Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hú az a fényes hátlap...

(#2) plus44


plus44
veterán

Ez a gagyi műanyag... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) adidas4death


adidas4death
aktív tag

mííí meglepő formavilág és anyaghasználat :W :F

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Szerintem teljesen vállalható darab-Igaz a BB től nem ezt a lakkos fröccsentett műanyagot szoktuk meg:(

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) gybazsi


gybazsi
senior tag

Itt is ez a csillogó műanyag hátlap...

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#6) stevve


stevve
nagyúr

Eddig az volt a baj, hogy nem követi a RIM a trendeket. Most meg az, hogy követi. :N

(#7) adidas4death válasza stevve (#6) üzenetére


adidas4death
aktív tag

van akinek tetszett/tetszik a RIM style, van akinek nem :U Akinek tetszik az azt szidja ha nincs akinek nem ők meg azt, hogy van :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#8) stevve válasza adidas4death (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

A 8820-am is műanyag volt, nem volt vele baj sosem. Az, hogy fényes, nekem se tetszik - már laptopoknál sem jött be a fényes káva+képernyő, de most ez a divat. Ha azt vesszük, ez a BB egész divatos.

[ Szerkesztve ]

(#9) adidas4death válasza stevve (#8) üzenetére


adidas4death
aktív tag

persze ha a mai divatot vasszük alapul akkor tök jó meg minden. :K
nekem nem ez a stilus jön be, van akinek meg igen. :U
De hát izlések és pofonok. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#10) Mymelody


Mymelody
aktív tag

most 9980, vagy 9380? Gondolom utóbbi. Lesz ettől jobb BB is!

Cheers

(#11) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Az a felbontás lehetne nagyobb is.

(#12) adidas4death válasza LA_COSTE (#11) üzenetére


adidas4death
aktív tag

mind kb úgy az összes BB-nél ;]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#13) Probber válasza adidas4death (#3) üzenetére


Probber
őstag

Azért nem olyan meglepő ez a formavilág a Torch után (amit egyébként kifejezetten szépnek találok), az anyaghasználatban - így képekről ítélve - már én sem vagyok biztos.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) adidas4death válasza Probber (#13) üzenetére


adidas4death
aktív tag

enyhe iróniát próbáltam belecsempészni a hsz-be "mi meglepő, ki gondolta volna :U " :DDD

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.