Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt mondjátok meg nekem, hogy ez a Halo 4: Forward Unto Dawn az mi? Ez volt az ami több epizódban jelent meg aztán összefűzték egybe? Vagy két külön dologról beszélünk?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Bad Pritt válasza .LnB (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Forward Unto Dawn egy websorozat volt, ami a Halo 4-et vezette fel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) .LnB válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

....és ezt a websorozatot ezt kiadták egybefűzve.

Ugye? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Polllen válasza .LnB (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, tegnap láttam tesco-ban 1k a dvd. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) .LnB válasza Polllen (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs optikai meghajtóm. Jó lesz ingyen ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én addig nem követtem a pályafutását, mikor kijöttek sorban a részek megnéztem, aztán ennyi volt számomra a Forward Unto Dawn. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) Xelloss válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Same. :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#8) Šolaire


Šolaire
veterán

Én már Master Chief-et szeretném látni remélem az 5. részben ő lesz a főszereplő nem pedig ez a Locke ügynök. Tökösnek akar látszani de a nyomába sem ér.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) oriic válasza Šolaire (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy lesz mint Halo 2-nél. Chief lesz a főszereplő, de Locke is irányítható lesz.

Live-Die-Respawn

(#10) alevan válasza oriic (#9) üzenetére


alevan
őstag

Cortana? Nem lessz feltámasztva?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#11) oriic válasza alevan (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről senki nem tud semmit.

Live-Die-Respawn

(#12) Šolaire válasza oriic (#9) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem én játszottam mindegyik résszel,csak félek nehogy elronsák vele azzal az okkal hogy szélesebb közönség számára is elérhetővé tegyék. Ja és kérjük vissza az eredeti zeneszerzőt és remélem Cortana visszatér.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) Bad Pritt válasza Šolaire (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vegyél Windows Phone-t és akkor Cotana vissza fog térni az életedbe. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Šolaire válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Nokia Lumia 920-am van másfél éve. A negyedik részben kettejük belső harca tetszett. Chief egyre inkább gép Cortana pedig emberi lett és a végén nem oldódott fel a feszültség. Tényleg meghalt Cortana vagy nem? Remélem ezt a vonalat is továbbviszik. :) Nekem nem tetszik ez a Locke hozzámnőtt Chief az ő sorsára tragédiájára vagyok kiváncsi.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.