Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

210 000 Ft kezdőárnak. Meglátjuk mennyi fog belőle fogyni,de örömteli, hogy legalább tartozékból se szenved hiányt a fogyasztó.

(#2) HawerKing


HawerKing
őstag

Kezdoarnak is eleg sok azert valjuk be, remelem ha csokkenni fog a tartozekokat sem veszik ki a csomagbol...

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) razzorr


razzorr
őstag

Csúcsteló árban jön, sőt a szifon 5s ha jól látom 100 Fonttal több lesz, mármint a 64gigás verzió. Igazából az a durva hogy erre rájön majd a jó magyar 27%os áfa. Majd meglátjuk.

(#4) Воланд válasza b4zsi- (#1) üzenetére


Воланд
titán

szolgaltatonal nem ennyi.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) b4zsi- válasza Воланд (#4) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nem negatívumnként írtam. Mai csúcsmodellek ennyik és más gyártó készülékeihez közel se jár ennyi kiegészítő.

(#6) CaptainHomer


CaptainHomer
csendes tag

Drága, de egy csúcsmodell milyen legyen... Azért később biztos csökken, no persze nem itthon ;) itthon drágán is elfogy az a 3 darab aminek a megvételével számolnak :D

(#7) satz18


satz18
őstag

Tipikus kezdőár. Amúgy sztem az állvány az éjszakai képekhez nagyon kell. Jó, hogy ilyenekre is gondoltak Nokia M$-éknél.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) mukibuci válasza satz18 (#7) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

M$ MS-éknél :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10) BobTail


BobTail
őstag

(#12) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Wow, a Clove jól megpakolta az alapcsomagot :) Az a baj, hogy nálunk ez lesz simán 200 fölött, és természetesen a felsorolt extra tartozékok nélkül, 2 év rablánccal...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ha jövő év első felére lejjebb megy az ára, és ha talán a tartozékok terén se szenved csorbát, akkor ez lesz a következő telefonom. :)

(#14) #01696768 válasza CaptainHomer (#6) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nekem pont ez a problémàm az àrazàssal. Imàdom a tech cuccokat, és nagyon tetszik, amerre a WP halad, a Nokia (mert attól, hogy megvették, még az) telóiról nem is beszélve. De sajnos a mai àllàs mellett nem tudom rajta elképzelni az életem, így meg esélyem sincs kipróbàlni, ha a droidos zàszlóshajókkal van egy àrban és évekre el kell köteleznem magam mellette. Ha nem csinàlnak valami etetést, akkor tényleg csak hosszú évek múlva lesz esélyem "àttérni"...

(#15) apaszka válasza #01696768 (#14) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is tetszik,és figyelgetem . Én Nokiáról N8 ról váltottam S3 ra, Azért nem rossz telókat csinálnak,főleg hogy a winfosék most tesznek bele pénzt szépen.
Csak az a fránya zárt rendszerük ne lenne! :W A Symbian azért "jobb volt" e téren.

(#9) Sn00k

:C :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21) babkukta


babkukta
senior tag

Úgy látom az idei csúcstelók a 200at feszegetik. Fura, h az embereknek egyre kevesebb pénze van, mégis egyre drágább minden :S és ami még furcsább, h sokan meg is tudják venni!!

Üdvözlettel, Tibi

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Mivel ugyis elofizuval veszem teljesen mindegy mennyi az ara, majd par honap mulva cserelek, es pont O2-s vagyok, juhuu

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Egyre szebb árak vannak itt
Ezért nem veszek csúcs modellt :DDD
Pedig ez az első WP-s mobil ami tetszik :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#24) Coq


Coq
aktív tag

Elorendelheto Franciaorszagban is 700 Euroert...

(#25) Tomy Yayo válasza babkukta (#21) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

S ami a legfurcsább, hogy minden egyes új csúcstelót egyre többen és többen vesznek...

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#26) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Wow! Jó a bővített csomag. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ebben a tokban nagyon jól néz ki.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#28) szaboxxx


szaboxxx
csendes tag

Nagyon drága! :// Oké..ott a 41 megapixeles kamera meg a tartozékok meg a Lumia 920 szintű teló...de azért ugyanmár :D

(#29) batai15


batai15
félisten

brutál telefon .sajna az ára is. pedig ilyet szerettem volna. na de talán 1év mulva.

(#30) razorka777


razorka777
veterán

200k egy telefonért?Erős túlzás, legyen akár droidos, vagy wp-s.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#31) azopi74 válasza razorka777 (#30) üzenetére


azopi74
addikt

Pedig azon az áron szoktak nyitni a csúcskategóriás telefonok. Ráadásul ez nem is egy "sima" telefon, hanem egy speciális célú fotótelefon, csak azért nem drágább jelentősen, mert egyéb speckókban viszont nincs a mai csúcskategória szintjén.
A csúcs-phabletek meg 230k körül nyitnak (Így várhatóan az 1520 is).
De kb 2 hónap alatt mindig mérséklődik az áruk legalább 20%-al.
Kell egy kis önuralom, és nem kell mindig az elsők között megvenni a cuccot. Kevesebb, mint 1 évvel a start után meg általában az indulóhoz képest félárban meg lehet venni a dolgokat, dehát annyit senki nem tud várni, meg addigra mindjárt kint a next-gen :).

(#32) razorka777 válasza azopi74 (#31) üzenetére


razorka777
veterán

Rosszul fogalmaztam, csak már nem tudtam szerkeszteni.
200k-t én biztos nem adnék akármilyen csúcs telefonért, aztán eltelik pár hónap és már azon kapom magam, hogy egy "elavult, szart" vettem. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#33) QwErTy42


QwErTy42
addikt

A Sony Z1 még ennél is drágábban fog nyitni, pedig több szempontból is rosszabb választás, mint ez.
Ez most a telefonos fotózás csúcsa, ha a 808-at nem vesszük( bár bizonyos szempontból ez még jobb is annál).

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#34) b4zsi- válasza razorka777 (#32) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ilyen hozzáállással sose tudsz venni magadnak semmilyen elektronika cuccot, mert olyan gyors a fejlődés. Ezért kell kitűzni egy határt tudásban, árban, ami még számodra fontos. .

(#35) Intru


Intru
csendes tag

Azért azt se felejtsük el, hogy nyugatra kicsit magasabb az átlagos fizetés...

(#36) batai15 válasza azopi74 (#31) üzenetére


batai15
félisten

azt ne felejtsük hogy csak a droidnak kell a csillió darab proci mag. ios még 800as procival is körbe röhögte az akkori vasakat.

(#37) apaszka válasza QwErTy42 (#33) üzenetére


apaszka
veterán

Te mondtad meg az igazat!
"Ez most a telefonos fotózás csúcsa, ha a 808-at nem vesszük" De venni kell,és azért a symbian sokkal jobban testre szabható!

(#36) batai15

Bocs ,de nem osztom véleményedet.
Egy jól optimalizált telefon ,akár az enyém,kenterbe veri az almást,a testreszabásról meg ne is beszéljünk!

Jó az alma,de nagyon kötött dolog! Nekem nem kellene . Persze ez egyéni vélemény ! Én szét gyúrom a telefonjaimat! Ott nincs ilyen !

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#38) #31733248 válasza batai15 (#36) üzenetére


#31733248
törölt tag

Az alap Androidot futtató kínai két- és négykártyás telefonok a Nova launcher feltételével nagyon jól működnek. Ha valaki nem akar velük fényképezni és erőforrás igényes játékokat játszani, akkor tökéletesen meg fog felelni neki.

(#39) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon király! Kár, hogy az elkövetkező 3 évben nem lesz rá pénzem. Akkor meg már minek, mikor a telefon a fülünkbe lesz építve, a kamera meg a szemünkbe. :DDD

(#40) batai15


batai15
félisten

nexusom van tudom miről beszéltek. azt akartam kihozni a dologból hogy nem kell feltétlen 4mag mint sok high end droid telefonná hogy smooth legyen. ilyen szempontból jobb az ios és wp mert kevesebbel is beérik
.

(#41) Ádám16 válasza batai15 (#40) üzenetére


Ádám16
addikt

Igen érdekes, hogy ezt a magvas dolgot csak a WP ellen hozzák fel, miközben ott az iPhone is az iOs-szel, és irigylésre méltóan teszi az is 2 maggal.
A készülékre pedig részemről jár a korona, minden szempontból tökéletes. Szerintem az ára sem sokkoló.

(#42) Teo.


Teo.
aktív tag

Ha minden igaz már kapható itthon is, [link] .
Az egyik ismerősöm már rendelt tőlük, megbízhatónak tűntek.

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.