Hirdetés

2020. július 4., szombat

Gyorskeresés

(#1) gattolino

gattolino
(aktív tag)

Nem semmi :Y
Nekem tetszik. Az árral úgyis elszállnak majd.

(#2) Gubu0101 válasza gattolino (#1) üzenetére

Gubu0101
(őstag)

Az a nagy kukker a hátulján?! :D Szemből még azt mondom nagyon is okés,tetszik,de a fara :U Ha hátul középen lenne a kamera sziget,azt hinném küklopsz.
Kíváncsi vagyok,mit mutat majd élesben fénykép/videó téren.

Huawei P40 Pro...Apple Ipad Air 3... "W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#3) Y72

Y72
(tag)

Nekem csak egy fejlett OIS-nek tűnik, főleg hogy csak 2D-ben képes kompenzálni de 3D-re lenne szükség. Még egy tükörreflexes gépbe épített 3 tengelyes megoldás sem tudja ugyanazt mint egy valódi gimbal.

(#4) Zé.

Zé.
(tag)

Ez a gimbalos továbbfejlesztésű OIS a jövő! Ez lehet majd az általános, míg az optikai
zoomosak a pro változat. A kínai vették vették át az innovációt. A Vivo eladásai a világ
viszonylatban az első ötben vannak. (Hol van már az Apple trend meghatározó szerepe?)

(#5) gattolino válasza Gubu0101 (#2) üzenetére

gattolino
(aktív tag)

Igen, mert legalább egyedi a küklopsz külsővel. És remélhetőleg veri majd a mezőnyt tudásban is. A baj, hogy árban hasonló lesz. 990€-t jósolok neki, ha eljut Európába. :W

[ Szerkesztve ]

(#6) rdt89

rdt89
(addikt)

Nem vagyok hajlandó telefonért 150-nél többet adni, de ha ez megáll 200 körül, félreteszem az elvemet, ez KELL kategória. :)

(#7) LosBlancosrm válasza Gubu0101 (#2) üzenetére

LosBlancosrm
(addikt)

P40p tulajként írod ezt? Komolyan? Annak még az eleje is rusnya, hátlapja meg kb ugyan ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#8) Schuler888

Schuler888
(tag)

Samsung,sony,omnivision.. kimaxoltak a valasztekot.. :)) az ujjlenyomat olvaso piktogramjarol elsore az at&t ugrott be :D

2019: R.I.P. Huawei

(#9) Doki42

Doki42
(senior tag)

Hát és hát.... A gyakorlatban majd meglátjuk.. Addíg kuka :K

Honor 20pro Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#10) domerator

domerator
(addikt)

Na ezt adom, ez a gimbal egy igazán jó irány és valódi újítás (csak le ne ejtsd) ;]

Beam me up Scotty! ... iPhone XR, iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), Samsung Note 8, Gear Frontier, MacBook Air 2017

(#11) rigoberto

rigoberto
(aktív tag)

Szép kütyü.
Jó a kamera dizájn és vagány az ujjlenyomat érzékelő is benne. :C

(#12) Plug Life

Plug Life
(tag)

Jó ötlet, ha rendesen megtudják csinálni.

🔌💀

(#13) monti0222w válasza gattolino (#1) üzenetére

monti0222w
(addikt)

Nem biztos, az Opponál azért olcsóbbak szoktak lenni. :K

AK chip lesz benne bitang lesz, az jó volt már az Axon 7-nél is! :K

[ Szerkesztve ]

(#14) gattolino válasza monti0222w (#13) üzenetére

gattolino
(aktív tag)

Meglátjuk. Nekem tetszik az irány :R

(#15) RoBos

RoBos
(aktív tag)

Valamennyi specifikáció már van az X50 Pro-hoz...
A kis küklopsz! :D

(#16) _flamer

_flamer
(junior tag)

Kíváncsi vagyok, hogy a gyakorlatban milyen lesz mert eddig papíron jónak tűnik.

Samsung Galaxy S10 / MacBook Pro 13“ 2019

(#17) Gubu0101 válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

Gubu0101
(őstag)

Csak nem vigyorog rajta egy nagy "szem" ;] Amugy elcserelnem az elejet, de irtam, hogy elorol tetszik, hatuljaval nem vagyok kibekulve.

[ Szerkesztve ]

Huawei P40 Pro...Apple Ipad Air 3... "W.O.T _ZSoLTe_" Uplay ZSoLTeeeeeee"

(#18) INGJOKE válasza RoBos (#15) üzenetére

INGJOKE
(addikt)

Ha a pro küklopszba lenne sd865, újabb ram, ufs3.1, nfc, vezeték nélküli töltés, sztereó hangszóró, akkor simán jó lehetne... :D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit Pace +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+Logitech g903+Jabra Elite Active T65

(#19) gattolino válasza INGJOKE (#18) üzenetére

gattolino
(aktív tag)

És 500€ért Jack csatlakozóval és infrával, pop up kamerával ;]

(#20) INGJOKE válasza gattolino (#19) üzenetére

INGJOKE
(addikt)

jack nem kell, infra se, pop up az jöhet, hogy ne legyen lyukas a kijelző. :D
Nekem ezért a 599 is belefér... :D :DDD :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit Pace +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+Logitech g903+Jabra Elite Active T65

(#21) Rocket6

Rocket6
(aktív tag)

Tudásra jónak tűnik, viszont az elején az a kameralyuk lehetne középen úgy még elfogadnám. De így nekem nem játszik nem tudok vele kibékülni, mivel a kamera bal oldalán a kijelző konkrétan semmire sem jó, egy kihasználatlan terület az értesítéseket meg eltolja a jobb oldalára, így meg totál aszimmetrikus az egész. De a gimbal és a DAC nagyon szimpatikus irány.

Cubase

(#22) atis78

atis78
(tag)

Ez inkabb egy a MILC-eknel mar kb. 10 eve letezo 5 tengelyes szenzorstabi.Semmi forradalmi. Gimbalnak nem igazan neveznem. De legalabb be lehet etetni vele a nepet. Kerdeses meg majd hogy mennyire hatekony. A keves hely miatt nem hinnem hogy 1-2- FE-nel tobbet tudna ha egyaltalan.

(#23) INGJOKE

INGJOKE
(addikt)

[link]

ezek a telefonok amik fullra kiszolgálnák az igényeim. (- a Samuk, mert sd865-el itt nehéz kapni, meg egyébként is utálom a márkát.)
Szűrések: B20, dual sim, SD865,Ram minimum 6 gb, tárhely minimum 128 gb, Oled panal, minimum 300 ppi, magas képfrissítés, OIS hátsó kamerán, sztereó hangszóró , nfc, usb c, vezetékmenetes töltés--->ezek 2020-ban nem nagy igények.

Ha leszedem az ois-t akkor bejön még egy telefon az oppo ace 2. Azt egyáltalán nem ismerem... :DDD :DDD :DDD

(#24) beccyboy

beccyboy
(aktív tag)

Végre egy értelmesnek tűnő fejlesztés a 100x-os zoomok mellett. Kíváncsian várom, milyen lesz a valóságban.

Caffeine addict.

(#25) laci_csk válasza rdt89 (#6) üzenetére

laci_csk
(senior tag)

150 forint?

Xperia XZ3

(#26) RoBos válasza INGJOKE (#18) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

SD765G van benne, meg NFC, a többit silabizáld ki magad Te! :D
Ja és az ára CNY3,998 ($560/€505)!

(#27) INGJOKE válasza RoBos (#26) üzenetére

INGJOKE
(addikt)

Most megnéztem a 765 gyengébb, mint a 845-öm. Visszafelé nem váltanék....

(#28) 7Heads Drago válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

:W

Kérlek mostantól ne telefonálj, ne írj, ne keress! Énekelni tanulok, király kell az országnak.

(#29) Barkin válasza Zé. (#4) üzenetére

Barkin
(addikt)

"A kínai vették vették át az innovációt"

Nyilván pl. a Samsung is fejleszti a saját megoldását. Az, hogy "félkész" újítást alkalmaz a Vivo, az még nem innováció, csak nyilvánosságra hozott techdemo.

(#30) Dare2Live válasza Barkin (#29) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

Erről a 108mps kamera jut eszembe. Ami a Xioami note 10ben extrém jól teljesít. Jelenleg sztem a legjobb képminőséget adja.
Jópár hónapra rá jött 108mps szenzorral az S20 is (2-3*annyiért). A probléma hogy a képminőség a közelében nincs a kínainak.
Én sem értem de a képek egyértelműen ezt mutatják.

Samsung az adot eetben a sokkal drágább és rosszabb.

És akkor az exynos zabálja az akut, throtlingol dolgot nem érintettük...

[ Szerkesztve ]

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#31) RoBos válasza Dare2Live (#30) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

Ez tök érdekes, mert az összes 108 MP-es szenzor a Xiaomi telefonokban Samsung szenzor, az összes több meg Sony termék...
Ahogy szinte az összes gyártónál ez a két cég szállítja a kameraszenzorokat.

(#32) Barkin válasza Dare2Live (#30) üzenetére

Barkin
(addikt)

Nem a Samsungon van a hangsúly és főleg nem azon, hogy a saját kameraszenzoruk esetleg más gyártó modelljében jobban teljesít, ez csak szoftver kérdése. Hardveres újításokról volt szó.

(#33) Schuler888 válasza RoBos (#31) üzenetére

Schuler888
(tag)

Omnivision! :U

(#34) RoBos válasza Schuler888 (#33) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

Rendben, legyen...
A selfie kamerákat az Omnivision adja zömében Redmi Note-okba, meg Mi Mix-be, és 1-2 modellbe a main kamerát... :P

[ Szerkesztve ]

(#35) RoBos

RoBos
(aktív tag)

A jelek szerint az X50, X50 Pro után jön az X50 Pro+ is SD865-tel...

[ Szerkesztve ]

(#36) monti0222w válasza RoBos (#35) üzenetére

monti0222w
(addikt)

Nagycsalád lesz! :D

(#37) gattolino válasza RoBos (#35) üzenetére

gattolino
(aktív tag)

Na, az tutira lesz vagy 1000€ ha ideér egyáltalán..

(#38) Dare2Live válasza RoBos (#31) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

A két 108MPs szenzor azért erősen különbözik

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#39) Dare2Live válasza Barkin (#32) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

pl nekem bejött a felfele kinyíló szelfi cam. A nincs nocs nekem nagyon nagy +. Ha kell akkor meg ott van.

De ez az egésza vásárlót annyira nem érdekli...

(#40) Dare2Live válasza RoBos (#35) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

És ami fontos, hogy megakpta a GN1 (S5KGN1) szenzort.

HW ügyileg elég faintos de a vivo sw imo nincs még a toppon...

(#41) Casti98 válasza Schuler888 (#8) üzenetére

Casti98
(tag)

Nekem is! AT&T :))

"Je ne regrette rien..." PSN: IdentityBB89

(#42) 01 válasza Dare2Live (#40) üzenetére

01
(tag)

Mi a baj az sw-vel?

(#43) Schuler888 válasza Dare2Live (#40) üzenetére

Schuler888
(tag)

Wow! Es tenyleg, ott figyel az uj 50Mp+dualpixel vadiuj szenzor, varos hogy mit tud!

(#44) RoBos válasza Schuler888 (#43) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

Vajon jobb lesz a GN1 a Sony IMX700-nál?! :F

(#45) Schuler888 válasza RoBos (#44) üzenetére

Schuler888
(tag)

Ha letezik kartell akkor valszeg nem sok kulonbseg lesz :))

(#46) Gibo válasza RoBos (#26) üzenetére

Gibo
(aktív tag)

A Cect Shop Exynos processzorral hozza...lehet az 5g-s más processzort kap? Az 500€-s ár nem rossz, de nincs benne b20 :(((

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#47) lemmy71 válasza Gibo (#46) üzenetére

lemmy71
(aktív tag)

Ott már az aksi is más, bár én ebben az árkategóriában, IQOO -t vagy a NEX -t választanám ;)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.