Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Mint egy hulladék mobiljáték...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) idegen lény


idegen lény
őstag

Sosem volt szimpatikus nekem ez a sorozat, hogy eleve a játékeladásokra építették fel. Úgy értem, hogy szerintem előbb voltak készen a játékok, mint maga a sorozat, de lehet, hogy tévedek. Az egész nekem olyan, mint egy erőltetett reklám. De olyan gagyi is volt a sorozat, meg ez a förmedvény is. Pedig itt aztán látványosan ki lehetne használni a mai konzolok grafikai erejét.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez valami nagyin gagyi... hoznák inkább ide azt a kína only shootert. :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

War for Cybertron meg Fall of Cybertron óta valahogy senki nem akar normális TF játékot készíteni :(

(#5) Depression


Depression
veterán

De jó, hogy nem csak nekem tűnik gagyinak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Dilikutya válasza idegen lény (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Transformers eredetileg játékfigura volt, a marketing része lett hogy a 80-as években képregény és rajzfilm is készült hozzá. Viszont az alkotók kivételesen tudtak egy jól kitalált világot és sztorit alkotni hozzá, az első, 80 részes képregényszéria pl. kimondottan erős történettel bír. A rajzfilm picit gyengébb, még ha kb ugyanazt is meséli el. Aztán ezek az újabb animációs sorozatok már nagyon gyengék, a filmekről nem is beszélve.
Videójáték is csak kettő értékelhető van, az összes többi a szartól a hulladékig terjed.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) idegen lény válasza Dilikutya (#6) üzenetére


idegen lény
őstag

:R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) mg1992mg válasza Dilikutya (#6) üzenetére


mg1992mg
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=UksT5I1lvJM

Nemrég indult, most jön majd a "2. évad", szerintem az utóbbi időben ez az egyetlen normális TF produktum rajzfilm terén.

(#9) Dilikutya válasza mg1992mg (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jaja, ezt már meg is néztem, tényleg jó. De nem csak az animációk között, a nagy filmeket is veri. Egyedül az Űrdongó volt vállalható, az igyekezett kicsit a rajzfilmekhez közelebb kerülni hangulatában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Micsurin válasza mg1992mg (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Huh ezért hatalmas köszönet! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.