Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Ez érdekes. :F Miért jó ez az Intelnek?

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2) oriic válasza csasaKKP (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy az Intel a hibás, írják hogy nem kapták meg a tanúsítványokat a tengerentúli szállításhoz. Valszeg emiatt vették teljes EU-t is.

Live-Die-Respawn

(#3) csasaKKP válasza oriic (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De pl. nyugati szomszédainkhoz szállítanak.

Camera available for purchase and shipment to addresses in: Austria, Belgium, Canada, China, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Japan, Norway, Poland, Portugal, Romania, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, United States

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) danih válasza csasaKKP (#3) üzenetére


danih
addikt

Valszeg ezekben az országokban az idevágó processzek jól működnek - nálunk meg maradt a bürökrácia :)

(#5) csasaKKP válasza danih (#4) üzenetére


csasaKKP
senior tag

De figyeld, ott van Románia is.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6) danih válasza csasaKKP (#5) üzenetére


danih
addikt

Pontosan, ez benne a legfájóbb.

(#7) Elrood


Elrood
őstag

B tervem az, hogy komponensenként próbálom beszerezni.

A csomag tartalma: [kép]

Az SBC az Up Board-tól származik (4GB RAM & 32GB eMMC verzió).
A RealSense (R200) kamerát sajna csak az Inteltől tudom megvenni.

Az SBC múlt hét hétfőn rendeltem, csütörtökön már meg is jött (németországi disztribútortól). Sajnos passzív hűtésű verzió, és némi használat után úgy érzem, hogy kell rá valami légkavaró, mert a nagy terheléstől meg fog sülni.
Az R200-as kamerára még az van írva, hogy szállítanak az EU-ba, de hamarosan teszek egy próbát...
Ha ezt is visszautasítják, akkor az azért lesz vicces, mert a cégnek, ahol dolgozom, szintén USÁ-ból küldtek egy F200-as és egy R200-as kamerát.

A F200-at leváltó SR300-at megint nem szállítanak ide, de majdnem az összes szomszédunknak igen.

Intel következő nagy dobását, a Joule-t már nem a click.intel.com oldalon keresztül árulják, hanem disztribútorokon keresztül, így valószínűleg nem lesz szállítási gond sem.

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) Robert07 válasza Elrood (#7) üzenetére


Robert07
aktív tag

Ha maskepp nem tudod megoldani, akkor en tovabb tudom neked kuldeni a UK-bol. Talan nem neznek bele hogy mi az. :DDD

(#9) Elrood válasza Robert07 (#8) üzenetére


Elrood
őstag

Köszönöm a felajánlást!

A fele már kéznél van, a kamerát most rendeltem.
Ha nem jön össze, az egyik kolléga lengyel ismerősei a B terv.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#10) Elrood


Elrood
őstag

Bejegyzés frissítve.

Darabokban csak sikerült :).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#11) Elrood


Elrood
őstag

(Elkésett) Update:
Úgy néz ki az upboard USB3-ja nem jó, ezért nem működik a 3D-s kamera :(. BIOS-szát átnéztem, semmi.

Utána néztem, elvileg a nem inteltől vásárolt upboard-nak is támogatnia kéne az R200-as kamerát.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.