Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marilllyo


marilllyo
veterán

Hajrá zöldek... ezt ne hagyjátok ki! Megéri az elményért....!!!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2) Silεncε


Silεncε
őstag

Millió helyen dicsérték agyon, de én még mindig nem látom, mitől olyan nagyon jó ez. Valaki leírná pár szóban, hogy mi ebben olyan űberbrutál? (Nem troll, tényleg kíváncsi vagyok)

(#3) Rodi 4.80 válasza Silεncε (#2) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Egy különleges és felejthetetlen utazás a játék.

(#4) marilllyo válasza Silεncε (#2) üzenetére


marilllyo
veterán

(#143819) marilllyo

Itt írtam róla pár sort.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5) Kvelstadt válasza Silεncε (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nehéz elmondani. Fel kel tenni a fejhallgatót és játszani vele és majd jön a felismerés hogy "ja hogy erre gondoktak!"

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) b. válasza Silεncε (#2) üzenetére


b.
félisten

Hangulatában überbrutál. Ha videók alapján nem fogott meg akkor engedd el, nem a te játékod.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Kvelstadt válasza b. (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem sok videót láttam róla előtte és inkább a kiváncsíság hajtott mint az hogy megtetszett e, de nagyon kellemeset csalódtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Silεncε válasza b. (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

+ mindenki: köszönöm a válaszokat, adni fogok neki egy esélyt, amit kap valami nagyobb akciót (elhiszem, hogy ennyit is bőven megér, de sajnos ez messze van még a lélektani határtól) (lewarezolni pedig nincs szívem)

[ Szerkesztve ]

(#9) Kvelstadt válasza Silεncε (#8) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Részemről ez nem meggyőzés hogy játszd, csak erős ajánlás.
Lehet hogy mégsem fog tetszeni neked.
Annyit még írok hogy facen a platina csoportban megvették jópáan legutóbbi akcióban és egy olyan ember sem volt aki végigkinlódta a platináért.
Sorba írták az emberek hogy ez egy igen egyedi és jó élmény volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) gabber01 válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


gabber01
addikt

Azt azért hozzá kell tenni, hogy meglehetősen repetitív, sok változatosságra a játékmenetben nem érdemes számítani. Bár még nem vittem végig, de már egy jó darabig eljutottam és a helyszíneken kívül csak minimális változások vannak abban hogy mit kell csinálni.
Ettől függetlenül a hangulat, történetmesélés, a hangok és a grafika elsőosztályú.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#11) Kvelstadt válasza gabber01 (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezeken a részeken én figyeltem a hangokat a fejemben, vagy épp a lorestoneok történetét.
De igaz. Nincs agyon tömve tartalommal. Viszont nem is az a lényege, hanem inkább amit te is írtál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) b. válasza gabber01 (#10) üzenetére


b.
félisten

Ez egy reális meglátás. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Uhhh jól néz ki!

A Hideo Kojima Game

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.