Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

De 120-asból egy húszast elkérnek egy ilyen s..rért is. Van humorérzékük. Szeretik pofánröhögni a vásárlót.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) t72killer válasza schawo (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Intel. Lassan bevonulhat a Gucci, Armani és egyéb márkák közé, ahol egy 5-tagú karaktersorért perkálsz kemény pénzeket:U.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) joysefke válasza schawo (#1) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A cikket úgy értelmezem, hogy a lesz "munkagépekbe szánt verzió is" az 5400s-ből, feltételezem hasonló írási tempóval (ca 70-125MB/sec). Ha ilyen ütemben fejlesztenek, ismét sikerül átlépni a merevlemezek írási tempóját, ezúttal felülről lefelé :))

Szerk:
bár ahogy nézem, igazából csak a legnagyobb kapacitású (legdrágább) modellek gyorsabbak szekvenciális írásban az aktuális HDD-knél.

[ Szerkesztve ]

(#4) icp1970


icp1970
senior tag

Hát ez így ,nem lesz sikeres az tuti.nem értem.Az Intel nem veszi figyelembe az árazásnál a konkurencia árait?Pl Samsung,Kingston,vagy Curcial árait.Ezen az áron jóval többet kellene nyújtaniuk,nem hogy még le sem körözik őket.

[ Szerkesztve ]

(#5) joysefke válasza icp1970 (#4) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A Crucial TLC-s SSD szériája (BX200) is hasonlóan gyászos teljesítményre képes, de azt legalább tényleg aprópénzért vesztegetik.

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nekem még pár hónapja sikerült az utolsók között venni egy 530 szériás ssd-t, mivel direkt intelt szerettem volna.
Ezt viszont már tuti nem venném meg.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) kpal


kpal
veterán

1000GB hozzam vaghatnak. :

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

még mindig verhetetlen a Samsung 850 Pro és EVO széria :R
persze biztos lesz pár Intel fan aki Intel SSD-t tesz majd a gépbe mert akkor gyorsabban megy majd a proci is tutira... :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) t72killer válasza TeeJay (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mostmár a 950 pro a nyerő, m.2 foglalatban;) Mindenesetre 3D NAND rulz, megbízhatóság szempontjából mindenképpen.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) #16939776


#16939776
törölt tag

zene-lejátszóba venném a 0,48 - 1 TB-s változatot, oda olyan mindegy mennyivel lehet írni úgy is Gb-s LAN-on jön.

(#8) TeeJay:

850 evo (250GB) susstained Write: <6500 iops forrás

:U

[ Szerkesztve ]

(#11) TeeJay válasza t72killer (#9) üzenetére


TeeJay
félisten

csak m2 foglalat még nincs minden olcsó alaplapon és szerintem mindennapos felhasználásban nem igen vehető észre a különbség a SATA3-hoz képest
nekem 4790K procis gépbe 850Pro 128GB van és hasít mint az állat :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#12) t72killer válasza TeeJay (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Laposban nekem 850evo van, szintén zéró panasz. Appok pöccre indulnak, adatmozgatás pörgős:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ennyi erővel matricát is nyomhattak volna vmi kínai gagyira hogy Intel oszt jónapot.

(#14) icp1970 válasza joysefke (#5) üzenetére


icp1970
senior tag

Igen erről beszéltem.Hasonló teljesítmény,de sokkal olcsóbban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.