Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gattolino


gattolino
senior tag

Nem semmi :Y
Nekem tetszik. Az árral úgyis elszállnak majd.

Vivo X90 Pro Plus

(#2) Gubu0101 válasza gattolino (#1) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az a nagy kukker a hátulján?! :D Szemből még azt mondom nagyon is okés,tetszik,de a fara :U Ha hátul középen lenne a kamera sziget,azt hinném küklopsz.
Kíváncsi vagyok,mit mutat majd élesben fénykép/videó téren.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#3) Y72


Y72
aktív tag

Nekem csak egy fejlett OIS-nek tűnik, főleg hogy csak 2D-ben képes kompenzálni de 3D-re lenne szükség. Még egy tükörreflexes gépbe épített 3 tengelyes megoldás sem tudja ugyanazt mint egy valódi gimbal.

(#4) Zé.


Zé.
tag

Ez a gimbalos továbbfejlesztésű OIS a jövő! Ez lehet majd az általános, míg az optikai
zoomosak a pro változat. A kínai vették vették át az innovációt. A Vivo eladásai a világ
viszonylatban az első ötben vannak. (Hol van már az Apple trend meghatározó szerepe?)

(#5) gattolino válasza Gubu0101 (#2) üzenetére


gattolino
senior tag

Igen, mert legalább egyedi a küklopsz külsővel. És remélhetőleg veri majd a mezőnyt tudásban is. A baj, hogy árban hasonló lesz. 990€-t jósolok neki, ha eljut Európába. :W

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Nem vagyok hajlandó telefonért 150-nél többet adni, de ha ez megáll 200 körül, félreteszem az elvemet, ez KELL kategória. :)

(#7) #24536576 válasza Gubu0101 (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

P40p tulajként írod ezt? Komolyan? Annak még az eleje is rusnya, hátlapja meg kb ugyan ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#8) Schuler888


Schuler888
senior tag

Samsung,sony,omnivision.. kimaxoltak a valasztekot.. :)) az ujjlenyomat olvaso piktogramjarol elsore az at&t ugrott be :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#9) Doki42


Doki42
őstag

Hát és hát.... A gyakorlatban majd meglátjuk.. Addíg kuka :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#10) domerator


domerator
veterán

Na ezt adom, ez a gimbal egy igazán jó irány és valódi újítás (csak le ne ejtsd) ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#11) rigoberto


rigoberto
őstag

Szép kütyü.
Jó a kamera dizájn és vagány az ujjlenyomat érzékelő is benne. :C

(#12) Plug Life


Plug Life
senior tag

Jó ötlet, ha rendesen megtudják csinálni.

(#13) monti0222w válasza gattolino (#1) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem biztos, az Opponál azért olcsóbbak szoktak lenni. :K

AK chip lesz benne bitang lesz, az jó volt már az Axon 7-nél is! :K

[ Szerkesztve ]

(#14) gattolino válasza monti0222w (#13) üzenetére


gattolino
senior tag

Meglátjuk. Nekem tetszik az irány :R

Vivo X90 Pro Plus

(#15) RoBos


RoBos
senior tag

Valamennyi specifikáció már van az X50 Pro-hoz...
A kis küklopsz! :D

(#16) _flamer


_flamer
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy a gyakorlatban milyen lesz mert eddig papíron jónak tűnik.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#17) Gubu0101 válasza #24536576 (#7) üzenetére


Gubu0101
veterán

Csak nem vigyorog rajta egy nagy "szem" ;] Amugy elcserelnem az elejet, de irtam, hogy elorol tetszik, hatuljaval nem vagyok kibekulve.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18) INGJOKE válasza RoBos (#15) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha a pro küklopszba lenne sd865, újabb ram, ufs3.1, nfc, vezeték nélküli töltés, sztereó hangszóró, akkor simán jó lehetne... :D

(#19) gattolino válasza INGJOKE (#18) üzenetére


gattolino
senior tag

És 500€ért Jack csatlakozóval és infrával, pop up kamerával ;]

Vivo X90 Pro Plus

(#20) INGJOKE válasza gattolino (#19) üzenetére


INGJOKE
veterán

jack nem kell, infra se, pop up az jöhet, hogy ne legyen lyukas a kijelző. :D
Nekem ezért a 599 is belefér... :D :DDD :DDD

(#21) #95462144


#95462144
törölt tag

Tudásra jónak tűnik, viszont az elején az a kameralyuk lehetne középen úgy még elfogadnám. De így nekem nem játszik nem tudok vele kibékülni, mivel a kamera bal oldalán a kijelző konkrétan semmire sem jó, egy kihasználatlan terület az értesítéseket meg eltolja a jobb oldalára, így meg totál aszimmetrikus az egész. De a gimbal és a DAC nagyon szimpatikus irány.

(#22) atis78


atis78
tag

Ez inkabb egy a MILC-eknel mar kb. 10 eve letezo 5 tengelyes szenzorstabi.Semmi forradalmi. Gimbalnak nem igazan neveznem. De legalabb be lehet etetni vele a nepet. Kerdeses meg majd hogy mennyire hatekony. A keves hely miatt nem hinnem hogy 1-2- FE-nel tobbet tudna ha egyaltalan.

(#23) INGJOKE


INGJOKE
veterán

[link]

ezek a telefonok amik fullra kiszolgálnák az igényeim. (- a Samuk, mert sd865-el itt nehéz kapni, meg egyébként is utálom a márkát.)
Szűrések: B20, dual sim, SD865,Ram minimum 6 gb, tárhely minimum 128 gb, Oled panal, minimum 300 ppi, magas képfrissítés, OIS hátsó kamerán, sztereó hangszóró , nfc, usb c, vezetékmenetes töltés--->ezek 2020-ban nem nagy igények.

Ha leszedem az ois-t akkor bejön még egy telefon az oppo ace 2. Azt egyáltalán nem ismerem... :DDD :DDD :DDD

(#24) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Végre egy értelmesnek tűnő fejlesztés a 100x-os zoomok mellett. Kíváncsian várom, milyen lesz a valóságban.

Caffeine addict.

(#25) laci_csk válasza rdt89 (#6) üzenetére


laci_csk
senior tag

150 forint?

Xperia XZ3

(#26) RoBos válasza INGJOKE (#18) üzenetére


RoBos
senior tag

SD765G van benne, meg NFC, a többit silabizáld ki magad Te! :D
Ja és az ára CNY3,998 ($560/€505)!

(#27) INGJOKE válasza RoBos (#26) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most megnéztem a 765 gyengébb, mint a 845-öm. Visszafelé nem váltanék....

(#28) 7Heads Drago válasza #24536576 (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:W

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29) #65577472 válasza Zé. (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

"A kínai vették vették át az innovációt"

Nyilván pl. a Samsung is fejleszti a saját megoldását. Az, hogy "félkész" újítást alkalmaz a Vivo, az még nem innováció, csak nyilvánosságra hozott techdemo.

(#30) Dare2Live válasza #65577472 (#29) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Erről a 108mps kamera jut eszembe. Ami a Xioami note 10ben extrém jól teljesít. Jelenleg sztem a legjobb képminőséget adja.
Jópár hónapra rá jött 108mps szenzorral az S20 is (2-3*annyiért). A probléma hogy a képminőség a közelében nincs a kínainak.
Én sem értem de a képek egyértelműen ezt mutatják.

Samsung az adot eetben a sokkal drágább és rosszabb.

És akkor az exynos zabálja az akut, throtlingol dolgot nem érintettük...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) RoBos válasza Dare2Live (#30) üzenetére


RoBos
senior tag

Ez tök érdekes, mert az összes 108 MP-es szenzor a Xiaomi telefonokban Samsung szenzor, az összes több meg Sony termék...
Ahogy szinte az összes gyártónál ez a két cég szállítja a kameraszenzorokat.

(#32) #65577472 válasza Dare2Live (#30) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem a Samsungon van a hangsúly és főleg nem azon, hogy a saját kameraszenzoruk esetleg más gyártó modelljében jobban teljesít, ez csak szoftver kérdése. Hardveres újításokról volt szó.

(#33) Schuler888 válasza RoBos (#31) üzenetére


Schuler888
senior tag

Omnivision! :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#34) RoBos válasza Schuler888 (#33) üzenetére


RoBos
senior tag

Rendben, legyen...
A selfie kamerákat az Omnivision adja zömében Redmi Note-okba, meg Mi Mix-be, és 1-2 modellbe a main kamerát... :P

[ Szerkesztve ]

(#35) RoBos


RoBos
senior tag

A jelek szerint az X50, X50 Pro után jön az X50 Pro+ is SD865-tel...

[ Szerkesztve ]

(#36) monti0222w válasza RoBos (#35) üzenetére


monti0222w
addikt

Nagycsalád lesz! :D

(#37) gattolino válasza RoBos (#35) üzenetére


gattolino
senior tag

Na, az tutira lesz vagy 1000€ ha ideér egyáltalán..

Vivo X90 Pro Plus

(#38) Dare2Live válasza RoBos (#31) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A két 108MPs szenzor azért erősen különbözik

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39) Dare2Live válasza #65577472 (#32) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

pl nekem bejött a felfele kinyíló szelfi cam. A nincs nocs nekem nagyon nagy +. Ha kell akkor meg ott van.

De ez az egésza vásárlót annyira nem érdekli...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#40) Dare2Live válasza RoBos (#35) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

És ami fontos, hogy megakpta a GN1 (S5KGN1) szenzort.

HW ügyileg elég faintos de a vivo sw imo nincs még a toppon...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#41) Casti98 válasza Schuler888 (#8) üzenetére


Casti98
tag

Nekem is! AT&T :))

"Je ne regrette rien..."

(#42) 01 válasza Dare2Live (#40) üzenetére


01
tag

Mi a baj az sw-vel?

(#43) Schuler888 válasza Dare2Live (#40) üzenetére


Schuler888
senior tag

Wow! Es tenyleg, ott figyel az uj 50Mp+dualpixel vadiuj szenzor, varos hogy mit tud!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#44) RoBos válasza Schuler888 (#43) üzenetére


RoBos
senior tag

Vajon jobb lesz a GN1 a Sony IMX700-nál?! :F

(#45) Schuler888 válasza RoBos (#44) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha letezik kartell akkor valszeg nem sok kulonbseg lesz :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#46) Gibo válasza RoBos (#26) üzenetére


Gibo
senior tag

A Cect Shop Exynos processzorral hozza...lehet az 5g-s más processzort kap? Az 500€-s ár nem rossz, de nincs benne b20 :(((

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#47) lemmy71 válasza Gibo (#46) üzenetére


lemmy71
őstag

Ott már az aksi is más, bár én ebben az árkategóriában, IQOO -t vagy a NEX -t választanám ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.