Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Az 5,5 inches G4-be a 3000mAh akku is karcsú volt, ez sem lesz üzemidő bajnok.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) gippazoid válasza fornettisuti (#1) üzenetére


gippazoid
senior tag

Számból vedted ki a billentyűzet gombjait...

Gippazoid Novelties Inc.

(#3) Reinkz válasza fornettisuti (#1) üzenetére


Reinkz
senior tag

Az lg-n kívül azt hiszem mindenki látja milyen telefonokat kéne gyártania, azonban ez valahogy mégsem megy nekik.

Ez az akku karcsu lesz, remélem még mindig lcd lesz benne.

5 kamera jézus .. egyett kéne jóra csinál lásd pixel2.

(#4) gretzky77 válasza fornettisuti (#1) üzenetére


gretzky77
veterán

V30 is köszöni szépen vígan el van ekkora akksival! Az optimalizáció igen sokat számít!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#5) babosmiki válasza gretzky77 (#4) üzenetére


babosmiki
addikt

A G7 sem rosszabb mint a fő konkurensek..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lassan a péklapát mobilok után érkeznek az "ebédlőasztal" méretű családi modellek is.
Egy csökkenő tender jól jönne most így kari előtt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) balazs1022


balazs1022
őstag

Szerintem mindenki jobban jarna ha a kozepkategriaban hoznanak ki egy javitott G4-et ujjlenyomat olvasoval megspekelve. Tobb vasarlora tennenek szert mint a felsokategoriaban (ahol amugy sem tudnak megfeleni az elvarasoknak + a konkurecia is szorongatja oket)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#8) #16199936 válasza Reinkz (#3) üzenetére


#16199936
törölt tag

"remélem még mindig lcd lesz benne" remélem nem, a V széria maradjon csak a P-OLED vonalon, a "Gések" meg az IPS -nél, jó lesz ez, bár az aksi :F ...... mindegy, ha mást nem a kamerát úgyis elb@sszák

(#9) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Hát egy picit erősebb aksi mehetett volna bele mert a V30 is nagyon jól bírta az összes konkurensnél jobb volt talán egy 3500 telep lett volna az igazi.
Remélem a kijelzőt fejlesztik és nem lessz ez a kékes szín... egyedül ez tartott vissza a v30-ban.
De ha ezek meg lessznek oldva akkor szerintem nagy sikere lehet. Legalábbis én be neveznék egyre :)

(#10) jacis


jacis
nagyúr

Törött V30-al a kezemben nagyon várom ezt a telefont. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Mondjuk egy ekkora telóba már tényleg bele kellett volna férni egy 4000mAh-ás akksinak... :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) tomboy0013 válasza Reinkz (#3) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Ez az akku karcsu lesz, remélem még mindig lcd lesz benne."

A V30-ban sem LCD volt már.

(#13) joey04


joey04
titán

3300 mah...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) gretzky77 válasza joey04 (#13) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen?
Tényleg ezen akad ki mindenki? Egyéb gyártók sem tesznek nagyobb akksit a csúcsba viszont a V30-nak semmi szégyenkeznivalója nincs akksi téren,sőt nagyon jó SOT-okat produkál,igen aktív használattal!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15) stemplar07 válasza gretzky77 (#14) üzenetére


stemplar07
őstag

:D így van volt P20Prom egy hónapig, hajszál pontosan 15% al volt csak jobb az aksija , viszont 40 gr al nehezebb és böhönc nagy volt a V30 hoz képest ,

(#16) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Semmi gond ezzel. Jó lesz.
A V30+ is jó üzemidőt hozott nekem anno...ellentétben a Samsung S sorozat csodáival.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) joey04 válasza gretzky77 (#14) üzenetére


joey04
titán

Na még ez a szerencse.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Nem értem miért erőlteti az LG a nagylátószögű kamera témát a telefon hátulján. Még az előlapon egy csoportos szelfihez lehet egy ilyennek létjogosultsága, de hátul nettó pazarlás szerintem. Nálam szökőévente egyszer van olyan téma, amihez ne lenne jó a panoráma mód. Inkább 1x, 2x és 3x optikai zoomot kérek, ha már 3 kamera van hátul.

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#19) atike


atike
nagyúr

Nem értem, hogy a képernyőméret növekedéssel együtt miért nem növelik (jelentősen) az akksikat is.... :U

(#20) Juhaszatti válasza atike (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Növelik azt, csak nemigazán vesszük észre. 3 éve az 5 colos telefonomban még 2300mAh-s akksi volt, a mostani telefonomban 3600.

(#21) stemplar07 válasza atike (#19) üzenetére


stemplar07
őstag

:) sorry de pár hozzászólással feljebb más is írta, ahogy én is, hogy a V30-ba 6 óra SOT-al elvagyok.. a 3300-as aksival miért kéne vastagítani az amúgy nagyon vékony és szép házat .. a P20pro 2 mm-el vastagabb volt és ugye 40 gr-al nehezebb , ennek ellenére kb 10-15 %-al tudott csak több üzemidőt , ezt egy hónap után írom, hisz addig volt meg a P20pro-m ..

(#22) jacis válasza eszgabor (#18) üzenetére


jacis
nagyúr

Majd ha kipróbálod megérted, addig még csak kommentelsz...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) gretzky77 válasza eszgabor (#18) üzenetére


gretzky77
veterán

Itt a lényeg a "nálad" szón van! Sokan szívesebben látunk nagylátószögű modult hátul mint teléset! Azért mert neked nem kell vagy nem használod,hidd el sokan szeretik és előszeretettel használják! Nem vagyunk egyformák

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24) Juhaszatti válasza eszgabor (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha lehet, inkább legyen mind a kettő :)
Én is sűrűbben használnám a teléset, de azért előfordul hogy jól jönne a nagyobb látószög is.

(#25) babosmiki válasza gretzky77 (#23) üzenetére


babosmiki
addikt

+1 :K

#24: a V40-ben meg lesz mindkettő! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#26) DonMaster válasza fornettisuti (#1) üzenetére


DonMaster
addikt

Lg v30 3300as akksi csak 10ora sot ra kepes a v40 is u.a a kepernyot kapja p-oled et es ha optimalizaltsagban v30 akkor jah a 10ora sot az keves. Persze lehetne 4000es akksi de minek ? 10ora sot nem eleg?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27) DonMaster válasza DonMaster (#26) üzenetére


DonMaster
addikt

ezt tudja egy lg v30 p-oled 3300as akksival Lg optimalizaltsaggal 8.0 android on 9.0 val meg tobb lesz jah nem uzrm ido bajnok aha mese habbal.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#28) tomboy0013 válasza DonMaster (#26) üzenetére


tomboy0013
veterán

10 óra folyamatos használat mellett, de 1 teljes vagy 2 napra levetített időintervallumban azért kevesebb. Ez nem egy életszerű felhasználás. G6-tal én is ki tudtam húzni 8 órára is a SoT-ot így, de egész napos használatánál már nem ez volt a helyzet. Pedig ott nem beszélhetünk kiemelten jó üzemidőről.

[ Szerkesztve ]

(#29) DonMaster válasza tomboy0013 (#28) üzenetére


DonMaster
addikt

Az most lenyegtelen haza ersz es bedughatod de kibir 1 napot en most egyedul a 3300as akksi meg keves meg igy szarlesz az uzem ido samupistak miatt irtam le hogy mennyi az annyi. Az hogy nem elet szeru 10orat nyomni a mobilt abban egyet ertek de 1 napot siman elfog vinni a v40 is poled el. Nnem keves az a 3300as akksibele jo optimalizaltsaggal. Sima hasznalatal ugy hogy 2napos akkor is a 8ora benne van es akkor van benne pihi ido is.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30) sonkuci


sonkuci
tag

felesleges megpróbálni meggyőzni az itteni hater embereket.
volt rossz tapasztalatuk az lg-vel (ez a jobbik eset talán, mert akkor legalább volt valami tapasztalat, nem csak) és/vagy zsigerből utálják/fikázzák.
nem, nem kevés a 3300mAh.
ha kevés vegyél egy powerbankot, de kiváncsi lennék melyik flagship birja még ilyen jól. ja, hogy én ezt tapasztalatból irom, nem csak úgy a hasamra ütve, hogy fúj LG, fúj 3300 mAh.

azt se értem, ha valakinek nem tetszik (szive joga) de akkor minek olvassa az ilyen hireket és minek kommenteli (nyilván elmondhatja a véleményét, nem ez a gond). én pl nem irok az iphone topikokba, mert szerintem mind .... de mégse megyek oda leirni ezt.
vagy az emberek furák, vagy velem van durván nagy gond.

(#31) DonMaster válasza sonkuci (#30) üzenetére


DonMaster
addikt

Igen tudom . de az akkor is szanalmas szerintem hogz ide irja valaki elso hszekbe hogy keves az akksi meg miegymad meg nem lesz uzemido bajnok aztan ott a pelda hogy tobb 4e es akksit is siman lenyom . nem kotelezo ide irni ez igaz de ne huzunk mar ke evz .eg megjelenes elot levo cucot mert szerintunk keves kozben meg nem . az oke hogz az lg nem frissit olzan utemben mint a tobbi gyarto de mar a g4 ota ha nem is minden honapban de amikor kiad egyet az elege optimalizalt lasd v30 ez mas gyartonal nincs meg ennyire nem tudni hogy tesztelik ennyit vagy mi de szerintem jo ez a tendencia a v40be. A notch es a nyujtott kijelzo mas minden jo szerintem foleg ha a 135fok is marad

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32) gretzky77 válasza DonMaster (#31) üzenetére


gretzky77
veterán

Ne haragudj de ezt borzalom volt olvasni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#33) tomboy0013 válasza gretzky77 (#32) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyet értünk.

(#34) DonMaster válasza gretzky77 (#32) üzenetére


DonMaster
addikt

1. részről nem neked szolt másrészről mobilról nem könnyű menet közben írogatni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35) gretzky77 válasza DonMaster (#34) üzenetére


gretzky77
veterán

Attól,hogy nem nekem szólt azért elolvasnám ha nem gond mivel ez egy fórum!Már elnézést de beírtad a fórumba,tehát szerintem "majdnem" mindenkinek szól illetve ha a menetközbent arra érted,hogy mondjuk vezetés közben akkor inkább arra figyelj és írd meg később a hozzászólást!
Illetve bocsánat de úgy gondolom,hogy én teljesen normálisan szóltam hozzád!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#36) Reinkz válasza DonMaster (#27) üzenetére


Reinkz
senior tag

autofényerő? mobilnet vagy wifi?, esetleg gps megy?

Vagy csak az álló kép ment 10 óráig?,
mert a grafikon alapján le húztad töltőről 10 órával ezelőtt a kijelző közben végig ment ~10% fényerőn és vártad hogy lemerüljön.

Ne haragudj de ez mérés gondolom olyan mind azt autoknál a NEDC,

Sok köze nincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#37) DonMaster válasza Reinkz (#36) üzenetére


DonMaster
addikt

gps wifi és nem volt álló kép fényerö 7orán keresztül auton(50% körül irta) majd mivel nem akart merülni ekkor még 40+% volt feltoltam max-ra .
mihez nincs köze néz be v30 topicba p-oled 3300mah 8.0 lg droid-al .
v30topicban 6és 10ora közötti SOt-okat hozunk ki

amugy azért pont anyni a töltöröl valo lehuzás mert rászántam 1napot hogy leteszteljem mennyi SOt-van benne mert nem hittem a yt videoknak és másoknak hogy 8+10orákat is sot-ol , de miután magam láttam sajátomon hogy tényleg azota elhiszem azokat a videokat ahol üzem idöben 8+10orűkat toltak .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#38) milkabrams válasza DonMaster (#37) üzenetére


milkabrams
őstag

Ez olyan mint mikor nem hitte el a munkatársam, hogy a V20 meg tud hajtani egy 100k körüli fejest, mert a samunak sem megy...

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#39) DonMaster válasza milkabrams (#38) üzenetére


DonMaster
addikt

vannak akiket nem lehet meggyőzni semmiről mert hajthatalanu8l tolják a saját badarságukat. egyszer ülnének le és tesztelnék le saját maguk is és emg látnák mire képes , utána nem rinyálnának hogy 3300-as akksi van benne. yt videok szerint is az lg a 3300-as akksi p-oled párossal lenyom nem kevés 4000-es akksist. nah mindegy én leteszteltem tudom miröl beszélek bizonyíték ott van , innentől nekem mondhat bárki bármit de azt hiszem el amit látok.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#40) Reinkz válasza DonMaster (#37) üzenetére


Reinkz
senior tag

Benéztem.

5o Sot-okat írnak, sőt Te magad is leírod hogy ennyi a valós, ennek ellenére itt kardoskodsz egy irreleváns "tesztel".

V30 egy 6-colos telefon, a V40 egy 6,4-colos lesz, de akku mérete nem változott.

Kis realitás érzéssel belátható, hogy ez nem fog előnyére válni a V40-nek, ennyi kész.

szvsz az Lg nincs abban helyzetben az okos telefonos piacon hogy ilyenen spóroljon, persze megtehetik, a piac igazolja is őket.

(#41) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sajnos 6,4" elég kényelmetlenül nagynak hangzik :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#42) DonMaster válasza Reinkz (#40) üzenetére


DonMaster
addikt

néz be ujra, bár nyomhatod ezt tovább de minek is? 10ora tezstben kijött nekem ott a kép, reálisan 5-7ora közé tenném sok készenléti idövel a sot-ját.
az a 0,4coll az nem pont annyi kikell belöle vonni a notch-ot. és nem kardoskodok, többen is észre vettük, hogy jobban energia takarékosabb az lg mint egy samu amoleddel, [link]nézd meg ezt, de amíg nincs ilyen készüléked úgy se fogod elhinni, én se hittem el, de amiota meg van azota nem kisit elhiszem. és az a 0,4coll az nem pont annyi felszinét kiszámolnád a kettönek látnád hogy minimális a különbség és p-oled-röl van szó .De vissza térve arra , azért nem kéne ferditened igen azt irtam ott hogy kb 5ora sot nah de kihagytad hogy 2-3nap készenléttel.
melyik másik mobilla csinálsz 3napos készenléttel 5ora sot-ot , ezen kéne elgondolkodni, 1napon belül kevés készenléttel kijön a 10ora , több napos készenléttel már nem 2napossal 5-7ora 3napossal 5ora sot,
de valojában 99%-a az embereknek este bedugja ugy is tölteni tehát lényegtelen hgoy 2-3nap alalt 5ora sot vagy 1nap alalt akár 10.

lg v40: 158.8 x 75.8 x 7.8 mm
lg v30: 151.7 x 75.4 x 7.39 mm

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.