Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Battle.net hiánya és a konzolos irányítás, sztem sokat fog rontani a játékélményen. Egy integrált VGA-s laptopon is elmegy HD ba a d3. Nincs elég fantáziám ahhoz, hogy rájöjjek, hogy ennek a portnak mi az értelme. Sztem az offline mód inkább hátrány, mint előny.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szép a boritója :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ldave válasza satz18 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Hm, mondjuk az hogy van kb. 70 millió eladott PS3, szóval elég jók a várható eladások, a fejlesztés és a marketing költséget biztos visszahozza. Ha meg mégse, akkor is van miből veszíteni egy picit a Blizzardnak.

A Slime draws near! Command?

(#4) mephi666 válasza ldave (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

boxból is elkelt elég komoly mennyiség, így arra is esélyes a megjelenés... :K akadálya nincs is, ha kimarad a kötelező netkapcsolat meg az ah... (battle.net vs xbox live)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na végre! :C Remélhetőleg hamarosan meg is jelenik!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#6) atike


atike
nagyúr

Na erről majd örülni fogok egy tesztnek... Kíváncsi leszek, hogy egy ilyen "ős-pc" játék ugyan milyen kompromisszumokkal ültethető át konzolra.... :U Főleg egy ekkora név.

(#7) gianni85 válasza satz18 (#1) üzenetére


gianni85
veterán

pénz pénz pénz. A portolásra fordított összeg sokszorosát fogja ez betermelni a Blizzard-nak. Ma már tényleg nem lehet csodálkozni azon mennyi pénz van a konzoliparban

(#8) Pöttön válasza satz18 (#1) üzenetére


Pöttön
őstag

Szerintem meg pont nem.
Elég ígéretes portnak tűnik nekem.
A PC verziónak szerintem pont a legnagyobb hibája a valódi pénzes AH-volt.
És az ebből kifolyó szándékosan elkúrt Legendary Item Drop rendszer....
Simán eltudom képzelni ezt a játékot kanapéból joystick-al.
Szóval én várom. :C
És én is remélem hogy lesz Xbox verzió is.

atike: Diablo 1 volt anno ps1-re is. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#9) atike válasza Pöttön (#8) üzenetére


atike
nagyúr

A Battle.net nem egyenlő az Aukciós Házzal.... :U

(#10) Pöttön válasza atike (#9) üzenetére


Pöttön
őstag

Mindegy de Ah nem lesz benne az a lényeg.
Meg most hogy nem lesz benne Battle.net attól még simán lehet majd tolni neten is psn-en szerintem.
Sőt még net nélkül 4-en is egy konzolon. :))
Nem tudom hogy miért gáz hogy nincs benne Battle.net...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#11) atike válasza Pöttön (#10) üzenetére


atike
nagyúr

:)

Akkor nem játszhattál túl sokat a DII-vel és a DII LoD-al... :U

Valami félelmetes, hogy mennyi pluszt adott. :R

Az AH-t nem hiányolom, az tényleg nem kell. Részemről írtam is, hogy érdeklődve várom, hogy legyen teszt... :)

(#12) smilecat válasza atike (#11) üzenetére


smilecat
aktív tag

Ez jó hír, hogy nem kell hozzá állandó netkapcsolat... pont ez miatt nem vettem meg a pc-s változatot... engem nem érdekel se a battlenet, se más neten alapuló dolog, ha játszani akarok csapatban, áthívom a haverokat... játszottunk eleget neten... a franc se akar megint rákattanni :D

Egyébként nem hiszem hogy ne tudnák ezt jól portolni, mert már van pár ilyen játék, igaz azok még ps1 és ps2-n léteztek eddig. (diablo1, Darkstone - ps1) (Baldurs Gate 1-2, Champions of Norrath 1-2 - PS2) A ps2-es játékok akkor szépnek mondható grafikával jelentek meg, mi végignyomtuk őket. Nem lehet itt nagyon hibázni... bár ki tudja :D

(#13) Telda


Telda
addikt

Sajnálom, hogy a végleges verzió csak PS3-ra jelenik meg :( .

(#14) ldave válasza Telda (#13) üzenetére


ldave
félisten

Azért még nem zárható ki szerintem az Xbox-os verzió, ha májusi Xbox rendezvény alatt se lesz róla szó, akkor viszont már nem hiszem, hogy jönne MS gépekre a Dio3.

A Slime draws near! Command?

(#15) smilecat válasza smilecat (#12) üzenetére


smilecat
aktív tag

Bocs atike!
Ez nem neked ment... rossz gombot nyomtam :D

(#16) Telda válasza ldave (#14) üzenetére


Telda
addikt

Volt egy "kis" szarkazmus a kommentemben :).
Arra gondoltam hogy a PC csak béta volt,a konzolos verzióban nem lesz AH és ha minden igaz ehhez lesz igazítva a drop is.

(#17) oriic válasza ldave (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz boxra is. :)

Live-Die-Respawn

(#18) ldave válasza oriic (#17) üzenetére


ldave
félisten

Fogadjunk? :)

A Slime draws near! Command?

(#19) oriic válasza ldave (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fogadjunk. :) Asszem PS4 bemutatón szólta el magát az egyik fejlesztő és Boxot mondott ps4 helyett, majd javította. Biztos véletlenül. :) :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) sad_Vamp válasza satz18 (#1) üzenetére


sad_Vamp
őstag

arra ugye emlékszünk hogy az első Diabló is kijött PSX-re, és tök jó volt! :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#21) Skillerz válasza Telda (#16) üzenetére


Skillerz
tag

Sajnos ez teljes mértékben igaz, a PC-s változat egy vicc lett. Ami meg is látszik...szinte senki nem játszik már vele.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#22) Telda válasza Skillerz (#21) üzenetére


Telda
addikt

Hát ez csak részben igaz mert, azért játszanak még vele, de csak az AHzás megy :D , tisztelet a kivétel.
Haverom is már lassan fél éve egy játékot nem indított el, csak benéz az AHba, ténykedik, majd kilép.
Talán a konzolos verzió majd újra hozza a D2 hangulatát :K .

(#23) Pöttön válasza Telda (#16) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen. Én pont ezért várom a konzolos verziót. :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#24) sad_Vamp válasza Telda (#22) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Ne azt NEHOZZA! a D1 hangulata kell azaz igazi!!!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#25) ldave válasza sad_Vamp (#24) üzenetére


ldave
félisten

Sőt, inkább a Diablo előtti idők hangulatát hozza vissza!

A Slime draws near! Command?

(#26) Bird


Bird
addikt

Ez egy tipikusan PC game.... :F

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27) leslieke válasza Bird (#26) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem az.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Úgy látom nem csak nekem ez a véleményem.

They fucked it up! You fucked it up!! :D

(#29) Bird válasza leslieke (#27) üzenetére


Bird
addikt

Kiráz a hideg a konzolos d3-tól.... Vicc. :U

Update: Talán attól, hogy 1400 órám van a játékban. Battle.net nélkül semmit nem fog érni az egész.... Arról nem is beszélve, hogy kontrollerrel játszani egy hackn slasht? :D Lol... ;]

Az idióta Pc vs. konzol háborúból nem kérek... Úgy sem tudnálak meggyőzni, és nem is akarlak. :Y

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30) leslieke válasza Bird (#29) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mitől lenne tipikusan PC game? Azért, mert te csak ott tudod elképzelni, még nem jelenti azt, hogy csak PC-n játszható.

Akkor játssz PC-n. Engem meg attól ráz ki a hideg. ;] :P

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#31) leslieke válasza Bird (#29) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kicsit olvasgass még a konzolos D3-ról, erősen hiányosak az ismereteid.. de elég lett volna ezt a cikket elolvasni figyelmesebben. ;]

Az idióta Pc vs. konzol háborúból nem kérek.
Talán, ha nem kezdesz el trollkodni... :Y

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#32) Bird válasza leslieke (#31) üzenetére


Bird
addikt

Tudom VÉLEMÉNYED csak neked lehet.... A többiek csak trollkodnak! ;] Köszönjük Emese! :R ;] OFF részemről vége... No meg aztán egy félistennel kötözködni! :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#33) leslieke válasza Bird (#32) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt a mondatot nem sikerült értelmezned a cikkből:A Battlenet-hez hasonlóan PS3-on is négyen lehet együtt játszani, akár egy kanapén ülve is, de persze interneten keresztül is találhatunk majd társakat a kalandjainkhoz.

Aztán meg jössz a B.net hiányával. Gratulálok Emese! :W

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) ldave válasza Bird (#29) üzenetére


ldave
félisten

Nem ez lesz az első h&s amit kontrollerrel lehet majd irányítani, XBLA-ra kijött a Torchlight, aminek mindenki dicsérte az irányíthatóságát, ez pedig talán még jobb is lesz, a Blizzard maximalizmusát ismerve.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.