Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) invidia


invidia
tag

UIQ verzió vajon lesz még?

invidia

(#2) sanzi89


sanzi89
addikt

Ez az új logó, beszarás. :D

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3) BloodRay válasza invidia (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem hinném.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Karma


Karma
félisten

Az iPhone-ra és az Androidra nem is kell :P A RIM böngészőjét nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5) Jadro


Jadro
veterán

Jöjjön csak jöjjön! S bár nincs semmi gondom az opera minivel sem, de azért kíváncsi vagyok és szívesen kipróbálnám.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) opera11 válasza invidia (#1) üzenetére


opera11
tag

Egy éppen most kinyirt op.rendszerre. Én sem hinném.

Vicces aláírás helye

(#7) Lirion válasza opera11 (#6) üzenetére


Lirion
addikt

Gyanítom, hogy mire megjelenik ez a Fennec, addigra nem is nagyon lesz már uiq telefonja az embereknek.

(#8) #16820480 válasza Karma (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

elé sok tesztben szídták a RIM böngészőjét, hogy fapados, elavult. többek közt a Storm kapcsán megjelent tesztekben olvastam.
Androidra miért nem kell?

(#9) coyote55


coyote55
őstag

Nagyon pici még a piaci részesedése

Memento Mori!

(#10) Karma válasza #16820480 (#8) üzenetére


Karma
félisten

Na jó, elismerem, csak a levegőbe beszéltem.
Most nincs kéznél SDK hogy kipróbáljam (fél óra amíg leér), de megelőlegeztem a bizalmat a Google-nek, hogy normálisan használják a Webkit motort (ellenpélda a Minimap). A youtube-on lévő videók szimpatikusak, az biztos.

“All nothings are not equal.”

(#11) #16820480 válasza Karma (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

igazából én is hasonló meggyőződéssel kérdeztem vissza :) nem nagyon hallottam még semmi nagyon jót vagy nagyon rosszat az Androidos böngészőről...

(#12) Karma válasza #16820480 (#11) üzenetére


Karma
félisten

Közben kipróbáltam :DDD
Nem egy Safari, de szépen renderel. Az Acid2 majdnem tökéletes, a scrollozás során egy téglalap el-el csúszik, de be lehet állítani, hogy jól nézzen ki. Az Acid3-on meg 72 pontot ért el.

Összehasonlításként:
- Az iPod Touch-om Safarija a szemeknél hibás az Acid2-n, 74/100 Acid3-on.
- N95 8GB-on az Acid2 egy nagy piros massza, az Acid3 "JS?" kérdéssel el se indul.

Kipróbáltam a mobilarénát és az indexet is, mindkettő jól jelent meg, ráadásként még görgetőrutin is van (hogy ki és miért így fordította le az "inertia scrolling"-ot, azt nem tudom), szóval a Fennecnek valamit nagyon be kell villantania, különben nem sok értelme lesz.

“All nothings are not equal.”

(#13) #16820480 válasza Karma (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha van eszük, akkor szépen az eddigi tapasztalatokat és igényeket egybegyúrják, meg ha tudnak még hozzáadnak egy keveset, és tökéletes is lesz.
amúgy ez az inertia scrolling nem hiszem, hogy a böngésző tulajdonsága, inkább az oprendszeré, nem? (bár persze bele lehet írni gondolom a böngészőbe is)

én jelenleg egyébként opera minit használok. a mobile még túl régi verzió van csak s60-ra, a beépítette meg iszonyatos :( pedig arról mennyit áradoztak még amikor elkezdte a nokia erőltetni ezt a minimap-es dolgot. képzelem az azelőtti böngészők milyenek lehettek...

(#14) eldiablo válasza opera11 (#6) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Milyen oprendszer is nyírtak ki?
Csak a GUI fejlesztése szűnt meg, nem pedig a felhasználók maguk. :U

(#15) <NewL>


<NewL>
addikt

Már jó lenne,mert az opera nem hozza be a neptunt. Egyzser kétszer jó lett volna olyan böngésző amivel tudom használni:)

There's an app for that

(#16) asadasad22 válasza <NewL> (#15) üzenetére


asadasad22
őstag

a mini map eddig behozta. amióta újítottak rajta, csak akkora része jelenik meg, amekkora megjelenik a kijelzőn, nem lehet scrollozni semerre. valameddig még így is eljut az ember, ha a zoom-ot 50%-ra teszi és elforgatja a képet, de nem sokkal tovább..

(#17) <NewL> válasza asadasad22 (#16) üzenetére


<NewL>
addikt

Csak felül nem lehet használni a füleket :F Nem tudok belépni sehovase,még az üzeneteket sem lehet elolvasni :F
Remélem minél hamarabb lesz mobios firefox:)

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.