Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ez inkabb sportos lesz mint elegans, moto 360 vezet nalam tovabbra is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) SUPREME7 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ezt mégis miből szűrted le? :) Ez csak azért jó hír, mert ha jól sikerül akkor lenyomhatják egymás árait. Vagy nem :)

(#3) roli543


roli543
őstag

Várós lesz nagyon :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) bélus91


bélus91
tag

Egyre kiforrottabbak lesznek ezek az okosórák :C am én ,ha marketinges lennék valamelyik gyártó helyébe szerződtetném David Hasselhoff-ot vele promotálnám :D

(#5) kriszpontaz válasza bélus91 (#4) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ahogy részegen fetreng a hajón a karórával a kezén? :D

(#6) halkow


halkow
őstag

Érdekes lesz a moto 360 mellet

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) bélus91 válasza kriszpontaz (#5) üzenetére


bélus91
tag

:D ez jó ,demózni is lehetne ahogy lehányja az órát és lágy zenei aláfestéssel felkúszna alulról,hogy water resistant :D

(#8) Juliuska válasza kriszpontaz (#5) üzenetére


Juliuska
senior tag

ejha Hasselhoffról Neked egyből a Baywatch ugrik be...? :D ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#9) atike


atike
nagyúr

Végre, hogy ennek is (remélhetőleg :DDD ) normális külalakja lesz.... Kíváncsian várom (a Moto360-al együtt ;) )

(#10) Steve1207 válasza Juliuska (#8) üzenetére


Steve1207
veterán

Lehet a Knight Riderből a hajós-kincses részre, ott KITT amúgy is tudott már vízben csapatni :D
De, ha vízálló, akkor lehet BayWATCH is!

Amúgy mit ne mondjak, baromi szépnek tűnik, bár nekem még mindig rosszul áll az óra...

.

(#11) Lomha 8V válasza Steve1207 (#10) üzenetére


Lomha 8V
addikt

BayWATCH bmeg... ez fájt. :DDD :C

(#12) Orf3usz


Orf3usz
tag

"Szakértők ebből arra következtetnek, hogy a "számlap" rész kisebb, a keret pedig egy kicsivel vastagabb lehet a Motorola Moto 360-hoz képest, ráadásul az üveglap egy kicsit mélyebben fog feküdni"

Nagy szakértőnek kell lenni ezeknek a nyilvánvaló dolgoknak képről való leolvasására :DD Hol lehet ilyen szakértőnek jelentkezni?

(#13) Lomha 8V válasza Orf3usz (#12) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Komoly beosztásban lévő rokonnál. :D

(#14) kriszpontaz válasza Juliuska (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem, konkrétan ilyen videóra gondoltam :D. Már csak az óra kell a kezére és kész.

(#15) Gabócza válasza Orf3usz (#12) üzenetére


Gabócza
senior tag

+1 Ezen az ostoba mondaton és is jót mosolyogtam. Ennél jobb már csak az lett volna, ha brit tudósokat írnak... :D

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#16) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ott cseszte el a Moto, hogy joval kiadas elott leleplezte a kor alaku orajat, mostmar boldog boldogtalan bemutatja a sajatjat elotte, mert rajottek hogy azert cseppet jobban nez ki, mint az eddigi szanalmas probalkozasok. LG is rekordsebesseggel kukazza az elozot :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17) Luck Dragon

Vajon melyik lesz impozánsabb a Moto vagy az LG :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) consono


consono
nagyúr

Hm?

"In God we trust. All others must bring data"

(#19) #86973952 válasza consono (#18) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért ez már alakul... Persze ha lehet változtani a képernyőképet az óralap (stílus) esetében, akkor meg már igazán kezd kecsegtető lenni több ember számára is. Főleg ha ehhez normális külalak is társul.

(#20) atike válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


atike
nagyúr

...kérdezed....? :F

(#21) Oppenheimer válasza consono (#18) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mondtam, hogy sportos lesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22) flexxx2


flexxx2
őstag

Fizikai mutatók lesznek rajta? Mert a képen úgy látszik.

(#23) Valzor válasza Oppenheimer (#21) üzenetére


Valzor
aktív tag

pwned :D

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#24) babkukta válasza flexxx2 (#22) üzenetére


babkukta
senior tag

És az baj vagy nem??? :) Úgy értem, ezeknél az okosóráknál mi az előnyösebb? Bár fizikaival nehezen tudom elképzelni a dolgot :)))

Üdvözlettel, Tibi

(#25) flexxx2 válasza babkukta (#24) üzenetére


flexxx2
őstag

Szebb fizikaival. De belezavar a képbe ha nem órafunkcióban használod. De a cél az, hogy egy igazi óra legyen, kijelzővel mögötte, legalábbis nekem ez lenne a megfelelő. Ha a mutatókat átlátszóvá tudnák tenni...

(#26) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tehetnének bele Multi Layer Display-t, hogy tényleg 3D-nek látszódjon.
Mindenképpen jobban nézne ki valósabb mutatókkal, középen ki kell lyukasztani a kijelzőt nincs mese. :DD

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#27) dsr


dsr
senior tag

Tetszik :)

(#28) Cathulhu válasza flexxx2 (#25) üzenetére


Cathulhu
addikt

És ha az üveg átlátszó amoled?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) NemesTom


NemesTom
tag

MotoMajmolok :C

(#30) #86973952 válasza NemesTom (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Még egyik sem jelent meg, tehát ilyet írni, hogy majmolás...

Tényleges piackutatást max. arról lehet ilyen stádiumban csinálni, hogy kerek legyen -e vagy szögletes.

(#31) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Sejtelmes kép, de nem túl sokatmondó. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) culas25 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


culas25
tag

Nekem is jobban bejön a moto, egyrészt nyíltan elfogult vagyok, másrészt valóban elegánsabbnak tűnik.

(#33) Ihsahn válasza Juliuska (#8) üzenetére


Ihsahn
tag

Áhh... nekem inkább a Nájt rájder (Bakta Rider rulez! ha ezt ismeri vki). Szóval Májkül Nájt beleszól a karórába: "KITT, hozzál még egy kis piát!", a kocsi válaszol, hogy OK, máris, és utána jön csak a róka és a water (and womit) resistant felirat... :DDD :DD ;] :C

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#34) daniel909


daniel909
addikt

Alapból a moto 360ra palyaztam de jó ez is egye fene csak lehessen már kapni valamelyiket. Nevetséges hogy a 360 se jelent meg pár országban. Akkor legalább ebayrol rendelni

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.