Hirdetés

2022. október 5., szerda

Gyorskeresés

(#1) D@ni88

D@ni88
addikt

Sok sikert :)

(#2) xdx@

xdx@
aktív tag

Gratulálok, a sikeres vizsgához.

(#3) CséZé

CséZé
őstag

grat.

(#4) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
félisten

grat

"Szólítson csak Cirminek." | B&B IX | 3D nyomtatás Bp és környéke -> bit.do/fliccprint |

(#5) j0k3r!

j0k3r!
senior tag

ritkan talalkozni itt mas gamfossal : )
gratulalok

(#6) Elrood: lehet : ) egyebkent van valami terv merre tovabb?

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#6) Elrood válasza j0k3r! (#5) üzenetére

Elrood
őstag

Vagy jól titkolják :).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) Kolondrum

Jé egy újabb munkanélküli. :U
grat! :R

RMX3301 - Suzuki Vitarához eladó néhány tartozék. Érdeklődni privátban

(#8) mephi666

mephi666
veterán

gratula :)

ui: én is gamfon végeztem már 4 éve: mérnök-informatikus vagyok szintén :K (gazdinfó szakirány)

ui: nini, még emlékeztem az etr kódomra :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Elrood válasza Kolondrum (#7) üzenetére

Elrood
őstag

Kösz :).

Nyugi segélyt nem kapok, nem volt meg 4 év (azt hiszem ennyi év) alatt a 200 ledolgozott nap:).
És aktívan keresek munkát, majd lesz valami :). Dolgozni akarok, különben megőrülök:), szükség van a rendszerre az életemben.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#10) Elrood válasza j0k3r! (#5) üzenetére

Elrood
őstag

DOLGOZNI :DDD.

Max. egy levelezős MSc-t keríteni, de előbb dolgozni:).

Meg a blogon található 20db SVS bejegyzésből tervezek egy cikket írni.

[ Szerkesztve ]

(#11) j0k3r! válasza Elrood (#10) üzenetére

j0k3r!
senior tag

epp nezegettem az SVS-es irasokat, es tenyleg jolenne egy osszefoglalo : )
amugy milyen munkakat nezel? (programozo vagy rendszergaza, ha programozo akkor a "sima" prog-os vonal, vagy webes?)

some men just wanna watch the world burn...

(#12) Elrood válasza j0k3r! (#11) üzenetére

Elrood
őstag

Inkább programozó C/C++/C#/Java.
Vagy PLC programozó.
A webes rész kevésbé érdekel.

(#13) Ice!?

Ice!?
őstag

irigykedek.:DDD

(#14) tildy válasza Elrood (#12) üzenetére

tildy
nagyúr

Te esmeinnel egy evfolyamon voltal?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Én is GAMF-os lettem volna, ha fel nem vesznek a PSZF-re :D

Gratz :R

(#16) Elrood válasza Ice!? (#13) üzenetére

Elrood
őstag

Majd akkor irigykedj, ha lesz munkám:D.

@tildy

Ööö, nem tudom.
2002-2009 között a BME-n lógattam a lábam, 2009-ben jöttem át a gamfra, és a 2007-ben beiratkozott BSc-sekhez kerültem és velük fejeztem be.

(#17) DeltaPower

DeltaPower
őstag

gratula!

stréberek vagyunk na :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18) tildy válasza Elrood (#16) üzenetére

tildy
nagyúr

Oh, I see. 2009 februarban hagyta ott a gamfot , 2007ben kezdte.Most diplomazott volna.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) <NewL> válasza Elrood (#16) üzenetére

<NewL>
addikt

áhhh
megynyugdt a kis lelkem a második részen

:DDD

gratulálok a papppírhoz :)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.