Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kár hogy itthon nem árulnak készüléket a játék áruházba....

(#2) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Jaj ne fizetett Nexus hírdetés!Nexusarena!444!!!! ;]

Ennyiért jobb gépek is vannnak szerintem.Bár egy tesztet megnéznék, de inkább eby tab S-t vagy egy ipad minit vennék ennyiért. Egyedül a támogatottság szól melette nekem. Nexus 7 azért volt népszerű, mert akkor még minden droid tábla laggolt , és olyan árat raktak alá, ami mind hardversen, mind szoftveresen ütött. Na ebből ma már egyik sem igaz.

(#3) kriszpontaz válasza ctvagyok (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ki kell húzni a HTC-t a gödörből valamivel ;].

(#4) Csapoati válasza ctvagyok (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azert hardveresen ez is ut, de teny, hogy a mezony tobbi tagja is sokat fejlodott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A nexus 6 még nem előrendelhető?

(#6) hallerlaller válasza ctvagyok (#2) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ha ez neked hardveresen meg szoftveresen nem üt akkor nem tudom mi.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7) student válasza ctvagyok (#2) üzenetére


student
őstag

+1 Tab S

én azt nem értem osztrák play storeba lehet venni nexusokat akkor itthon mért nem? :U

(#8) babkukta válasza ctvagyok (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

Mire alapozod azt, h jobb gép? Jobb speckó? Lehet, de ettől még egyik droid tablet se lesz olyan stabil (Samsung, Sony, Lg stb), mint ez. Az Apple se a hardveres képességeivel arat. Itt se az a lényeg, csak itt legalább alápakolják az egyik legizmosabb vasat. Lehet h van olcsóbb gép, jobb specifikációval, de egyik se gyorsabb, stabilabb mint ez

Üdvözlettel, Tibi

(#9) Dilikutya válasza ctvagyok (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

IPad Mini nem androidos, és ez is egy szempont.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) ctvagyok válasza Csapoati (#4) üzenetére


ctvagyok
őstag

Persze, erős. De ár - értékben nem olyan mnt a nexus7. Mindkettő nagyon jó volt, de azóta nagyot fejlődott a piac. Persze mgegéri az árát, de nem best buy :)
Szerintem jó kis tábla, és nem túlárazott, de nem azért elkérik az árát.
(#9) Dilikutya naja, sok szempont van :)

(#8) babkukta Sebességben simán vannak korekt androidos táblák a nexusokon kívül is. Beérik az iPhonet előbb utóbb az androidos dolgok. Csak idő kérdése már, mert egyre közelednek hozzájuk. Persze árban is közelednek.

(#13) ollie ha nem érted a szarkazmust akkor segíthetek :)
Csak olvass belea note 4 forumba...

[ Szerkesztve ]

(#11) margithid


margithid
veterán

Android munkára? Ez valami vicc?:)

(#12) Forest48


Forest48
aktív tag

Úgy látom, hogy a billentyűzetes tok 129 eurós árán csak én akadtam fent :D.
Tudtommal aksi sincs benne, a surface-ekhez kerültek ennyibe a dokkolós billek.

(#13) ollie válasza ctvagyok (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván fizet a google egy olyan hirdetésért, mely nem hoz bevételt. :U

(#7) student: mert a Monarchia már megszűnt.

[ Szerkesztve ]

***

(#14) Fr0z3n válasza margithid (#11) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Telekomos szerelők is Note 3-mal dolgoznak :U

Az akku elég sovány, egyébként nem rossz, de felejtős.

(#15) student válasza Fr0z3n (#14) üzenetére


student
őstag

vegyél hozzá 10000mah zerolemont és már el is vagy vele 4napot

(#16) csordas11


csordas11
aktív tag

Magyarországon mennyi lesz az ára?
Kb. 130.000-től indulhat, ennyiért már inkább Ipad mini 2 32 gb.

(#17) Fr0z3n válasza student (#15) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A tabra értem, hogy sovány az akku :DDD

(#18) tjb007 válasza csordas11 (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pontos árat még senki sem fog tudni mondani, de 130 ezer forintnál olcsóbb biztosan nem lesz.

(#19) Paul119 válasza tjb007 (#18) üzenetére


Paul119
addikt

Zug gsmeknel valszeg lesz,jó nagy haszonnal

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) philoxenia válasza ollie (#13) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztosan? ;] [megszűnt]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) taramta


taramta
csendes tag

Stock Android a Google által garantált támogatással, az elérhető legerősebb vassal, a HTC BoomSound-jával és minőségével. Szerintem nincs túlárazva. Best buy-nak persze nem nevezhetjük, mert nincs konkurenciája...
Az meg, hogy használható-e munkára vagy nem, felhasználási terület kérdése.

(#22) Dilikutya válasza csordas11 (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mindegy, hogy Android vagy iOS. Én pl. idegenkedek az iOS-től, nekem az nem tetszik, hogy mindenféle tábla<->PC művelethez iTunes kell. OK, Samsung-nál is kell az USB driver miatt a Kies, de utána fájlműveletekhez már nem. Az iTunes meg ráadásul szinkronizál, nem csak másol ide-oda. Egyébként más gond nincs az Apple cuccokkal, rootolva is csak a tabletem van, az is csak az SD-re telepítés miatt, ez ugye Apple-nél nem játszik. Meg az áruk, bár a tableteik mintha nem lennének úgy elszállva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) banhammer válasza student (#7) üzenetére


banhammer
veterán

Galaxy Tab Pro 8.4

Ugyan az a hardver van benne, mint a Note 3-ban csak 3 helyett 2 giga RAM van benne.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) dimos


dimos
csendes tag

A túlárazottságot úgy nézzétek, hogy egy angol minimálbéres, ha tol egy nagyon spórolós hónapot akkor meg is van egy hónap alatt rá az összeg. Egy magyar minimálbéres SOHA nem tud erre spórolni. Középárfolyamon 155 k nem kevés.

Black Friday t meg érdemes megvárni annak, aki ilyet akar, hátha... és megpróbálni valakivel vetetni, hazaküldetni:)

(#25) ollie válasza Dilikutya (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Samsung drivereket külön is letöltheted, nem feltétlen kell Kiest telepíteni.

(#24) dimos: ne kezdjük már megint ezt. Egy minimálbéres ott sem engedhet meg magnak egy csúcskészüléket.

[ Szerkesztve ]

***

(#26) ctvagyok válasza Dilikutya (#22) üzenetére


ctvagyok
őstag

Egy táblagépnél sokkal kevesebbszer kell gépre kötni. Legalábbis nálam a telefon sokkal többször van összekötve. Nem hallgatok táblagépről zenét. Ha meg filmet akarnék nézni akkor nem 4:3 táblát vennék. Legalábbis szerintem :)
Képek ha át kell rakni felrakom felhőbe, meg azokat ugyis lehet iTunes nélkül is másolgatni.

(#27) Cilindrik válasza Dilikutya (#22) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"Az iTunes meg ráadásul szinkronizál, nem csak másol ide-oda. "
Tudod rendesen használni az említett programot? Illetve használtad már huzamosabb idejig?

[ Szerkesztve ]

(#28) erahurka


erahurka
félisten

4:3-as kijelző, hol élnek ezek? 16:10-es vagy 16:9-es ha már minden ezeket használja. Katódsugaras tablet mikor jön? :W

(#29) zsirfecske válasza erahurka (#28) üzenetére


zsirfecske
addikt

te hol élsz? a piacvezető ipad airrel egyező kijelző, picit kisebb fizikai méretben.

(#30) erahurka válasza zsirfecske (#29) üzenetére


erahurka
félisten

Apple részéről is nevetséges szerintem.

(#31) margithid válasza erahurka (#30) üzenetére


margithid
veterán

Nem biztos az. Ezen a méreten jó netezni például.

(#32) karmatt válasza erahurka (#28) üzenetére


karmatt
csendes tag

Butaság. Az ember pl. heti 20-24 órás tablet használat során max 4h-t néz filmet, ha minden(!) héten megnéz 2 filmet is. A többi használat során a 4:3-as kijelző arány sokkal nyerőbb. Én örülök, hogy 4:3-as, a 16:9-es 16:10-es nem is kéne - egérmozinak, na nee :((( ?

(#33) zsirfecske válasza karmatt (#32) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértek. ipad air szokott lenni kéznél, és azon látom hogy mennyire igaz. csak azt meg az ios miatt gyűlölöm, szóval nekem n9-re már él is a preorder.

szerk.: amit lehet úgy is chromecast-on nézek, többinél belefér a fekete csík.

[ Szerkesztve ]

(#34) Dilikutya válasza karmatt (#32) üzenetére


Dilikutya
félisten

De miért néz valaki tableten filmet?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) ollie válasza Dilikutya (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én pl akkor szoktam, ha elutazunk valahova. Nem szoktam magammal vinni laptopot, egy 8+ colos tablet teljesen jó filmnézésre.

***

(#36) ctvagyok válasza Dilikutya (#34) üzenetére


ctvagyok
őstag

Rengeteg youtube videót nézek táblagépen. Csak 16:9 jó a youtubehoz. Netezni meg portrait állásban szoktam, akkor nem zavaróan kicsi a terület amit látsz.

(#37) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Ennyiért inkább vennék shield tabletet mindennel és néha tvre kötve játszanék

(#38) ollie válasza Giorgio1313 (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Shieldben ugyanez a SoC van, és annak kisebb a felbontása.

[ Szerkesztve ]

***

(#39) tjb007 válasza ollie (#38) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem ugyanez, abban a Cortex-A15 magos változat van.

(#40) Oceanus válasza ollie (#25) üzenetére


Oceanus
tag

Nem kötözködés és nem is marketing Anglia mellett de az a helyzet, hogy dimos igazat mondott. Több mint 2 éve élek kint és a sógorom, aki itt minimálbéres munkát végez, megszorítás nélkül rak félre havi 400 fontot egy átlag hónapban. Ok nincs kocsija és nem egyedül lakik, de azt minimálbérből nem hozod ki, max az autót. Tény hogy nem Londonban lakunk mert ott drága a lakhatás vagy mindennap utazol egy csomót, de a realitás ez.

Ember tervez, Isten perverz!

(#41) dimos


dimos
csendes tag

Nem Magyarország ellen, vagy Anglia mellett írtam... egyszerűen csak a magyar fizető kereslet piaca kicsit sem befolyásolja ezeknek a termékeknek az árazását.

havi 34 fontért tavaly kaptál egy nexus 5 ot, hozzá egy 32 gigás nexus 7 et, 1500 sms t, 300 perc beszélgetést és korlátlan internetet ami tényleg használható! 34 font a minimálbéres ember 5 órájának díjja. A magyar minimálbéres óradíj kb 400 Ft. Azaz kb 2000 Ft ért havonta ezt hol kapod meg? Épp ezért, ez a tablet a nyugati "piacon" egyszerűen olcsó.

(#42) Oceanus válasza dimos (#41) üzenetére


Oceanus
tag

Hat olcsonak nem mondanam mert en mindig is magyar maradok, de teny, hogy itt nem kell beleszakadnod ha szeretnel egy csucskategorias tabletot/telefont. :))

Ember tervez, Isten perverz!

(#43) ollie válasza Oceanus (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor az azt jelenti, hogy kvázi szegényként él. Az meg aztán nagy élmény lehet.

***

(#44) Oceanus válasza ollie (#43) üzenetére


Oceanus
tag

Miert is el szegenykent? Kerlek legy oly jo velem es gondold at ezt ujra. Nem akarok az emigralas mellet/elleni flame-t inditani, de azert kivancsi lennek hogy nalad ez miert is jelent szegenyseget. Illetve az is erdekelne, hogy egy magyar minimalberbol, mikor tartasz fent autot es laksz egyes egyedul normalis korulmenyek kozott.

Mi itt most arrol beszeltunk, hogy az osszeg amit elkernek a tabletert egy minimalberesnek is siman osszehozhato mig otthon ez az atlagkeresettel is nagyon durva megszoritasokat igenyel hosszabb tavon mint egy honap.

Ember tervez, Isten perverz!

(#45) ollie válasza Oceanus (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, a korábbi hsz-edben pont az ellenkezőjét írtad. Ha neked a normális körülmény az, hogy csak 1 szobát bérel, mert teljes lakást nem tud abból a pénzből, vagy hatan bérelnek egy lakást, akkor ja, az normális körülmény. Egyébként meg egy szóval sem állítottam, hogy itt meg lehet élni normálisan minimálbérből..

***

(#46) Oceanus válasza ollie (#45) üzenetére


Oceanus
tag

Minek is allitottam az ellenkezojet?

Ember tervez, Isten perverz!

(#47) tntmax válasza Forest48 (#12) üzenetére


tntmax
aktív tag

Nem csak te. :)

(#48) Uzi74


Uzi74
senior tag

A német store-ban láttam éppen, hogy a keyboard folio "Nexus 9 billentyűzetfólia"-nak van fordítva :DD

(#49) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Nem tudjátok ebből is két verzió lesz mint a Nexus 5-ből? Gondolok itt az LTE szabványokra

PSN: bryanhostis, Butters_St

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.