Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

163k, előrendelésse lszvsz nem olyan sok.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) imisomogyi válasza amanoba (#1) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Ez tényleg nem olyan sok! egyébként de gyorsan összeszedte a Nokia ezt a telót! Nem is olyan rég volt, hogy barátságot kötött az MS-tal!

(#3) Cyberpunk válasza amanoba (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja a szokásos ársávban nyit. Mint a többi csúcskészülék szokott. Főleg hogy nálunk olcsóbb is lehet, feltéve ha valamelyik szolgáltató felveszi a listájára;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

áj valóban nem sok inkább az én pénztárcámnak sok :O
Szóval marad az Omnia7....

All→M8

(#5) Youri válasza imisomogyi (#2) üzenetére


Youri
veterán

Kérdés, hogy a továbbiakban is kíván-e MeeGo-ra építenio, vagy majd temeti is.

RTX ON

(#6) Crytek


Crytek
veterán

Tetszik a teló majd 60 ért megvesszük!

Next PC Upgrade: 2022

(#7) Cyberpunk válasza Youri (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hármat találhatsz:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) imisomogyi válasza Youri (#5) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Nem tudom miért gondolja a Nokia, hogy a MeeGo az halott 5let!
Az egyik legjobb oprendszer. Az n900-on 600 mHz-en milyen jól fut.

(#9) Youri válasza imisomogyi (#8) üzenetére


Youri
veterán

Mert a WP7 lett az érdek, abba ölnek lóvét vastagon (ennek jó részét adta persze az MS) De az Android szárnyalása, és a Symbian rohadása után, nem hiszem, hogy pont a WP7, vagy a MeeGo lesz a megmentő. A MeeGo pont olyan lehetne, mint Bada a Samsungnak, van, de csak hobbiból, a nagy zsebtömés az Androiddal megy.

RTX ON

(#10) plus44


plus44
veterán

Na kíváncsi vagyok mennyivel lesz itthon olcsóbb. :U Ennyiért szerintem pedig drága, megnézem ki veszi majd ennyiért nulla szoftveres támogatottsággal és kétes jövővel a Nokia N9 fanokon kívül... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) doncortio


doncortio
senior tag

Szerintem nálunk saccperkábé 100-120 körül lesz és pár ezressel lesz szűkebb egy szolgáltatónál ha a kínálatba kerül. Egy Xperia Arc és SGS2 is ezen az árszintem van és nem hinném hogy olyan nagyon nekik akarna menni a Nokia nulla szoftvertámogatottsággal... Rendezhettek volna egy olyan fejlesztői versenyt mint anno a samu a badáért és már is lenne programkínálat :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#12) keIdor


keIdor
titán

Drága, ahogy várható is volt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem sok. De ennyire számítottam egyébként, tipikus... :U 120 körüli kezdőárral még sikeres is lenne (megjegyezném, hogy többet nagyon nem is ér szerintem), de ugye nem az az érdek, hogy sikeres legyen.

(#11) doncortio

"...nálunk saccperkábé 100-120 körül lesz és pár ezressel lesz szűkebb egy szolgáltatónál ha a kínálatba kerül."
Szerintem aligha. Hazai áfával, meg minden marhasággal együtt lesz az 140, de inkább '50.

"Rendezhettek volna egy olyan fejlesztői versenyt mint anno a samu a badáért és már is lenne programkínálat."
Ez már a Badánál se jött be. Ott is kb 0 az alkalmazáskínálat. Szerintem úgy lenne biztos, hogy a Nokia a saját fejlesztőivel átportoltatja a Symbian appokat MeeGora is. Ez a Qt miatt nem is lenne nehéz feladat elvileg, szóval tényleg csak az érdek tartja vissza őket. De ha neadjisten tényleg megtörténik, és lesz rá alkalmazáskínálat rendesen, akkor sikeres lehet.

[ Szerkesztve ]

(#14) robertel válasza Youri (#9) üzenetére


robertel
senior tag

Igen, csak ne feled, hogy a nokiának van egy hatalmas appkészlete már amit lehet hipphopp át tudna írni meegora.
Bada-ra azért nincs oylan sok midnen és sok fizetős is van.
Nem lenne rossz szeritnem meego, lehet pár év múlva kezdenek majd vele valamit, k itudja, de szeritnem se fogják most megosztani az erejüket, wp7re fognak fókuszálni, kiváncsi leszek 1 év alatt hány wp telefont adnak ki nokiáék.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#15) Karma válasza doncortio (#11) üzenetére


Karma
félisten

"Rendezhettek volna egy olyan fejlesztői versenyt mint anno a samu a badáért és már is lenne programkínálat :K"

Miért van az az érzésem, hogy nem voltál ott a fejlesztői verseny tájékán a bada szcénán?

robertel: Ezzel a szép elmélettel csak az az apró bibi, hogy nem igaz :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#16) #19708160


#19708160
törölt tag

Szerintem egy kicsit drága,de kiváncsi lennék a telefonra.Az androidot kezdem unni.

(#17) Youri válasza robertel (#14) üzenetére


Youri
veterán

Gondolom az ms elvárása az, hogy minden erejükkel a wp7-et nyomassák, nem pedig az, hogy játszadozzanak holmi meego linuxos dolgokkal. Ezt a telót kiadják, mert már kész volt, és ki kellett már adni a meegot

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#18) kolosanyi válasza Karma (#15) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért van benne igazság. A legfontosabb appok elérhetők Symbianra is, bár kinek mi. S^3-ra nem tudom milyen appok vannak, azt nem használtam, de S60v3-ra simán volt minden, amit csak akartam. Mondjuk nagy részét úgy kellett levadászni, mert az Ovi finoman szólva se ér fel mondjuk egy Markethez.
A Meetingen meg elvileg arról szólt az egész nokiás előadás (ami szerintem egy vicc volt, de mindegy), hogy a Qt mekkora királyság, meg így portolás, meg úgy egységesség, meg mennyire könnyű kiiratni a "Hello World-öt!" stb. Mivel nem vagyok programozó, nem tudom, hogy mennyi igaz ebből, de csak nem magyaráznak ezzel kapcsolatban (is) hülyeséget...

(#19) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Majd 1 év múlva 70 ért jó lesz, addigra legalább kiderül mi lesz az operációs rendszer sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#20) donceleger8


donceleger8
őstag

És mire jó egy nagy app készlet? De most komolyan. Milyen programot érdemes letölteni és azokat mire lehet használni? Navigációs program oké, de az csak androidnál lényeges, a nokia ingyenes navigációt biztosít. Egy-két játék kellene csak, de az meg van rajta, és szerintem lesz is hozzá. Kicsit túl vannak misztifikálva ezek a programok telefonokra. Asszonynak androidos telója van, de semmit sem tölt le hozzá és mégis vígan elvan a telefonnal. És mindenre használja, amire csak tudja.
Nekem egyébként egy jó internet rádió hiányozna csak, más egyébnek nem látom értelmét!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#21) robertel válasza donceleger8 (#20) üzenetére


robertel
senior tag

Hát akkro lehet nektek nem is kell okosteló:)
Egyébként igy van, az emberek töredékét s ehasználják ki a telefonjuknak, email, facebook, chat oszt jónapot...
Én ezért biztos nem adnék 60e Ft-ot, dehát ha valakinek ez a fontos :U

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#22) Fancy-boy válasza donceleger8 (#20) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ez a divat. Haladnak az árral...
Most Android meg Facebook őrület van. Lecseng majd ez is.

(#23) doncortio válasza donceleger8 (#20) üzenetére


doncortio
senior tag

Mindenkinek más az igénye appok terén: vkinek rengeteg játék kell, a másik többezer widgetet szed le, a harnadik egyedibbé akarja tenni a telóját. Egy szóval arra jó egy nagy appkészket hogy mindenki kedvére szemezgethessen a kínálatból.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24) Cyberpunk válasza doncortio (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) keIdor válasza donceleger8 (#20) üzenetére


keIdor
titán

Csak így hirtelen: MSN, Skype, más böngésző alternatívák, SoundHound (must have), IMDb (mert jól jöhet), adatforgalom számláló, internet sebesség mérő, árfolyam átváltó (pénz), flashlight progi, fring, Facebook, Twitter, Google+ (már akinek kell), Xbox360 Live progi (tudsz beszélgetni az ottani kontaktokkal meg mini Live végülis).
Aztán ami még nekem szokott lenni: Budapest legjobb éttermei (sose tudni mikor kell), Living Earth (megmutatja mikor hol van nappal meg világos, szórakozni jó vele), háttérkép kereső, jó néhány játék.

Ezek nálam alap progik, amik kellenek, ha már okostelefonról beszélünk.

Szerk.: Na meg egy jó navi se árt, meg BBC app is van.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleve halott(?) op.rendszeres Nokia mobil előrendelni?

(#27) donceleger8 válasza robertel (#21) üzenetére


donceleger8
őstag

Mitől okos egy telefon? Mivel tud többet, mint egy 5 évvel ezelőtti telefon, amikor is még nem használtuk az okos jelzőt? Gyakorlatilag semmivel, illetve a wifi megjelenése telefokon már lehetővé tette a mobilokon gyorsabb internetezés lehetőségét. Ezért okos?
Egyébként én elsősorban a kinézete és a tudása alapján választok telefont. Pl, az N9 tetszik, a tudása meg eléggé nagy. És szerintem minden benne van, ami kell. Telefonálni, smst írni lehet vele. Kamerázni lehet vele, eléggé jól, 8 megapixel Carl Zeiss azért nem rossz, hd felvétel van, játékok vannak, wifi van! Kezeli az mkv-t is, így tv-vel összekötve egy full hd-s médialejátszóként is használható. Ezek használatához nem kellenek appsok.
De tényleg! Mitől okos egy telefon?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#28) Cyberpunk válasza keIdor (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem ilyenek vannak hirtelen;]:
3G Watchdog, Adobe Air, Adobe Flashplayer 10.3, AndFTP, Astro + SMB Modul, Battery Monitor Widget, Facebook kliens, MoboPlayer, Screenshot, Skyfire, TeamViewer, Thumb Keyboard 4, Widgetsoid. Játék az nincs jelenleg de általában megmaradok az Angry Birds meg a SNES emu mellett:)

donceleger8: Ezt gondold át gyorsan szerintem még egyszer.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) keIdor válasza donceleger8 (#27) üzenetére


keIdor
titán

Attól, hogy van hozzá valami market, ahol vannak hasznos és kevésbé hasznos, fizetős és ingyenes programok. Meg nézem egy 5 éves telefonon mikor csinálsz olyanokat, amiket fentebb írtam. Pláne egyszerre.

Na ezért utálom én is az "okostelefont mindenkinek mozgalmat". :B

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) Youri válasza donceleger8 (#27) üzenetére


Youri
veterán

OMG

RTX ON

(#31) Rickazoid válasza imisomogyi (#8) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az nem ugyanaz. Amit arra tehetsz fel, a MeeGo 1.1, esetleg a MeeGo 1.2 Community Edition. Ami ezen fut, az Maemo Harmattan, ugyanis a MeeGo 1.2 telefonos verziója nem készült el hivatalosan (könnyen leellenőrizhető annak, aki nem hiszi el: meego.com Csak egy közösségi verzió létezik a MeeGo 1.2 for N900, de ahhoz a Nokiának már semmi köze, pedig az ő feladatuk volt a MeeGo for Handset fejlesztése), ennek csak a kompatibilitás miatt lett a hivatalos neve MeeGo for Nokia N9. Szerintem az, hogy a MeeGo 1.2 befejezése helyett kipofozták a korábban kukába dobott Maemo Harmattant és ráhúzták a Qt-t, sokat elmond a Nokia jövőbeni hozzáállásáról a MeeGo-hoz. Magyarul: rég kész lehetne, de csak Community Edition van már.

Ezek szerint igazak voltak a hírek, hogy 160 körül lesz az olcsóbbik és 180 körül a drágábbik verzió. Nálunk kicsivel magasabbra lehet számítani, már csak a jogdíj miatt is, tehát nem tévedtem olyan nagyot (a svédeknél is 25% az ÁFA) a drágább verzió 200-as kezdőárával. Úgy kezdi mint anno az N900 és nagyjából úgy is fog csökkenni az ára.

(#20) donceleger8: pár példa: naptár widget, ami megfelelően mutatja a kiválasztott naptáraimat a főképernyőn, SMS kliens, ami többet tud, mint a gyári, fájlkezelő, okosabb zenelejátszó, böngésző, időjárás, tömörítő, stopper, szövegszerkesztő, bevásárlólista, PDF olvasó, dokumentumolvasó/szerkesztő, antivírus, vonalkód- és QR-kór olvasó, backup program programokhoz és SMS/MMS-ekhez, növekvő csengőhang, időzített némításkikapcsolás, a képernyő szürkítése sötétben való haszálathoz, normális számológép és mértékegységváltó, internettel szinkronizáló árfolyamváltó, FTP kliens és szerver, SMB kliens, GPS nyomkövető, születésnap widget, fejlettebb ébresztőóra, elmulasztott hívásértesítő, jobb és gyorsabb képkezelő, és egyéb hasznos apróság.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#32) Fancy-boy válasza keIdor (#29) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Mert 5 éve nem voltak okostelefonok?
SonyEricsson P990 csak hogy az érintősöknél maradjunk.
Wlan, autofocus vakuval, rádió, symbian, egyszerre több program a háttérben stb...

[ Szerkesztve ]

(#33) hito


hito
nagyúr

Eddig minden stimmelt a készülékkel kapcsolatban. Mivel minden cuccot el kell kefélni valamivel és ez idáig az N9-el még nem történt meg, várható volt, hogy az utolsó lépéstnél az árazásnál fog kisiklani a hogyan tegyük felhőtlenül boldoggá a vásárlót project. :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34) Youri válasza Fancy-boy (#32) üzenetére


Youri
veterán

Az még PDA volt :)

RTX ON

(#35) Fancy-boy válasza Youri (#34) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nagyon nem :))

(#36) robertel válasza donceleger8 (#27) üzenetére


robertel
senior tag

Attól pl, hogy skypeolok vele, dropboxot használok, logmein és teamviewerrel irányítom a laptopjaimat a távolból,csomó dokkumentumot el tudok olvasni (pl pdf), offline navigációt használok,sok tőzsdei cégnek van már androidos appja és sok tőzsdei elemzőprogi is van hozzá.
Én ezekre használom :U
Ezeket meg lehetne egy 20e Ftos zárt oprendszerű telefonon megfelelő sebességgel akkro azt vennék, de akinek csak azért kell, egy 100e Ft-os telefon, hogy mp3at hallgasson, legyen benne jókamera (mobilban jó kamera, nekem ellentmondás csak?:) ) meg facebook az használja arra, én nem látom értelmét iylen kaliberű telefonnak ilyen hazsálatra.
Félreértés ne essék, én is hallgatok sok zenét rajta, de nekem elsősorban azért kell iylen teló, hogy MOBIL lehessek, ne csak telefonálni tudjak, hanem intézni az ügyeimet is.
Nekem ettől okos egy telefon :U

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#37) Xaels


Xaels
félisten

Hát én a honi kereskedők szemével nézve, szinte tutira veszem a 200.0000-res indulóárat. Nokia és kuriózum OS. Kb. olyan lesz a helyzet mint az EVO3D-nél. Ott is csak amiatt a 2 karakter miatt akarják legombolni a vásárlókról a +40.000-es felárat. Akkor ugye nálunk az adózási rendszer és a többi miatt erősen kételkedem abban, hogy ennél olcsóbb lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) keIdor válasza Xaels (#37) üzenetére


keIdor
titán

Több az, mint +40 rugó.

Tudom elírás, de a 2 millió jól mutat.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Egyébként meg ez a telefon marha ritka lesz a későbbiekben.
Kb. A Siemens SX1 vagy a Nokia 7710-hez tudnám hasonlítani.

Szóval aki gyűjti a telefonokat, ne felejtse el majd ezt is beszerezni, amíg kapható!

(#40) Xaels válasza keIdor (#38) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Tényleg elírtam és nem vettem észere :D 200.000 akart lenni. A +40.000-et a Sensation nyitó árához viszonyítva írtam. Jelenleg tény, hogy majd 70-80-al többet elkérnek a 3D miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Rickazoid válasza Fancy-boy (#39) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem baj az. Jönnek majd mások, olcsóbban, más gyártóktól. Remélem egy ZTE vagy egy Huawei beszáll mögé a saját csúcsaktegóriájába, nekik kisebb a kockázat, hisz alacsonyabb nyereséggel árulják a telefonjaikat, ergo alacsonyabb az ár, ami kelendőbbé teszi, még ha friss is az op.rendszer és x86-os is a processzor. Úgy legyen!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#42) LA_COSTE válasza Fancy-boy (#22) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Jól látod a dolgokat. Amúgy nem hiszem, hogy hamar lecsengene a dolog.

(#43) Cyberpunk válasza Rickazoid (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Biztos hogy lesz más a Nokia helyett. Azért az Intel-nek is sok pénze van benne + be akar törni a mobilpiacra is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) Brutális eb válasza donceleger8 (#27) üzenetére


Brutális eb
addikt

"De tényleg! Mitől okos egy telefon?"

Ha felteszed ezt a kérdést nem sok értelme van okostelót használnod.
Elkezdtem leírni,hogy miért is jó ha van egy csomó app ami nincs gyárilag de inkább nem is írok semmit nem hiszem,hogy felfognád. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#45) robertel válasza Brutális eb (#44) üzenetére


robertel
senior tag

Ahogy fentebb írták, a média betereli az embereket az okostelefonok világába, de nagy részüknek foglama sincs mire lenne jó használni :U
Valjuk be sokan kivagyiságból vesznek iphone-t vagy felsőkategóriás androidot.
ahogy írtam másik topikban, 3d-s telefonoknak is meglesz a vevőközönségük, lehet vele villantan, ennyi, másra ugynaúgy jó egy harmadannyiba kerülő telefon is..
De valakinek a 3dtől okos egy telefon :P

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#46) Rickazoid válasza robertel (#45) üzenetére


Rickazoid
addikt

A reklámok sok embert terelnek sokfelé. Tény, hogy az okostelefonok gombamód szaporodása ennek tudható be, 10 éve senkit nem érdekelt volna egy HTC BlueAngel (leszámítva az igen szűk célcsoportot és a geekeket, én például még ma is elfogadnám és megtartanám, ha csak úgy megdobna vele valaki), ma se érdekelne senkit egy iPhone 4, ha nem lenne akkora reklám mögötte, csak egy üzleti felhasználóknak szánt PDA lenne. A PDA (helyesen XDA, hisz a PDA-ban nincs GSM/CDMA) szót is ezért szüntették meg, mert ezek nem okostelefonok, ha érintőkijelző, akkor PDA, ha nem, akkor okostelefon, de előbbi olyan üzleties, marketingszempontból nem nyerő ötlet.
Mindettől függetlenül semmit nem változtat azon, hogy mitől okostelefon egy okostelefon. Attól, hogy natívan lehet rá programokat fejleszteni, gyakorlatilag bárki által.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#47) donceleger8


donceleger8
őstag

pdf kezelőt megértem, dokumentum kezelőket megértem, hiszen ha már wifi és internet, akkor az emailben kapott csatolt dokumentumokat meg tudom nézni. ez rendben van, de ezek már alapból járnak szinte mindegyik okos telefonhoz. pl a tömörítő. az meg mire jó? mit akarunk vele tömöríteni?
Szerintem már annyira elkényelmesedtünk, hogy szinte mindent fekve a kanapéról akarunk megcsinálni. Ez nem jó irány! Miért nem fejlesztenek rögtön egy fejpántot, ami egy virtuális világba repít bennünket és a telefonnal is össze lehetne kötni, és akkor a benne lévő játékokat valósághűen élvezhetnénk!
Szerintem lassan ez is lesz az irány!
Árfolyam, időjárás, naptár widget? Ezeket gépen nézem meg, akár otthon, akár munkahelyen. Mert gondolom mindenhol van már sz.gép és internet is. Nem jutna eszembe ehhez telefont használni. Ha meg dolgozom és nem vagyok otthon, vagyis kikapcsolódom valahol, akkor meg nem ezek a dolgok érdekelnek.
Ezek szerint mindenkinek mást jelent az okos telefon. Ezzel nincs is semmi baj! De kíméljetek az olyan kijelentésekkel, hogy akkor nekem nincs is szükségem okos telefonra, mert számomra ez mást jelent.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#48) keIdor válasza donceleger8 (#47) üzenetére


keIdor
titán

Tegyük fel fel akarok tölteni 10 képet, vagy zenét, bármit egy oldalra, vagy MSN-en át havernak. Android-on fogom, becsomagolom és egybe átküldöm a 10 fájlt 1 fájlként. Ezt csináltam PC-n is, hasznos szerintem, megkönnyíti a dolgot...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Már bocsássatok meg, de ez nettó bullshit! Miért csak akkor használod helyesen az okostelefonod (utálatos egy kifejezés, de nincs rá jobb), ha sz@rrá van telepítve appokkal, vállalati dolgokat, üzleti dolgokat csinálsz meg rajta? Nekem arra kell az okostelefonom, hogy tudjak rajta netezni, zenét hallgatni, videót nézni mindenféle konvertálgatás nélkül, ha akad valami, amit hirtelen le kell kapni akkor ezt meg tudjam tenni, használjam a social bullshit fiókjaim, és... Nagyjából ennyi. Ezt meg tudtam volna csinálni az LG Arenámon is? Meg... Na de hogy? Kiábrándítóan lassan, és közel sem ilyen minőségben, pedig egy LG Optimus azért eléggé a low end kategória. Nem azért terjedt el az okostelefon, mert mindenki kihasználja az összes funkcióját. (Amúgy megnézném azt az embert, aki kihasznál minden elképzelhető képességet egy okostelefonon...) Egyszerűen azért, mert sokkal kényelmesebben lehet az eddig is használt dolgaidat megcsinálni rajta. És most tök mindegy, hogy milyen rendszer, milyen gyártó. A kényelem a kulcsszó.

szerk.: Kifelejtettem az alkalmakkéni navit, meg a multimédiából azt, hogy milyen minőségben tudom ezt megtenni. Csak egy példa: a gyári lejátszó nem tetszik. Megvettem a PowerAMP nevű lejátszót, és boldogan hallgatom rajta a FLAC zenéimet, ha gyengébb hangrendszerre kötöm ki (például PC-s hangszórópár), akkor az EQ is előny stb.

[ Szerkesztve ]

(#50) Rickazoid válasza donceleger8 (#47) üzenetére


Rickazoid
addikt

"Miért nem fejlesztenek rögtön egy fejpántot, ami egy virtuális világba repít bennünket és a telefonnal is össze lehetne kötni, és akkor a benne lévő játékokat valósághűen élvezhetnénk!"
Biztosra veszem, hogy már készülőben van egy ilyen megoldás.
Egyébként a jövő játékai valahogy így fognak alakulni. :))

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.