Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

A videó jó. Akkor végül melyik autó lesz a Driveclub-ban? :D

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szóval vennem kell egy Ferrarit, mindig is tudtam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Olyan szép bemutató volt... De legalább van benne MINI..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Mostanában szállt rá mindenki ezekre az élőszereplős játék reklámokra vagy csak én nem vettem észre eddig? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) Nuada herceg válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


Nuada herceg
őstag

:DD

Értem a csíziót.

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez a mondhatni "consumer" california miért nyűgöz le bárkit is? A Ferrarik szégyene az az autó...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) ledgeri válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért elfogadnád...

.... vennél baz árából azt ami tetszik, és kitelik...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) saelin válasza nonsen5e (#4) üzenetére


saelin
veterán

Eddig is előfordultak ilyenek, de most tényleg felkapottabb mint bármikor máskor. Bizonyos témáknál jól áll.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) zsoltti


zsoltti
senior tag

Ez nagyon jó :DD

(#10) HyP3b0y válasza ledgeri (#7) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Vennék egy zsír új Lotus Exige-t, a maradékot meg az évek alatt az autóra költeném...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) Dexar007


Dexar007
veterán

Szanalmas reklam,de sajnos ez a valosag. Az sem problema,hogy a 30 millios ferrarin 28 millios hitel van,addig amig megvan legalabb ,,vagy valaki".

Give me your cum,bull!

(#12) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Ezt jól kitalálták!!! :C :C

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#13) hemaka válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem a kinézete, csak a neve: Ferrari. :)
Ha kinézet, akkor LaFerrari nálam a nyerő.

[ Szerkesztve ]

(#14) enginev3.0 válasza hemaka (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

La, Enzo, 458, FXX... lehet válogatni :)

Csak a Ferrari <3

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) ledgeri válasza HyP3b0y (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nolátod: máris értelme van ;] Volt egy Top Gear rész, amiben az elektromos SLS-t meg a normált tesztelték, és az volt a konklúzió, hogy ha lenne pénzünk az elektromosra vegyük a benzinest, és használjuk a maradék pénzt benzinre az elkövetkezendő 20 évben kb...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) HyP3b0y válasza hemaka (#13) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Igen, csak akkor nekem pl. van egy BMW E36 Compact-om (alias szégyen bömös) és akkor máris akkora faszagyerek vagyok mint aki az M6 Gran Coupé-val mászkál?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Azért remélem a játékban a Citroen AX-el is lehet majd versenyezni, nem csak a Ferkóval. :U

(#18) MaUser válasza HyP3b0y (#10) üzenetére


MaUser
addikt

Azért Exige elég elcseszett dolog, pici a hely benne, gondolom vinnéd pályára, ahová sisak is kell, úgy meg kb. max. 170 centivel férsz be kényelmesen. :) Cserébe legalább olyan vékony és kényelmetlen az ülés, hogy 30km után sírva akarsz kiszállni belőle. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#19) HyP3b0y válasza MaUser (#18) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ülést veszel másikat, az nem téma, de ne csessz fel hogy nem férek be. Egy ilyen alacsony gép bármennyire kicsi is, be kell férjek.

Ha mégsem, akkor veszek GT86-ot, úgyse viszik itthon és relatíve alacsony áron megy.

Ha abba sem férek el, akkor süssétek meg és veszek egy MX-5-t :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Bad Pritt válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szóval a ~60 milliós Californiától eljutottál a ~6 milliós MX-5-ig. Azt nevezem, szerintem vedd meg mind a négy felsoroltat mondjuk a Forzában. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) HyP3b0y válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Vezetési élményben egy MX-5 azért csúnyán megveri azt a Ferrarit. Arról nem beszélve, hogy a California enyhén túl árazott és akkor finoman fejeztem ki magam.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#22) MaUser válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


MaUser
addikt

A lutus-ok ülését szokták mx5-ökbe faragni a több hely miatt, abból már nincs mit leszedni, max ha 3mm-es farostlemezre váltasz. ;)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#23) - = Zk = - válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem bömbit Laci, köszi.... (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) enginev3.0 válasza - = Zk = - (#23) üzenetére


enginev3.0
félisten

Neked már van, tata

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) - = Zk = - válasza enginev3.0 (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak elférne még egy... :U
suhancz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Teszla_ válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ha Ferrari, akkor részemről F40, F50, F355, 550 Maranello, 512TR, 456, stb. :)

HyP3b0y: Én 177 centi vagyok és az MX-5-ben még éppen kényelmesen elférek. Igaz, kicsit állítgatni kellett az ülést és dönteni a támlát, mire megtaláltam a rendes pozíciót, mert a kormány ugye nem állítható (a második generációnál). DE, a bal lábamat például nem tudom felhúzni egy hosszabb útnál, mert a kormány és az ajtón a könyöktámasz közé nem fér be...
Egy 2 méter fölötti ismerősömnek a feje pedig egyáltalán nem fért el, csak, ha oldalra hajtotta, vagy pedig belenyomta a vynil tetőbe :D
Ha pedig nincs lehajtva a tető, messze kell megállni a jelzőlámpáktól, hogy lásd, vagy oldalra kell döntetni a fejed. Szóval nem egy kényelmes autó ilyen téren (az ülése viszont jó), de egyetlen másik, ilyen kis autó se lenne másmilyen.

És egy Ferrari (legyen az bármilyen), szerintem sokkal jobb lehet vezetési élményben az MX-5-nél. Pedig ez is fényévekre van egy átlag autótól.

(#27) Bad Pritt válasza Teszla_ (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van rosszabb, nem mondom, hogy minden létező kisautóba belepattantam már, de az Opel Speedsternél kisebbet én még nem tapasztaltam, konkrétan nem fértem be 188 centivel, átlagos testalkattal, még az anyósülés is kényelmetlen volt. Nagy szívfájdalmam amúgy, mert mindig is MX-5-re fájt a fogam, de tök felesleges lenne. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) Teszla_ válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


Teszla_
senior tag

Egy NC-ben lehet már elférnél, az jóval modernebb technika, igaz, 2,5 millió alatt nem lehet találni belőle. De nekem az például nem tetszik, már nem is tűnik olyan kicsinek.
A Speedster meg ha jól rémlik Lotus alapokon nyugszik, úgyhogy nem lehet nagy különbség a kettő között a helyet illetően.

[ Szerkesztve ]

(#29) HyP3b0y válasza Teszla_ (#26) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én 190, de egy MX-5-t tuti hobbinak tartanám és másodlagos lenne. Még S2000 ami így vonz. Ki kell tapasztalni. Nekem pl. fejtér kevesebb kell, a lábam nagy igazából :DDD

De ez még a jövő zenéje, még nem tartok ott hogy két autót fenntartsak :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) Bad Pritt válasza Teszla_ (#28) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

NC?
Amibe csak beültem egyszer Hungaroringen, de nem is mernék vele menni, az a Pontiac Solstice, iszonyat cuki kisautó, de nincs hova tenni a lábam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) Teszla_ válasza HyP3b0y (#29) üzenetére


Teszla_
senior tag

Hááát, a 190 centi már sok egy ilyen autóban sajnos :( szerintem nem lenne kényelmes, és egy idő után a pokolba kívánnád. A lábadat fel kéne húznod, mert nem lehet a végtelenségig hátratolni az ülést és mint mondtam, a bal lábam nekem se fér el felhúzva, mert a kormány és az ajtó között kb. 10 centi van.

HáGé:

Az NC a harmadik generáció :)

Az első volt az NA, a bukólámpás, a második az NB (nekem is ilyen van, mint a képen az ezüst, szerintem ez a legszebb), a most kapható az NC (számomra legcsúnyább) és pár hete mutatták be az ND-t. Az NB-nek és az NC-nek volt még egy-egy ráncfelvarrása.

A Pontiac Solstice-t nagyon lehúzta anno a Totalcar, az egyik legrosszabb autónak titulálják a mai napig :D

(#32) Bad Pritt válasza Teszla_ (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na akkor az NB volt kicsi. :D

Hát mert egy papírmasé autó, nem is szép és tényleg nem érdemes 1.70 fölött akár ránézni, olyan apró.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33) MaUser válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


MaUser
addikt

Speedster nagyon pici, még keresztben is, és ott nem tudsz több helyet nyerni. Ellenben mx-5 estén minden generációnál megvan, hogy mivel lehet kb. 4-5 centivel lentebb rakni az ülőlapot. NC esetén a legegyszerűbb. Egyébként hely kb. ugyanaz az összesben, nagyon ember függő hogy férsz be. Én 183 centimmel szinte sehogy még átalakítva sem, mert magas a felsőtestem. Ellenben ha a inkább a lábad és a karod hosszú, akár 195 centivel is simán elvagy bármi alakítás nélkül. Ha csak a lábad hosszú, akkor meg kormányt szoktak cserélni egy hogy elérd, bár ilyenkor bukod a légzsákot, ha van gyárilag. ND elvileg jobb lesz ilyen szempontból.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.