Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) joey04 válasza David75 (#40) üzenetére


joey04
titán

Mert a Xs-ben, Note-ban, stb-ben pentile kijelző van. Ez az egyik. A másik: Igen, a Mate 20 pro csak kicsivel drágább. És? Soha nem értettem az ilyen összehasonlítást. Azon melyik iOS fut? Ja, semelyik. Nem azért mintha sokkal jobb lenne, hanem mert más. Van a fórumon az a kamionos gyerek. Na, ő olyanokat csinál a telefonjával, amit én PC-n nem csináltam soha 32 évig. Neki egy 30k-s full alap Xiaomi is sokkal többet nyújt, mint az 578k-s Xs Max 512gb. Akinek meg iOS kell, annak meg teljesen mindegy, hogy ennyi pénzért milyen androidos készüléket kap. Mellesleg ha eltekintünk ettől, hogy a rendszer már alapvetően meghatározza, hogy kik fogják venni, hasonlítsuk össze a Mate 20 pro-val: soc erősebb az iPhone Xr-ban, kijelző ízlés kérdése, mert ez IPS, ma elterjedtebb az amoled, de olvastam már olyat, hogy van aki csak azért vesz majd Xr-t, mert abban nem IPS van, és X-ről vált, mert zavarja az amoled. Mellesleg a Mate 20 pro-n olyan brutál hajlítás van a szélén, ami már zavaró. A felbontást már megbeszéltük, kamerában meg üzemidőben kicsit elmarad majd vélhetőleg a Xr, rendszersebességben nagyjából egál lesz, talán picit gyorsabb a Xr, multitaskingban meg szintén egál, vagy picit jobb a Xr, mert 3gb ram van benne alacsonyabb felbontás mellett, a 4GB-os Xs pedig veri a 6GB-os Note 9-et is ebben, ráadásul a Huawei féle emui a xiaomi miui-hoz hasonló agresszív ramkezelést használ. Xr-ban jobb a face id is. A Mate 20 pro-ban lassabb az arcfelismerő, az ujjlenyomat-olvasó meg optikai alapú, ami szintén lassabb és ponttalanabb mint a hagyományos. Szóval így nézve már más a leányzó fekvése. Mondom mindezt úgy, hogy előrendeltem a Mate 20 pro-t...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.