Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stewe780


stewe780
őstag

Ha az N8 bevezetését követi akkor a most előrendelt példányokat a nyuszi hozza jövőre. :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Még mindig nem értem, miért kellett ez a szappantartó forma. Paraméterek alapján valami komolyabb dizájnt vártam volna.

(#3) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nem tudom mi a bajod vele, egyáltalán nem csúnya, ilyen alapon a Samsung Galaxy 3 is szappantartó... Persze a Nokia igazi stílusa szögletes ez nem kérdés.

(#4) BiP válasza =Mentor= (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen. Végülis a Samsung Galax 3 is szappantartó, viszont a célkategóriáját tekintve megbocsátható. De egy 100ezres Nokia meg egyszerűen ne legyen szappantartó formájú :))
Amúgy a hátulja tetszik, de az eleje a régi Siemens C és A modelleket idézi számomra. Totál nem sugallja, milyen brutál cucc van belül.

(#5) keIdor válasza BiP (#4) üzenetére


keIdor
titán

Talán, mert nincs is bent brutál cucc? :DDD Azért ez a hardver a mai Motorolák, Samsungok vagy iPhone 4 mellett elbújhat...
Egyébként meg nekem a C7 jobban tetszik, mint az N8 formája. Emlékeztet a Siemens C5-re. (valami ilyesmi volt a neve)
De a 120k az vicc, ennyit az E7 érne... ennek a Wave áráben kéne lenni valahol.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Barthezz2 válasza BiP (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az ár hogy befolyásolja a formát? :D

Everybody lies.

(#7) =Mentor= válasza keIdor (#5) üzenetére


=Mentor=
őstag

Elbújhat? Azért ez erős túlzás... Mindenki tudja, hogy az Android piszkosul hardverigényes, ennek fényében nézd a hardvert, azt se hiszem hogy minden általad sorolt gyártó grafikus gyorsítást rak a proci mellé, márpedig a Nokia C7, E7, N8 egyaránt tartalmazza a grafikus gyorsítót!

A C7 csak egy boltban kapható, míg az N8-at számos helyen árulják németeknél ugyanennyiért:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) BiP válasza keIdor (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó, a piacon körülnézve vannak erősebb hardverek, de a Nokia palettáján körbenézve dobogós.

(#6) Barthezz2: Ezt mennyire komolyan kérdezed? :)
Szerintem számít. Egy felső árszegmensbe szánt telefonnak ne legyen gagyi hatású kinézete. Ugyanígy egy olcsó telefonnak felesleges csúcsdizájnt adni.

Mondjuk ízlés kérdése is. Úgyhogy ezen nem fogunk összeveszni. Pl. Keldornak tetszik, nekem meg nem. Nem lehet mindenkinek ugyanolyan az ízlése, és ez így van rendjén.

[ Szerkesztve ]

(#9) Misály válasza BiP (#8) üzenetére


Misály
addikt

az hogy szerinted gagyi, az szubjektív, barátnőmnek nagyon tetszik mahagóni színben ( bevallom nekem is tetszik a fekete, letisztult és fémházas, ) ezüstöt viszont én se vennék, az nagyon hivalkodó

(#10) joey04


joey04
titán

szerintem is csúnya, de legalább drága

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) BiP válasza Misály (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is ezt írtam, hogy ízlés kérdése.
Amúgy csak az eleje nem tetszik (az viszont nagyon nem), a hátulja tök jó. Az meg, hogy fémházas plusz pont.
Írtad, hogy barátnődnek tetszik, annyira nem csodálom. Szerintem ez a fajta formavilág a nőknek (nagy általánosságban) jobban tetszik, mint a kinézetre férfiasabb N8.

[ Szerkesztve ]

(#12) n6230i


n6230i
tag

Kicsit sok ez egy ilyen telefonért...

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#13) #53246592 válasza =Mentor= (#7) üzenetére


#53246592
törölt tag

A Nokia online boltban az N8 499€, a C7 439€. Valoszinuleg ahol az N8-at olcsobban adjak, ott a C7 is olcsobb lesz...

Nekem is ez tetszik legjobban az S^3-as telefonok közul, szoval varom hogy olcsobban kaphato legyen :)

(#14) Barthezz2 válasza BiP (#8) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondjuk ízlés kérdése is.

Na ezért kérdeztem :) Egyébiránt annyira nekem sem jön be, de mint látni másnak meg igen. Viszont a fém háza azért illik ehhez az árszegmenshez.

Everybody lies.

(#15) hans87


hans87
tag

Nagyon jól néz ez ki. Nálam az N8-at veri külsőben. Sőt!
Csak az ára b+, az ára.... :W

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#16) ClioRS válasza hans87 (#15) üzenetére


ClioRS
őstag

Nyugi, gyorsan esni fog. Egyébként az első képeknél én is azt mondtam, hogy elég ratyi, viszont egyre jobban tetszik :K

(#17) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

nekem jobban bejön az n8 külsőre.

ha jól látom ugyanazt tudja mint az n8, a kamerát leszámítva.

(#18) zack válasza keIdor (#5) üzenetére


zack
nagyúr

Elég idiótán áraznak a gyártók mostanság. :U
Egyedül a Samsungot érzem reálisnak. Persze a felső és közép kategóriáról beszélek. A Trónon a Galaxy S a maga 117-120k körüli árával, majd jön a Wave 80-90k árával majd jön a Galaxy 3 a középkategóriában 60k környékén.
Ez a Nokia N8 vs.C7 árképzés is kicsit furi. Ki fogja venni a C7-et ha alíg lesz árban különbség? :U Mondjuk a Nokia a régi modelleknél is iszonyat kitartja az árakat...Egy nyavalyás Nokia N86 még mindig 76-85k környéke, az azért egy kicsit vicces. Inkább bebukja a megmaradt darabokat, mint hogy árat csökkentsenek?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19) Quasi_modo válasza zack (#18) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azért azt is tudjuk, hogy a Wave és a Galaxi S ára egymáshoz képest minden csak nem reális.

valami

(#20) zack válasza Quasi_modo (#19) üzenetére


zack
nagyúr

Arra gondolsz, hogy azonos hardver, mégis majd 40k a különbség? Igazából ez az Androidnak köszönhető, mert szinte minden Androidos okosteló túlárazott a felső kategóriában tudásuk alapján. Ugyanakkor ha azt nézed, hogy az okostelók "zászlóshajója" 4 colos kijelzővel, erős hardverrel, kiforrott app store-ral, akkor az a 117k nem is olyan vészes. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#21) Quasi_modo válasza zack (#20) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Meg arra is gondolok, hogy a Wave egy bevezető / kedvcsináló készülék. Ráadásul fém.

valami

(#22) BiP válasza Quasi_modo (#21) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem is a Wave nem véletlenül ilyen olcsó. Hadd terjedjen a Bada, és azon a hardveren nem sok panasz lesz rá. Most gyorsan rákukkantottam az app store-jukra, sokkal több cucc van fent, mint legutóbb, mikor néztem. Játékból pl. van ingyen NFS Shift meg Asphalt 5 is. Képek alapján nem is rossz.

(#23) BiP


BiP
nagyúr

láttam élőben. Mégsem csúnya.

(#24) Quasi_modo válasza BiP (#22) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha nem csak a magyar store-t nézed, hanem pl. az angolt is, akkor még jobb a helyzet.

valami

(#25) BiP válasza Quasi_modo (#24) üzenetére


BiP
nagyúr

Van magyar store is? Csak az angolt néztem.
(a link meg a központi oldalra visz. Lehet, hogy neked csak a magyar részt mutatta elsőre? Beállítás kérdése a dolog? )

[ Szerkesztve ]

(#26) Quasi_modo válasza BiP (#25) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én innen indultam el. Európa, aztán Magyarország.

[ Szerkesztve ]

valami

(#27) BiP válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, így tényleg van. Én a főoldalról, aztán egyből browse apps.
A régiós országokat szándékosan nem szoktam nézni, ott mindig csak kevesebb infó szokott lenni :)
Mondjuk ha valaki telóról nézi, akkor lehet, hogy célszerűbb a régióst, mert úgyis csak azt engedi.

(#28) Anulu79


Anulu79
addikt

Valaki nem tudja, hogy mikor lehet hivatalosan itthon is kapni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.