődik.

(#15) #72042496 válasza Bocha (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

De mégis... az árral kapcsolatban örülni fogunk, vagy szomorkodni? :)
Esetleg abszolút titkos, s ilyet sem írhatsz le?

Egyre bíztatóbb dolgokat hallok erről a telefonról! :R

[ Szerkesztve ]

(#16) Bocha válasza #72042496 (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Marhára fogtok örülni... csak a Nokia nem! :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) AS


AS
félisten

Nagyon szuper, ez már járt eldarál és gsm arénánál is és szuper képeket készít , legjobb most a piacon.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) tuskooo válasza ByB (#14) üzenetére


tuskooo
addikt

Milyen fülesnek nem úgy kezdődik? Vagy legalábbis én még nem láttam olyat :( Legalábbis az ilyen felhasználásra szántak között.

(#19) Bocha válasza tuskooo (#18) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egy csomó Sennheiser van, ami 90 fokot töréssel kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) AS


AS
félisten

Bocha nem , INNOV8 lett a készülék neve?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) Bocha válasza AS (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Samsungosok Primeraként emlegetik.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) kaller1 válasza Bocha (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung B600,10 Mpix,3x optikai zoom...Talán 2006-ból.... :DDD

.::> <::.

(#23) tuskooo válasza Bocha (#19) üzenetére


tuskooo
addikt

Én arról beszélek, ami nem :F

(#24) Gzolo válasza Bocha (#13) üzenetére


Gzolo
senior tag

(#25) AS válasza kaller1 (#22) üzenetére


AS
félisten

De az D-Korea exluziv nem europa.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) kaller1 válasza AS (#25) üzenetére


kaller1
veterán

Persze,de a Földről volt szó először,mint első... ;)

.::> <::.

(#27) tuskooo válasza kaller1 (#26) üzenetére


tuskooo
addikt

Én is néztem, már rég volt szó 10 Mpixelről is.

(#28) joghurtoskan


joghurtoskan
csendes tag

miért érzem úgy, hogy fényévekkel fogja verni képminőségbe a c905-öst :) a samsungot egyszerűen nem lehet megállítani! :P

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#29) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

sokan szeretnek játszani a telefonjukkal, a felsőbb kategóriás nokiáknak nagyon jó az OpenGL alatt nyújtott teljesítményük, nagyon örülnék, hogyha az ezentúl tesztelt telefonokon futtatnátok valamilyen OpenGL benchmarkot is, ebből kiderül, hogy lehet-e a telefonra normális játékot fejleszteni, mert ugye hiába írjátok, hogy grafikus gyorsító van alatta, abból még nem derül ki sokminden

[link]

[ Szerkesztve ]

(#30) Bocha válasza Ati_X_321 (#29) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Megoldható! ;)

A 8-10 megapixeles mobilokról meg kösz az infókat! :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) Pajoz válasza joghurtoskan (#28) üzenetére


Pajoz
őstag

...és nekem miért van olyan érzésem,hogy a nokia kemény balegyeneseket kap?
Márkahűség ide,vagy oda,de lehet,hogy a következő telóm nem nokia lesz.
A nokia a symbian "atyja és tulajdonosa",mégis,úgymond,letaszítjak a trónról.Nagyon rá kéne teperniük a fejlesztésre!Igaz,hogy ez a samsung inkább a felső szegmens és az alsóbb kategóriákban nincs ellenfele a nokia symbiknek,de gondolom elég nagy fejtörést okoznak nokiaéknál.

(#32) lunaticz


lunaticz
tag

mért symbian van benne? rájöttek hogy a samsung szoftverek szarok ? :DDD

(#33) kaller1 válasza Bocha (#30) üzenetére


kaller1
veterán

Azok a telók abban az időben csak azért készültek,hogy villantson a Samsung, "Mi ilyet is tudunk!" Ezt el is ismerték.
A mostani Primerát viszont széles körbe el akarják juttatni.Jól csinálják. :K

.::> <::.

(#34) bepe79 válasza Pajoz (#31) üzenetére


bepe79
addikt

Mar csak azert is, mert a Symbian ugyan a Nokia-e, es az uj modelljeibe a Symbian S60 legeslegujabb verziojat kene pakolnia, megsem teszi, lasd Nokia E66, a legujabb uzleti modell !!! Ezzel szemben, a Samsung, aki nem tulajdonosa a Symbiannak, meg valszeg` nem is fejleszti, a Primera-ba, a 8510i-be belepakolja a Symbian S60 3rd 9.3 (Feature Pack 2)-ot ! Tehat megegy pont ennek a Samsungnak, hogy ujabb a Symbian S60 OS benne, mint az uj Nokia-kban...

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#35) bendzso


bendzso
senior tag

Lesz súlya a telónak :Y ...
nekem nem nagyon jön be a formája, viszont ait a menüjéről láttam, az alapján szép belsője lesz.
Az omnia jobb :)) :P

(#36) tuskooo válasza lunaticz (#32) üzenetére


tuskooo
addikt

Vagy mert i, azaz okostelefon :P

(#37) ByB


ByB
addikt

Mikor kérdezi már meg valaki, hogy tud-e egyszerre csörögni és rezegni? :DDD

bepe79 - Ez nem teljesen igaz amit írsz! Az E66-ban a legújabb oprendszer van, csak a Nokia külön bontotta az üzleti vonalat a többitől és valamilyen szinten saját oprendszert fejleszt hozzá! A másik pedig, hogy a Samsung-nak keményen kell fizetnie a Nokia-nak minden egyes eladott Symbian-os telefon után, ezért ha például ez a telefon sikeres lesz, miért is ne, akkor azzal a Nokia is jól jár! ;)

(#38) shtml válasza Bocha (#6) üzenetére


shtml
őstag

Remélem, egész éjszaka a cikket írod, hogy holnap reggel már olvashassuk. :R Nagyon kíváncsian várom.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#39) Pajoz válasza bepe79 (#34) üzenetére


Pajoz
őstag

Erre céloztam én is.Még akkor is lemaradásban vannak,ha úgy működ az üzletpolitika,mint ahogy ByB állítja.

(#40) Bocha válasza bepe79 (#34) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én úgy tudom, hogy a Nokia mellett per pillanat egyedül a Samsungnak van része a Symbianban, de nekik még van egy kevés. Utána fogok nézni.

shtml: én meg remélem, hogy estig be fogom tudni fejezni... Este inkább meginnék egy sört valahol. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) bendzso válasza ByB (#37) üzenetére


bendzso
senior tag

de szerintem a nokia azt is tudja, hogy ha így folytatja, akkor pl lecsúőszhat 2. helyre az eladási ranglétrán, és ez ront a hínrevén, stb..., meg minden egyes ember végülis reklámozza a telefonját.

(#42) Vtwo


Vtwo
senior tag

Utálom a flippes-silde-os telókat ,de ez kéne :R

(#43) ByB válasza bendzso (#41) üzenetére


ByB
addikt

Mit értesz ezalatt: "ha így folytatja", de ezt sem értem: "meg minden egyes ember végülis reklámozza a telefonját"? sorry :B

Szerintem a Nokia helye nincsen veszélyben! Azért mert a Samsung kijön egy fullos Symbian-os telóval, még nem fognak rosszul aludni a Nokia-nál! Főleg, hogy a profitot nem ezek a telefonok termelik igazán, ezek az "über"masinák a hírnév miatt szükségesek! :R

(#44) HardSanyeee válasza Bocha (#40) üzenetére


HardSanyeee
őstag

és mi van a Sony Ericsson és Motorola UIQ részesedésével? vagy amióta a Nokia megvette a Symbiant azóta az sincs? :U

(#45) 2T


2T
tag

Bocha: Gratulálok a fotókhoz, nagyon szépek lettek!
(Ennél már csak ez lenne jobb, ha kipróbálnád Az iso 100-at)

A telóval meg szerintem egy gond van:

Igen jól látjátok, et bizony nagyobb még az N95-nél is.. :U

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#46) 2T válasza HardSanyeee (#44) üzenetére


2T
tag

Kivásárolta őket a Nokia tudtommal, csak a Samsungot nem mert ők nem adták el a részüket..

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#47) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

jól nézki mellesleg megkaphatta volna az érintős részét az U900ról.

(#48) Dr.Anonymus válasza ByB (#43) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ByB:
ez így van a...
én fogadok hogy n96ból még így is több fog fogyni, csak mert nokia...

HardSanyeee:
bedobták a közösbe a UIQ-t, de nem halt meg állítólag még fejlesztenek rá, bár ennek némileg ellentmond, hogy a BeiBei és a Paris fejlesztés is leállt az SE-nél, pedig mind2 elég végső stádiumban volt

egyébként viheti a Nokia a symbiant, ... szerintem rossz üzlet lesz a jövőben
nem hiszem hogy az android mellett lesz a symbiannak jövője
persze nem akarom elkiabálni
de láthattunk videókat már mind androidról, mind symbian érintős verziójáról
hát a symbian verzió köszönő viszonyban sincs az androiddal...

Bocha:
az akksi hogy teljesít, csak mert a másik fórumban feldobták a témát?
köszönöm a választ!

2T:
ne felejtsd el, hogy vékonyabb mint az n95, sokkal!
n95: 21 mm, primera: 17 mm n96: 18 mm, de az n96 viszont szélesebb mint a samsung

RandomGosu:
van helyette optikai egér... az még jobb...

[ Szerkesztve ]

(#49) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Hát nem semmi ez a telefon. Nagyon kíváncsi leszek, hogy előfizuval mennyiért fogják adni. Remélem az akksija is rendben lesz, ez már nem egy kis teljesítményű telefon. Személy szerint örülök, hogy nem raktak rá érintőgombokat, volt már olyan Samsung a kezemben, teljesen elrontott az összképet. És jó lett az írás is! ;)

(#50) AMD Power


AMD Power
titán

Gratulálok az újabb telefonhoz és az elismeréshez ami kijárt nektek az Omnia tesztelése után. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.