Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Szép , és elegáns, G800 méltó utódja lenne nekem ,de hát létezik Omnia is..
Jah lesz Ezüst verzió is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

huhhh...ez nagyon brutális,csak sajna az ára is :( ,ha 100 alatt lenne akkor meglenne a következő telóm...

(#3) fixerx


fixerx
tag

Ez most odateszi a mércét a többi telefongyártónál(Nokia,SE,Motorola..)

"Olyan vagyok mint az ügyetlen fazekas,összetöröm a köcsögöket"

(#4) orbano


orbano
félisten

eddig azt hittem szép lesz :( az anyaga engem nem győzött meg. de lehet csak a képek rosszak... bár a féltégla effektus miatt alapból kiesik nálam

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) ThorsHUN válasza orbano (#4) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ugye? Az elozo hirban isszonyat durvan nezett ki - mondom vegre egy jo kinezetu samsung - erre...

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nekem tűnik eltúlzottan drágának?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Kickass


Kickass
őstag

Samsung.....pár hét alatt több tizezret fog esni az ára (lásd U900 stb...), és akkor veszek 1et ;] ;] ;]

(#8) AS


AS
félisten

Így van, és biztos nem lesz kezdöben 180 ezer. ( max a MM ben :D ) de hát ott mindenek fura ára van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Nekem tetszik, ekkora tudás mellett ez a méret szerintem abszolút korrekt.

(#10) Enjoy


Enjoy
addikt

Nagyon tetszik, de én is inkább az Omniát favorizálom [U]jelenleg[/U ;) ]

► més que un club ◄

(#11) spedyboy


spedyboy
senior tag

ez very nice :R :R :Y :Y :Y :Y
nagyon ott van!! :R :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#12) b_master


b_master
tag

Szerintem, ha belegondolunk, hogy a Nokia N95 8GB ára 130 ezer forint körül mozog, akkor ez egy egészen reális ár ezért a telóért, ugyanis jobb a kamerája, több a memóriája, stb.

(#13) Vtwo


Vtwo
senior tag

Kezdőárnak miért is sok egy csúcstelónál?
Emlékeztek mennyi volt annó az N93i,N82 stb.?
És a 3g ájfon is ennyi,azt pedig agyonveri tudásban.A
múgy is esni fog az ára...

(#14) (An)Dante válasza b_master (#12) üzenetére


(An)Dante
őstag

Már 92.000 forint körül is kapsz N95 8GB modellt. Ha dupla áron jön az sok(k) lesz.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#15) joey04


joey04
titán

megjelenik 180ért aztán max 3 hónap múlva megkapjuk 120ért, úgy hogy ez idő alatt jön rá egy szoftfrissítés ami a kezdeti bugokat kijavítja sőt a kamerán is csiszolni fog. tehát kapunk egy jobb telót jóval olcsóbban.így volt az N95nél is...volt olyan hülye aki 210ér vette

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Vtwo válasza joey04 (#15) üzenetére


Vtwo
senior tag

Pontosan erről van szó.
Amikor kijön mindegyik nagyon drága,ezen kár lovagolni.

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Ez az élő képeken is királyul néz ki. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem is tetszik. Várni kell míg mérséklődik az ára.

(#19) joshua7


joshua7
veterán

Tudásra durva, de design terén kitalálhatna már valami újat a Samsung.

Semper Fi

(#20) úúútálatos


úúútálatos
tag

Wazeee eez makett! :DD Nincs is bekapcsolva! :P :C

(#21) Enjoy válasza úúútálatos (#20) üzenetére


Enjoy
addikt

Talán mert, még nem végleges az Oprendszere, s még csiszolgatnak sokmindenen, hogy aztán ne sok mindenbe lehessen belekötni.
Egyszerre menne a lehúzás, ha pl. lassú lenne a rendszer, s lomhán reagána a dolgokra, vagy a kamerája botrányosan rossz képeket csinálna...

MOD: vagy mégsem annyira béta? :DDD videó!

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#22) n6230i


n6230i
tag

Röviden, tömören: oda**sz!
Az ára indulónak szerintem kicsit magas, de majd meglátjuk nálunk mennyi lesz.

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#23) Athos07


Athos07
senior tag

Ez még nekem is tetszik, pedig nagyon Nokia-párti is tudok lenni néha :D

De a dizájn nagyszerűen egyszerű, és az anyagok is valószínűleg jók lesznek. A SE már most le van taszítva a trónról a c905-tel (vagymivel), és a Nokiának is küzdenie kell majd (bár nincs messze a 10MP-es csúcsteló sem, ha minden igaz).

De kinézetre 5-ös, tudásra 5*-ös, a Samu megit odarakta magát (a g810 csúnya ballövései után - már a méreteket tekintve).

Most lássuk ugyanezt a tudást egy i550-hez hasonló táblában :DDD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#24) joey04 válasza Athos07 (#23) üzenetére


joey04
titán

Az a bizonyos Nokia az n95 utód lenne végre?jó lenne ha szivárogna valami infó mert lehet megvárnám de ha még sokáig csönd lesz,lehet hogy ez a samsung lesz a nyerő bár a kijelző miatt félek tőle.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Athos07 válasza joey04 (#24) üzenetére


Athos07
senior tag

Sajnos egyelőre nem tudok túl sokat róla. Eldar szivárogtatta ki az infót (úgy, hogy először "eszeveszett megapixel-számú" Nokiáról beszélt, majd megemlítette, hogy "nem feltétlenül 8MP-es), de még nem tiszta, hogy mikor jöhet. Úgy emlékszem, hogy még idénre igérte, de ahhoz képest nagyon nagy a csend körülötte. Van ugyanakkor egy nagyon szűkszavúan kiszivárogtatott N-szériás, az N88 (amiről név szerint csak annyit tudni, hogy FP2-s csúszka lesz) - talán a kettő megegyezik...

Egyébként én az N79-et várom a leginkább (szept. végén, okt. elején - 40. héten) kellene jönnie. Még kétséges a használhatósága (bár az N78 is normálisabb, mint gondoltam a képek alapján).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#26) Athos07 válasza Athos07 (#25) üzenetére


Athos07
senior tag

Ez itt off, de a legújabb infók szerint csak jövőre jön az Innov8 ellenfele a Nokiától... annyi biztos, hogy az N96-nak csak akkor lenne esélye, ha érezhetően olcsóbb lesz.. (a kamerán kívül egyébként kb megegyeznek, csak méretben van még kis hátránya).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#27) silentkiller


silentkiller
senior tag

Aztaarohadt, én még nem láttam ilyen fotóminőséget, amit ez a telefon képes előállítani...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#28) hunter_18


hunter_18
csendes tag

A kinézete rendben van meg tudásügyileg is,de ez is olyan szar telefon lesz mint a többi samsung,hogy se játékot se alkalmazást és témákat nem tud fogadni. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.