Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

....mozgásban sem lett jobb.... :DDD

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nem értem ezt ki gondolta komolyan... Magában a franchise-ban én látnék lehetőséget, lehetne élvezetes játékot építeni a karakterekre meg a történetre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ultragáz, de valamiért mégjs tetszik.:DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Utoljára sárga kazettás konzolon játszottam Power Rangers játékkal :D Kb. 25 éve lehetett.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Power Rangerek egymással harcolnak. Nagyon izgi :U :U

(#6) hogabesz válasza Baggins86 (#5) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen, vicces, hogy mindkét csapatban ugyanazok a karakterek vannak. Legalább átszínezhették volna őket. Persze nem mondom, hogy az megoldotta volna az alapvető problémát. Ha így marad ez még Ázsiában se lesz sikeres :)

(#7) Hintalow


Hintalow
senior tag

Engem érdekel, szeretem a super sentai műfajt :D
Ha elsődlegesen ázsiába szánják, és nem fókusz, hogy csak a "világ többi része" által ismert csapatok legyenek benne, akkor kb 200 karakteropció van, és ezek csak a jófiuk :DDD
Eddig 40 db Sentai sorozat futott és mindegyikben más szereplők vannak.
Ezért nem nagyon csinálnak belőle sztorival rendelkező rpg-t sem, mert nincsen olyan, hogy "A" csapat, ezerféle sztori ezerféle karakterrel futott már az elmúlt negyven évben (évente csinálnak egy teljesen új, jellemzően 50 részes sorozatot, amik kb semmiben nem kapcsolódnak egymáshoz.)

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.