Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) bossbob


bossbob
csendes tag

Feleségemnek volt Fujitsu Lifebook A544-ese. Papíron az is rendben volt, de mégis cserélni kellett.
A kijelző minőségére meg a felszereltségre nem térek ki, mert egy olcsóbb darab volt az is 4. generációs i3-4000M procival meg a 768p tn panellel. Ezek még úgy nagyjából rendben is voltak. Billentyűzete nem volt rossz, de a karakterek nem voltak túl kopásállóak, hamar el is kezdtek sárgulni.

VISZONT

Ami miatt cserés lett és eltanácsolnék sokakat a hasonló daraboktól: a burkolat nagyon gyatra műanyagból készült. A zsanér körüli részek, a kijelző körül gyakorlatilag minden elem és a billentyűzet két oldalán lévő kis takaró műanyagok már nagyon hamar elkezdtek recsegni-ropogni. Egy szétszedést követően pedig egy csomó tartópánt megadta magát. Pedig az asszony nem egy ogre módon bánik a géppel és jó magam is szétszedtem és rendbe raktam már vagy 40-50 laptopot. Asus vagy Acer konzumer notik általában sokkal jobbak tapasztalataim szerint anyaghasználatban.

Persze az csak egy darab A544-es Lifebook volt, de ránézésre ez az újabb darab nagyon hasonlóan néz ki, szóval meg merem kockáztatni hogy hasonló minőségű a burkolata is. A billentyűzet kb. ugyanaz a modell mint az A544 esetében. Ilyen áron szerintem ma már gáz ha nem háttérvilágításos a klaviatúra.

A magyarok postájától ments meg uram minket! (MPL kivétel ezalól, mivel az külön entitást képez)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.