Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laza...


Laza...
addikt

Euró az a dollár, azért mégsem mindegy :)

Never give up!

(#2) zumi001 válasza Laza... (#1) üzenetére


zumi001
csendes tag

Ha egy kicsit az ember a getpebble.com oldalon téblábol akkor van esély, hogy egy 10%-os kedvezményt hozzácsapnak.

Így már csak 117 euro. USÁ-ban általában az ÁFÁ-t nem adják hozzá a kiírt árhoz, viszont az EU-s árban ez benne van. És mivel az EU-ból küldik így a vámon se kell átverekednie magát. Kivételesen most ez nem olyan rossz ár az EU-ból rendelve se.

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A SE terméknév le van védve a legtöbb országban.
Ezt rosszul tudom?
Szerk: rájöttem, hogy az a telefonokra érvényes.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) macskea


macskea
őstag

Kár, hogy a dizájn még mindig vállalhat, legalábbis számomra.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#5) pampika válasza zumi001 (#2) üzenetére


pampika
őstag

pár másodperc után már fel is dobja a kedvezményt :)

nemrég indultak el a kickstarteres szállítások, a mostani preorder kört elvileg október második felében kezdik kiküldeni.
most is le lehet adni a rendelést, viszont a pénzt csak akkor vonják le ténylegesen, amikor az adott rendelés szállításra kész.

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Na HR-rel együtt már egész jó vétel, piros fekete nem is annyira csúnya. Kíváncsi vagyok az akksi mit bír.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) ollie válasza moleculez (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 hetet.

***

(#8) pampika válasza moleculez (#6) üzenetére


pampika
őstag

eddigi tesztek alapján sok értesítéssel, 10 perces hr méréssel is 4-5 napot simán hozott.
bár aki eddig kiadott tesztet, szinte mind azt írták, h "1 hét használat után" tapasztalták ezt meg azt.
szóval ezeknél még nem állt be az akksi, max 1-2 töltésen lehetnek túl a tesztelés folyamán, így hosszabb távon sztem a heti töltés simán elképzelhető :)

(#9) pycur


pycur
tag

Lassacskán tényleg az óránkon fogjuk KITT-et hívni? :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#10) ribizly


ribizly
veterán

Én beszálltam a kickstarter-en egybe, de olyan gyorsan kértem a refund-ot, amilyen gyorsan csak lehetett.
Egyrészt külön ki akarták még fizettetni az amúgy nem olcsó áron felül a szállítási díjat (~5000,-) és, ha ez nem lett volna elég, kiderült, hogy van egy adó vonzata is a dolognak, ami itthon igencsak kellemetlen (+27%).
Ezzel együtt inkább visszamondtam az egészet, mert tuti itthon olcsóbb lesz már ettől, jövőre meg egy black friday keretén belül még jobb áron hozzá lehet majd jutni.
Aztán megjelent a Mi Band 2, ami pont azt tudja, amire én ezt szerettem volna használni, de sokkal olcsóbban, kisebb méretben és hosszabb üzemidővel... Nem lesz már pebble órám... :))

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) pampika válasza ribizly (#10) üzenetére


pampika
őstag

Ha most rendeled, nincs semmi egyéb sarc.

(#13) ribizly válasza pampika (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Jah, de mostmár nem pálya a Mi Band 2 mellett... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Laza... válasza ribizly (#13) üzenetére


Laza...
addikt

Azért nem egy kategória a kettő... Felhasználó, felhasználás függő

Never give up!

(#15) pampika válasza ribizly (#13) üzenetére


pampika
őstag

Azért a Pebble kicsit többet tud. Nyilván attól is függ, te mire használod.

(#16) Viper26


Viper26
nagyúr

Én most jól látoom, hogy ez vámmal 35K körül van, vagy elnéztem valamit? :F

Pixel 7 | FR955

(#17) Luck Dragon

Nem valami szépek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) pampika válasza Viper26 (#16) üzenetére


pampika
őstag

Jól látod. 117 euró cakkumpakk.

(#19) ribizly válasza Laza... (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Igen, ez természetes. De nekem azok a funkciók, amik ezen (óra, dátum, pulzus mérés, lépés számlálás, telefon jelzés, üzenet és egyéb app jelzés, élesztő óra, alvás figyelés, hosszú üzemidő, vízállóság) felül vannak a pebble-ben men annyira vonzóak, hogy többszörös árat fizessek, ráadásul van olyan fontos paraméter, amiben kevesebbet tud (méret, üzemidő), amiket számomra nem kompenzál a custom app-ok lehetősége. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Viper26 válasza pampika (#18) üzenetére


Viper26
nagyúr

És így még a vám sem jön rá, ha jól értem.

Pixel 7 | FR955

(#21) Rickazoid válasza pampika (#18) üzenetére


Rickazoid
addikt

Hol €117? A pebble.com-on €99,95 az SE és €129,95 a pulzusmérős.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) pampika válasza Rickazoid (#21) üzenetére


pampika
őstag

És ha vársz az oldalon kb fél - 1 percet már dobja is be, hogy email címért cserébe 10% kedvezmény jár.

@viper
Igen, ez ennyi. EU-s szállítás, így nincs vám, áfa külön.

@ribizly
A pebble 30m-ig vízálló. A miband-ben viszont nem javasolt úszni.

(#23) ribizly válasza pampika (#22) üzenetére


ribizly
veterán

Ott a pont. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) axioma válasza pampika (#5) üzenetére


axioma
veterán

A kickstarteresek utolso peldanyaihoz a track id-re igertek, h okt vege, nov. elso napjaiban kuldik. Nagyon meglepne, ha a mostani preorder beelozne' ezeket...
Amugy az se tul vilagos, h minek kezdte'k pont most az SE-t, amikor a time2-sok meg annyit csusznak, h karacsony se garantalt [kickstartereseknek sem], a core meg egyenesen januar. Ilyen politikaval kovetkezo kampanyon sokan beinthetnek nekik, ott szeptemberi szallitast igertek p2-re, novemberit time-ra, es talan a core is szept. volt, de arra nem eskudnek.

[ Szerkesztve ]

(#25) pampika válasza axioma (#24) üzenetére


pampika
őstag

Support annyit írt, h a preorder október vége felé lesz szállítva. Aztán majd meglátjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.