Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Fu,ismét BLOG-sorozat! Királyak vagytok! :R

/\/0zb3/27

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Várom a tesztfotókat. Nagyon tetszik, nagyon musthave, csak így vagyok a Diamond2-vel is :D
Megvárom mit hoz a 6.5-ös WM az I900-asomhoz, és ha semmi komoly elörelépés, akkor ez lesz a nyerő :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Reaper


Reaper
őstag

Áhh ez kész ez a teló, már a bemutatáskor beleőrültem, nagyon kéne tényleg! Méég infót, méég fotót :C
Na jólvan lehűtöm magam :DDD

(#4) AS


AS
félisten

Már nagyon várom, ráadásul már a Andriod Samsung is be van jelentve gondlom abból már csak holnap lesz hír. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) joey04 válasza AS (#4) üzenetére


joey04
titán

vagy nem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) O$zkł


O$zkł
aktív tag

hát ez kész
az elmúlt hét is tele volt jó telefonokkal most meg itt a diamond2 +még ez a blog bejegyzés
úgy érzem lassan lefogom cserélni az 5800-ám mert ezek az új telók megbolondítanak
az i8910 mikor fog megjelennei?(vagy már megjelent?)

[ Szerkesztve ]

"Be the change you want to see in the world"

(#7) Jadro


Jadro
veterán

Szuper, ismét egy készülék blog!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) zsoltke


zsoltke
tag

kb mikorra várható a kereskedelmi forgalmazása? csak hogy mikorra spóroljak össze kb 150ezret :DDD

ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

(#9) bendzso


bendzso
senior tag

"csak úgy, mint a Nokia 5800 vagy a még szintén nem kapható Sony Ericcson Idou."
Javítsátok ki a Sony Ericssont, két s van benne, két c helyett. ;)
Van benne memóriakártya-foglalat? Az 5,76 Mbps sebességű HSUPA megint előrelépés igaz? vagy csak én maradtam le? :B Ami még lehetett volna, az legalább egy fotó a bekapcsolt képernyőről, vagy az oprendszerről, mert nem biztos, hogy ki fogom bírni holnapig, hogy lássam mit alkotott a Samu, Pl today képernyőnek. :)

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jajj istenem.. jaaaaaj istenem.... :D

I humbly and respectfully decline™

(#12) Bog válasza bendzso (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva.

A kijelzőről lesz kép, a menüről majd szép videó. Az alapképernyő háromféle lehet, ezekről is lesz majd szó. Memóriakártya oldalról tolható bele, microSDHC.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Depression


Depression
veterán

Király ez a Samsung. Nem csak telefonokkal szerez vevőket, de minden op.rendszerhez kötődőt is meg tud fogni. Elismerésem nekik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) Napfénysüti

Must have :C
Ez nagyon durva lesz.

Més que un club!

(#15) Inarus válasza Depression (#13) üzenetére


Inarus
addikt

+egy rakás hozzánk hasonló technokratát ezekkel a hosszútávú teszt-kooperációkkal... :))

(#16) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Így első látásra szimpatikusabb mint az ájfón :) Jaj a holnap nem bírom ki :)
Hajrá Blogsorozat! :)

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) bolondember válasza Bog (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Bog!

tudom, h nem egyszerű, meg minden - de nem lehetne esetleg egy komplett bejegyzés erejéig összehasonlítani a főbb funkciók terén az 5800-val? H lássuk, mennyivel sikerült jobbra(?) a Samu koncepciója, ha már alapvetőleg eléggé hasonló több szempontból a két készülék? :B

thx

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) novinyul


novinyul
veterán

Lassan hívhatom a providentet egy kis zsetonért :DDD .Kiváncsi lennék koreában ezután mit matekolnak össze,ez már tényleg a mindent bele kategoria! :R

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#19) plus44


plus44
veterán

Jók ezek a blogsorozatok, anno az Omnia kapcsán is értékelte a nép, most is lesz sikere. Am. maga a teló téyleg szép, de azért nem épp aprócska, várjuk a többi részt :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

köszöntjük az i8910est a szerkesztőségben :DDD
már nagyon vártuk :B

(#21) Bocha válasza bolondember (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Megoldható, felhajtok egy 5800-t a Nokiától. Legalábbis megpróbálom.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) rhen


rhen
senior tag

Várjuk a tesztet. :)

Miért fotóztok ilyen beállításokkal? F13 1/60 ISO800?
Felesleges az F13, ezeket a képeket F4-el meg lehetett volna csinálni ISO 100-al mondjuk és máris nem ilyen zajosak.

(#23) Bocha válasza rhen (#22) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az ISO800 véletlen, ISO400-on kellett volna, ott nem lenne zaj. Az F13 nem fölösleges, ez az első olyan blende érték, ahol ekkora (~25 centiméteres) tárgytávolságnál rendben lesz a mélységélesség. Az 1/60 pedig a derítőfény miatt van, ez a záridő tartozik hozzá.
Ha kisebb blendével fotóznánk, akkor olyan eredményt kapnánk, mint az X500+ esetében - ott próbálkoztam ezzel, művészinek művészi, de alapvetően nem az a cél, hanem hogy látszódjon a kütyü.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#24) student


student
őstag

tetszett az oled leirása mert nem tudtam mi az
. csak jót olvastam róla.

és mi az amibe szar az oled? drága?

(#25) Bocha válasza student (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Régebben (4-5 éve, amikor elkezdték komolyan venni az OLED-et) a színek élettartama volt para, a kék nem érte el a a 10-20.000 órát. Mára ezt is megoldották, nincs hátulütője, bár gondolom drágább, mint a lassan filléres TFT panelek.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) Champipi


Champipi
senior tag

Azért mielőtt még túlzottan ráizgulnátok erre a telóra lássuk a képernyők fényerejét egymás mellett az iPhone-al.

Az iPhone képernyőjét még senki nem tudta lenyomni fényerő-felbontás-használhatóság kombinációban egyszerre. Legalábbis bennem ez a kép alakult ki a fórumok, tesztek átböngészése után... szeretném ha valami végre letaszítaná a trónról, de még nem találtam meg...

(#27) rhen válasza Bocha (#23) üzenetére


rhen
senior tag

Igaz, kipróbáltam. :)

(#28) No.01


No.01
őstag

Huhh de nagyon vartam mar! Ez azt jelenti, h mar nem kell olyan sokaig varnunk :DD
Bar a "A pár hónapon belül piacra kerülő készülék..." kezdetu mondat remelem csak vicc! :F :U

Egy gyors kerdesem azert lenne: Jol latom, h nincs lencsevedo???

Mostani i900-ammal mar egeszen jol osszeszoktunk, de en abbol a fajtabol valo vagyok aki igenis hasznalna a fenykepezot a telefonjan ha valoban szep kepeket produkalna. Persze 6300-hoz kepest az i900 is nagyon jo kepeket csinal, de osszesegeben azet meg boven van lehetoseg a javitasra.
Erintokijelzo utan meg nemszivesen valtottam volan i8510-re.

[ Szerkesztve ]

(#29) zsoltke


zsoltke
tag

aki nem bírja ki holnapig (mint én:DDD) : First look at Samsung Omnia HD (i8910)

ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

(#30) Csubakka_ válasza Champipi (#26) üzenetére


Csubakka_
tag

Igaz, hogy nem Iphone-nal hasonlítják, de azért ez elég meggyőző

(#31) Teaway


Teaway
veterán

"a készülék sehol nem használ fém elemeket [...] A burkolat fényes, ujjlenyomatokat erősen gyűjtő műanyagokból áll"

Ezt most komolyan gondolták? :F :Y

Nincs itthon csokid??

(#32) yorka válasza No.01 (#28) üzenetére


yorka
tag

Én is az aktív lencsevédőt hiányolom, no meg a Xenon vakut. Ez led-nek néz ki. Ilyen szintü kamerához már illene, hogy legyen mind a kettő.

(#33) skajwa


skajwa
senior tag

Szép nagy.:)
Sajnálatomra nem fémből van, de a samsung általában nem olyan ropogós plasztikot használ mint a nokia, szóval talán nem lesz annyira gáz mint egy 5800...

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#34) Csubakka_


Csubakka_
tag

Majd megnéznétek, hogy mennyi a másolási sebesség a belső 8/16giga memóriára? Remélem nem olyan borzalmas, mint N95 8GB...

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#35) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Számomra túl nagy, innentől kezdve lehet bármekkora a tudása csak távolról tud érdekelni, amugy gratula a Samunak, szinte tökéletes ez a mobil

Cseberből vederbe

(#36) FRENK1988 válasza zsoltke (#29) üzenetére


FRENK1988
veterán

Áh ez így elveszi a holnap izgalmát :) (de első dolgom volt rákattintani :D)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#37) Champipi válasza Csubakka_ (#30) üzenetére


Champipi
senior tag

Nem az a lényeg, hogy találj egy olyan alacsony alapot amihhez képest már jónak mondható a telefon, hanem, hogy objektíven a lehető legszélesebb skálán alakíthassunk ki véleményet. Vagyis tegyél oda mellé egy iPhone-t, hadd látom mit tud az új samu! :U

(#38) copin válasza Bocha (#25) üzenetére


copin
őstag

Ahhoz képest nem sok OLED TV van a boltok polcain. A TV fejlszetés miatt, ma még magas az ára, bár ez nem meglepő, mivel még elég fiatal ez a technológia a gyártók számára.
A TV szervízek álma valósulhat meg. Időzítve lenne a TV élettartama, a folyamatos képromlással (na nem mintha a többi örökéletű lenne, de egy katódsugaras 20, vagy annál évet is elketyeghet, katódcső csere nélkül). A plazma és az lcd pedig ma már nagyon megbízható, kiforrott megoldás.
Ha jövőre indul be az OLED TV gyártás, akkor össze lehet mérni a SED-el. Sokat várok a Canontól emiatt. Így a SED késése sem olyan vészes. Persze ez nem TV, de azért ez az egész jól mutatja, hogy az OLED nem tökéletes.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39) Csubakka_ válasza Champipi (#37) üzenetére


Csubakka_
tag

Éppen ezért írtam oda, hogy nem ájfón mellett van.
Ha valóságban is így fest az Omnia mellett akkor szerintem nem lehet panasz majd a kijelzőre. Természetesen ezzel a képpel nem azt akartam demonstrálni, hogy jobb, mint az Iphone de azért már le lehet szűrni belőle némi infót. És természetesen én is megnézném egy Iphone mellett, hogy mit tud.

(#40) nVIPER


nVIPER
senior tag

Nekem is csak a kib..ott nagy mérete az ami visszataszít. Most egy ekkora kijelző tök mind1- hogy oled vagy lcd akkor is le fogja enni az akksi gatyáját is. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Bár tény, hogy ez minden ma kapható szuperkészüléket lesöpör majd a piacról. Ez is mindenre jó lesz csak kérdés, hogy kibírja egyáltalán azt az 1-napot. Ha jól tudom, Full video felvételben 40 percet bír az akksi... Ehhez már egy jó kis energiamanagement és legalább 1800 as akksi dukál. De ha valaki nem így van vele szóljon, hátha tévedek. Ennek ellenére várom a további "miniteszteket", hátha megcáfolja a fent említetteket.:). Hajrá Samsung!

(#41) babosmiki válasza Teaway (#31) üzenetére


babosmiki
addikt

Érdekes, mert már több helyen is láttam ilyen képeket ahol van lencsevédő is és a hátlap is matt és sokkal igényesebb!
Remélem a véglegesen már ilyen lesz:

Bocha mit mondasz?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#42) babosmiki


babosmiki
addikt

Ja, nagyon remélem hogy ilyen lesz,
mert ha nem akkor a Samsung egy nagy m@rha! :(((

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#43) chapo válasza babosmiki (#41) üzenetére


chapo
tag

Én úgy emlékszem, hogy ez volt előbb, és később jelent meg a fényes változat, és hogy a fényes lesz a végleges, bár örülnék neki, ha tévednék, mert ez szerintem is sokkal jobb/szebb, mint a fényes...

(#44) chapo


chapo
tag

nemmellesleg, logikusan ez lehetne, mert az i8510 is hasonló hátlap/levétel-megoldású

(#45) Loretto


Loretto
veterán

Az alja lyukacsos, vagy ilyen pöttyminták vannak rajta? :B

Soirée...

(#46) Lirion válasza zsoltke (#29) üzenetére


Lirion
addikt

Mikor látom az s60as képernyőképeket, mindig elszörnyülködök, hogy tudták ezt a rendszert ilyen undorítóan ocsmányra csinálni. Nagyon zsír a telefon, de egy ilyen ronoda kezelőfelületet nem tudnék minden nap elviselni hosszabb távon..

(#47) bendzso válasza nVIPER (#40) üzenetére


bendzso
senior tag

De a cikkben is le van írva, hogy az OLED rendkívül kis fogyasztású, tehát azzal már nem lesz baj. A videós dolog, meg ha igaz, akkor tényleg durva. :(

(#48) Dr.Anonymus válasza chapo (#43) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

úgy emléxem, hogy az n95 után az n95 8Gb-ból azért vették ki a lencsevédőt, hogy a nagyobb akksi elférjen...

itt is az első (fémes verzió) kisebb akksival volt szerelve
míg végül úgy döntöttek, hogy nagyobb akkut tesznek bele, és ezzel a döntéssel párhuzamosan tűnt el a fém hátlap...
a mobilereview és gsmarena szerkesztőségébe befutott példány még kisebb akkuval volt kiadva...

(#49) AMD Power


AMD Power
titán

Durva ez a kis ketyere. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) Mappa


Mappa
addikt

én jól megvárom az új érintőkijelzős Nokia-kat

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.