Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dsr


dsr
senior tag

Na ennyit szerintem egyik sem ér a kettő közül , pedig az s3 neo hardveresen jó kis középkategóriás telefon , de nem ezen az áron.... :(

(#2) golya32


golya32
aktív tag

Nem értem a telenort, note3 neo független postával áfásan 104e, ezek után ki vesz tőlük függő telót?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#3) gyurkikrisz válasza golya32 (#2) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Egy eves bolti garival annyi. 140 egy normalis garival.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4) zoo8800 válasza golya32 (#2) üzenetére


zoo8800
veterán

Az emberek nagy része a mobilszolgáltatójától veszi a telefont, és nem sufni-GSM-ből.

rip and tear, until it is done

(#5) halkow


halkow
őstag

3napja néztem akkor is így volt csodálkoztam is... 75k ért jó ajánlat volt :W de így kapják be a rohadékok állandóan csak a haszon meg az élőfizun lovagolnak

Alcatel onetouch idol2s the king

(#6) Luck Dragon

A neo nem ér ennyit, kizárt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) a.sebi válasza halkow (#5) üzenetére


a.sebi
őstag

Durva szemétszég hogy hasznot raknak a telefonra mi?
Hihetetlen miert profitorientált a telenor? Komolyan nem jutok szóhoz.... :)
Sőt még az előfizuni is lovagolnak! Mi közük az előfizuhoz ezeknek a szemeteknek nem?
Komolyra fordítva a szót te hanyadikos vagy?

[ Szerkesztve ]

(#8) golya32


golya32
aktív tag

Nekem van a telenornál céges előfizetésem, ma voltam bent előfizetés váltás miatt, ha csak a 2 évet írjuk alá az előfizetésre, ha felmondanám számonként 50et kellene becsengetnem.
Na ez a szemétség!
Ha kihozok egy LG L7 2-t 20e ért, ami most a média markba 30e akkor megszüntetésnél még 40et kell fizetnem, meg még tarifa hűség ami 50e. Szóval váltanék én de hová melyik céghez?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#9) Kékes525 válasza zoo8800 (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

Így van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.