Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sas7


Sas7
tag

Igen, csak Magyarország bekaphassa. Itt nem lehet. Mondjuk a szállítási költség sem gyenge (+adó). Csak Ausztriát néztem ~62€ :W

[ Szerkesztve ]

(#2) sheep


sheep
addikt

Kollégám meg is rendelte, összesen 960 € volt.
Húzós az ára, ja.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3) Sas7 válasza sheep (#2) üzenetére


Sas7
tag

Ő hova rendelte?

[ Szerkesztve ]

(#4) sheep válasza Sas7 (#3) üzenetére


sheep
addikt

Ő úgy oldotta meg hogy az édesapja Németországban él, és az ő címére kérte.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5) akoska07


akoska07
nagyúr

To UK :
Sub-Total: £746.60
Áprilistól kezdődik a szállítás.

Még jó hogy januárban előrendeltem az Oculus Rift-et £500-ért.
Egyébként se vettem volna Rift helyett Vive-ot,bármilyen HTC-s vagyok.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) Sas7 válasza sheep (#4) üzenetére


Sas7
tag

Nekem meg a nagynéném Svédországban él. Kár, hogy nemrég összevesztem vele. :DDD

(#7) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Többen írjátok, hogy elő is rendeltétek. Milyen játék vagy alkalmazás lesz rá, ami miatt érdemes ennyit kiadni első generációs cuccra? Nem vagyok képben

(#8) balgab84


balgab84
aktív tag

Nem lesz nagy siker hosszu tavon, hely igenyes , eleg eros gep kell hozza a futas sincs(jatekban) megoldva stb...

(#9) judas13 válasza balgab84 (#8) üzenetére


judas13
addikt

Túl sok a gyermekbetegsége még finoman szólva.
Pár év kell még ezeknek, hogy kiforrjanak szerintem..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kicsitel van ez hamarkodva nem? :)

Finn the human

(#11) Dawkins válasza DjDanee87 (#7) üzenetére


Dawkins
tag

Szerintem csak van rá fölösleges pénzük. Ha nekem is lenne, én is előrendelném mert érdekes és a házibulik császára lennék vele :DD
Aztán (ha elegen) veszik akkor úgyis fejlesztik majd rá sorra a programokat:))

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#12) balgab84


balgab84
aktív tag

Persze, majd par generacio es biztos jobb lesz, de gep akkor is kell hozza igen eros. Itt magyarorszagon annyira elavult gepek vannak mar az otthonokba, h nem lesz csak eleg osszekuporgatni a szemuvegre ,hanem gepet is kell venni hozza. Mostani generacio meg nem nagyon ismeri mar a szamitogepeket, naluk kimerul abba, h jo legyen az okostelefon meg a tablet es valamelyik konzoluk, nem fejleszt a tobbseg szamitogepet, ugy mint regen.

[ Szerkesztve ]

(#13) janeszgol válasza balgab84 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) sheep válasza DjDanee87 (#7) üzenetére


sheep
addikt

Engem speciel a repszimek érdekelnek, az egyik legjobb a műfajban a DCS, ami támogatja is az oculust. Kipróbáltam, nagyon durva volt az élmény, csak elég pixeles a dk2, pl. a műszereket nem nagyon lehet leolvasni a pilótafülkében.
A vive támogatást most fogják hozzáadni, amint megjön a cucc a kollégámnak ki is próbáljuk.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#15) Fejvadi válasza Sas7 (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem jól időzítettél, ha ilyet akarsz venni. :)

(#16) stalker1019 válasza balgab84 (#12) üzenetére


stalker1019
csendes tag

Nem kötekedésből, de nem igazán értem a logikádat. Azt állítod, hogy azért nem lesz siker, mert a magyar átlagnak nem telik erősebb gépre? A fejlesztők nem a magyar átlagot célozzák meg.

(#17) CloakedWayne


CloakedWayne
tag

Ne ertsetek felre, egyaltalan nem vennek semmifele ilyen eszkozt, de mivel ugye szeretek az ilyen "tech" dolgoknak utanaolvasgatni, megtettem... Gondoltam magamban, hogyha mindenki ilyen nagy gepigenyrol es arazasrol beszel akkor majd ezek ilyen brutal minimum 4k-s cuccok lesznek :D, aztan kozben valami 2160x1200, nyilvan 90Hz,de akkor is. :D a Gear nemtommi is elvezhetetlenul pixeles S6-ttal(volt a fejemen), a pentile meg meg ratesz egy lapattal. Utana jutottam el egy oculus vs vive specs comparisonhoz, es meglepetesemre az oled felirat szerepelt mindkettonel. Aztan mondom, ja... logikus backlight bleed tokre sz..rossz lenne ilyen zart terben, szemhez kozel. De csak egyre jobban furdalt a kivancsisag, hogy ez a ket gyongyszem vajon pentile-t hasznal-e. Es igen HAHHAHHAHAHHAHA rly?

Mint mondtam, csak a meglepettseg miatt irom ezt a kommentet, mert a csaladban sem turnek el egy VR user-t a felfogasom kovetkezteben(rossz pl. WALL-E c. anim. film). Mindenesetre hajra HTC, ha legalabb ez jon ossze nekik, annak is orulok! DE azert meg adosok egy melto M7 utoddal :C :R

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ettől még nagyon messze áll az ember, hogy ez elterjedjen, és a hétköznapunk része legyen mint egy tv, egy játék, vagy bármi, nem tudom elképzelni a jövőjét 10 éven belül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) Milonavi


Milonavi
csendes tag

Hú, nagyon sok embernek savanyú itt a szőlő.
Igen, drága és erős gép kell hozzá, de rengeteg ütős játék van készen vagy fejlesztés alatt, és amíg valaki nem próbálta, el sem tudja képzelni, mekkora élmény.
Óriási dolog lesz a következő években a VR, alapjaiban fogja megváltoztani először a gaming-et, utána pedig az egész életünket.
De beszéljünk öt év múlva.

(#20) Sas7 válasza Milonavi (#19) üzenetére


Sas7
tag

Igen, nekem is az a legnagyobb gondom a kritizálókkal, hogy sokan szerintem életükben egyszer sem próbálták, vagy ha igen, akkor egy rossz élmény miatt, ami lehet egy rossz fejlesztésű játék, szoftver, stb, és már az egész technológiát el is ássák a fenébe. De azt sem mondja senki, hogy innentől kezdve, ez kötelező lesz, és megszűnnek az eddigi platformok.
Az ára miatt kritizálni meg olyan, hogy igazából nekem sem fekszik pl az elektromos autók árcédulája, mert szívesen repesztenék egy Tesla-val, de sajnos tudom, hogy nem telik rá.
Szóval igen, drága, de akkor is b*ssza a csőrömet, nekem ez kell, mert, ugyan eddig csak fapados VR-t próbáltam, de ennek ellenére nagyon izgalmasnak tartom. :DD

(#21) CloakedWayne válasza Sas7 (#20) üzenetére


CloakedWayne
tag

Nem is a savanyusagrol van itt szo, szerintem. En pl. 2 eve az emberi kapcsolatokat a gaming ele helyeztem es azota itt porosodik az anno 550k-t ero egyedi(full egyedi tap sleeve, atalkitott es kivilagitott haz stb., amire persze mai napig is buszke vagyok, hogy 17 evesen ilyet epitettem)szornyem, mert csak netezesre hasznalom. Remelem soha nem csabit el ujra ez a vilag, ennek ellenere nem itelkezem azok felett akiknek mas almaik vannak, vagy bejon nekik az ilyesmi. En csak speciel meg egy falusi naplementet is tobbre ertekelek megfelelo tarsasag mellett :B ,mint akarmilyen uberbrutal VR elmenyt. Es abban is igazad van, hogy a budos eletben nem probaltam es nem is fogom. Tudom ez nem cardVR, de akkor sem. :R Ha ez igy nektek nem oke, nyugodtan varom a kulturalt valaszokat, mert tudom en vagyok kisebbsegben, foleg itt egy ilyen oldalon. Szeretem a tech-et, gepeszmernoknek is tanulok, de azert mindennek van egy hatara, ha mar a valosagodat csereled le, az mar gaz, tapasztalatbol mondom, nem egy nap volt mire a fuggosegemet lekuzdottem, de megerte. :) Szep napot! ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) Sas7 válasza CloakedWayne (#21) üzenetére


Sas7
tag

Most el kezdtél egy teljesen más témáról beszélni, ami persze egy valós veszély a mai társadalomban. Avagy a számítógép + internet + játék stb függőségről.
Egyszóval nincs ezzel a VR-al semmi gond, de nyilván, mint minden mást mértékkel kell élvezni. Különben így jársz. :))

[link]

(#23) CloakedWayne válasza Sas7 (#22) üzenetére


CloakedWayne
tag

Szerintem félelmetes, kiváló példa a Her c. film is.

De szeretném, ha milliók kelnének el belőle és lenne pénzük, mert nekem nagyon hiányzik a quietly brilliant-ség a mobilbizniszből. Régi szép idők...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.