Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Puuuuurge!

(#2) csibe1 válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


csibe1
addikt

Valahogy úgy, csak aztán ne a készítőket kelljen a munkájuk miatt kipurgálni. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3) VágniValó


VágniValó
addikt

Man in the high castle-ből 2 és fél részt bírtam ki:(

Ettől függetlenül, ha normális költségvetést kap a cucc, akkor tárt karokkal várom.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) Orgi


Orgi
őstag

Kedvenc univerzumom, összes WH40k magyar könyvet megvettem, a Man in the High Castlet is nézem, szóval kb az év híre nekem, nagyon várós!

(#5) Maxxy10 válasza VágniValó (#3) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pedig az a sorozat zseniális,egyedi és minőségi.

(#6) Dvix válasza Maxxy10 (#5) üzenetére


Dvix
senior tag

Ha jó filmet akarnak akkor rendeljék meg a MARVEL stúdió animátorait vagy vegyenek példát sok egyszemélyes produkcióról és videóról inkább. Mert ebből egy filmet...baromi nehéz csinálni, hogy átjöjjön.a lényeg :U

(#7) csibe1 válasza Dvix (#6) üzenetére


csibe1
addikt

Ez egy sorozat lesz, legalábbis a cikk szerint. :U
Amúgy eddig nem igazán merte senki komolyabban piszkálni ezt a témát, mert semmi jelentős produkció nem készült.
Lehetne ebből szerintem jó sorozatot, filmet többet is csinálni, de nem fillérekből.
Egy Bosszúállók szintű film költségvetéséből már érdemes lenne nekiállni, meg persze egy jó forgatókönyvből.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#8) Dvix válasza csibe1 (#7) üzenetére


Dvix
senior tag

+1 Erről van szó. :K

(#9) csibe1 válasza Dvix (#8) üzenetére


csibe1
addikt

Már csak meg kellene valakinek valósítani. :D
Kéne pár tökös befektető akik szeretik a Warhammer 40k-t, és ha jól összehoznák szerintem lenne olyan sikere, mint a Marvel filmeknek.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10) Carlytoo válasza csibe1 (#9) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Elég sok project kapott magánkezdeményezésre elég tetemes támogatást, de valahogy elhaltak. Eddig az összes magyarul megjelent WH40K + Horus Heresy könyveket elolvastam és nekem is megváltás lenne egy jó filmadaptáció belőle. Az Astartes minisorozat nagyon tetszik, de túl rövid.

Tehát: "It is better to die for the EMPEROR, than live for yourself!"

Illetve: Nem értek egyet. A marvel filmek többnyire family friendly tartalmak. Van benne gyilok, de végtelenül cenzúrázva. A káoszgyermek elolvasása után nem nagyon tudnék elképzelni egy lecenzúrázott wh40k univerzumot. Ez "rétegvilág", "not for everyone" jelző márpedig nagyon is illik rá.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#11) csibe1 válasza Carlytoo (#10) üzenetére


csibe1
addikt

Nem jól értetted a Marveles utalást; nem a leendő film stílusára vonatkozott, hanem jó megvalósítás esetén hasonlóan sikeres lehetne.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12) Carlytoo válasza csibe1 (#11) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én erre gondoltam. Viszont grimdark hangulat nélkül nem wh40k a wh40k. Ezt, hogy eteted meg az amúgy is hiperszenzitív nézőközönséggel?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.