Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kanurecoba


kanurecoba
csendes tag

Kár érte, hogy nem lesz folytatás, főleg, hogy az intel is kihátrál mögüle.
RIP Meego :O

(#2) Karma


Karma
félisten

Még mindig nem MeeGo Linux alapú :P (Kellene csinálnom valami makrót, amivel ezt minden cikkre rákommentelném egy gombnyomásra.)

“All nothings are not equal.”

(#3) callmeakos válasza kanurecoba (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tényleg kár...... :O

All→M8

(#6) buzus


buzus
aktív tag

Az árát kicsit viccesnek tartom, amúgy nagyon szép készülék, várom már hogy a kezembe foghassak egyet.

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Jójez, kellene egy. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) amanoba


amanoba
őstag

"árerózió", de szép megfogalmazás! :)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) LordX válasza Karma (#2) üzenetére


LordX
veterán

Hanem mi?

(#13) Karma válasza LordX (#12) üzenetére


Karma
félisten

Maemo 6 Harmattan. BTW még mindig nem mondtál olyan Debian (nem Harmattan-specifikus) csomagot, amit sikeresen telepítettél az N950-edre és futtatál; ha már egyszer az előző topikban is nagy hanggal előadtad, hogy erre aztán bármit lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az az érdekes, hogy kihátrált a MeeGo mögül az Intel és a Nokia, de mi alapján tették ezt, mikor még az értékesítés nagyon el se kezdődött... :D

Vicc amit leművelnek. Persze hogy bukta, ha ilyeneket jelentgetnek be... eszetlen marketing, vagy épp a hiánya..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Tyűű de drága. Ez sajna 100 alá nem nagyon fog esni, pedig jelenleg így látatlanba is favorit!

#!

(#20) debrejo válasza amanoba (#10) üzenetére


debrejo
senior tag

ezt az "árerózió"-t még én se hallottam, de tetszik. A telefon pedig fasza, a rendszer is fasza, az ára is fasza lesz ha majd lemegy (mert le fog), legyen egy minimális support rá és karácsonykor odabiggyesztem a választható opciók közé :)

(#21) Taki30


Taki30
tag

Nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen áron lesz elérhető a T-mobil kínálatában.Bízom benne,hogy októberig megjelenik náluk is.
Egyébként szerintem is kár,hogy főleg a win7-re fókuszálnak ezután.

(#26) blueMerle


blueMerle
veterán

Nagyon bejön és őszintén szólva tetszik annyira hogy megvegyem, de nagyon hozzászoktam az Androidhoz, kvázi elkényelmesedtem, és hiányozna az a rengeteg app amit munkámból kifolyólag használok a telefonon.

(#27) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát nemtudom h minek köszönhető ez az ár ingadozás de arra leszek kíváncsi h szerény hazánkban mennyi lesz az ára.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#28) donceleger8


donceleger8
őstag

Support sajnos nem lesz mögötte, Nokia már elpártolt a rendszertől és most az Intel is temeti a dolgot.
Pedig iszonyatosan jól néz ki és a tudása még meg is felelne nekem, mert amit írtak róla az bőven kielégíti a kívánságaimat egy telefon kapcsán, csak hát az ára az, ami nem fér bele nálam. Persze a T-s árára én is kíváncsi leszek, októberben hosszabbítom az előfizumat, de addigra úgysem megy le az ára, már ha egyáltalán megjelenik addig a kínálatban, úgyhogy marad az N8! Persze azt is nagyon várom már, szó se róla!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#36) #53246592 válasza Karma (#13) üzenetére


#53246592
törölt tag

Ehhez képest "MeeGo for Nokia N9 (MeeGo 1.2 Harmattan)" van a Nokia oldalán mint op. rendszer.

(#38) Karma válasza #53246592 (#36) üzenetére


Karma
félisten

Érdekes, esküdni mernék hogy eddig Maemo volt ott.
Vicces módon ez az oldal nincs benne a Google cache-ében.

Az elnevezéstől függetlenül a saját házi fejlesztésű software stackjük marad, nem "a" MeeGo.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#41) Blyan válasza szmissz (#39) üzenetére


Blyan
félisten

A Nokia elhagyta a saját rendszerét és külsősre váltott. Kész tényekről beszélünk.

És ez valami rosszat jelent? Mert jelenleg csak egy gyártó tud megélni a saját rendszeréből, és azt Apple-nek hívják.

(#40) kanurecoba
Na gyerünk, azért nyomjál már ki valami jelzőt magadból, ha már fikázod az N8 vásárlókat és azt nem tartod magadban, legalább vágd már a pofájukba.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) szmissz válasza Blyan (#41) üzenetére


szmissz
senior tag

Szerintem jó lépés volt a WP7-re váltás, jó rendszer lesz az. Raknak alá jó hardvert, megfelelő design-al és szépen rendbejöhet a cég. Persze régi fényében soha nem fog már tündökölni.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#45) Youri válasza szmissz (#43) üzenetére


Youri
veterán

Persze, mert bukja azt, hogy ő a Nokia. Akármennyire is bukott rendszer a Symbian, egy egy saját ökoszisztéma volt. Ennek helyére léphetett volna a MeeGo, de inkább beálltak az MS mögé.

RTX ON

(#47) Blyan válasza szmissz (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem is jó lépés volt, bár én nem kukáznám ki a MeeGot sem, legalább is, évi egy készülék beleférne.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.