Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azért ide is jutott egy kis böcsület gandzsa.

Megyen!

(#2) Wesder válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most nem értem. :F Egyébként meg màr 1.5 óràja rajzolgat. :D Miért nem lehetett, csak egy trailert kirakni?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) CptAdamica válasza Wesder (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem szoktál South Parkot nézni? :D

Megyen!

(#4) Wesder válasza CptAdamica (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Màr évek óta nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Új évadokban van, hogy Randy füvet termeszt a Böcsület farmján és böcsület gandzsának hívja. :D

Megyen!

(#6) Wesder válasza CptAdamica (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, mert hogy a kép jobb oldala szines-szagos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) adamssss


adamssss
veterán

Azert a srac mintha mar hasznalta volna eleteben a photo shop-ot. Szerintem ez egy jo tutorial. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) CptAdamica válasza Wesder (#6) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem, nem, hanem talán egy kis fűvel élvezhetőbb lenne. :D

Na, már elkezdte a katonát, izgi.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#9) alratar válasza Wesder (#2) üzenetére


alratar
addikt

Túl egyszerű lett volna a trailer kirakása. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#10) Wesder válasza CptAdamica (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Ja oké.
Egyébként remélem ez màr One/PS4-re nem jön. Nyílvàn fog, de jobb lenne ha nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Már egy jó ideje nézem, de nem ez életem legizgalmasabb bejelentése...

(#12) melega válasza Wesder (#10) üzenetére


melega
őstag

Amúgy én sem értem mért nem egy trainer raktak ki. Dögunalmas nekem ezt nézni.

A másik szerintem sem kéne ps 5-öt jővőre, pont Ac játékok több helyszínes God of War. Gyűrűk ura, és Silent hill reboot miatt szeretnék amiket már a ps 4 csak döcögve bírna el vagy sehogy.

(#13) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Abból ami eddig látszik, nekem gyanús, hogy a főhős megint 2 világ gyereke lesz, mint a 3-ban Connor.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) melega válasza l.skywalker (#13) üzenetére


melega
őstag

Nekem is.

(#15) l.skywalker válasza melega (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

És kopasz lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) melega válasza l.skywalker (#15) üzenetére


melega
őstag

Engem nem zavar az is lehet hogy az a koma lesz akit Altair az AC 1-ben nem tudott megölni, csak a legvégén.Ami miatt zöldfülűnek lefokozták. Nem vagyok benne biztos, de lehet.
<spoiler>
Meg úgy olvastam az Origins meg az 1 között fog játszódni ésa templomos rend megalakulása lesz a lényeg.

</spoiler>

[ Szerkesztve ]

(#17) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez így nagyon rossz :D
Akkor mūködne,ha egy teljesen ismeretlen (vagy új IP) dolgot kezdenének felhype-olni...tudjuk,hogy egy AC Odyssey lesz vikinges témában, mutassatok gameplayt emberek :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Az a helyzet, hogy bár az Origins újként hatott, de mégsem jött be igazán az, hogy 29-es szinten (ahol abbahagytam egyelőre) a 33-as szintű alapkatonák agyonvertek. :O Ezzel pont azt a szabadságot vették el nekem, ami miatt kedveltem a szériát, mert bizonyos területekre be sem tehetem a lábamat, mert azonnal levernek egy pillanat alatt.
Nem zárom ki, hogy majd egyszer befejezem az Odyssey-el együtt, de valahogy az RDR2 után nem annyira mozgatnak az AC címek.
Ez az állatság, meg hogy ilyen rajzolgatós "teaser"-ekkel hülyítenek "karantén" idején végképp nem érdekel. :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) Shepard


Shepard
tag

Unalmas volt, gondoltam visszanézek ha elkészült. Most nézem, még mindig nem jutott a végére? :Y

(#20) l.skywalker válasza Shepard (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

De szépen alakul. Mondjuk ezután nem fog kirakni egy ezer darabos puzzle-t :D

(Habár gyanítom 4-5 ember váltja egymást a periféria mésik végén)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) DeathAdder válasza ribizly (#18) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez van sajnos, a sok rinya fülekre talált. Lényeg hogy 600 féle fegyver, meg ruha legyen azon a rohadt karakteren, meg rengeteg xp. Korábban deszinkronizálva voltál ha észrevettek, most bónuszt se kapsz ha észrevétlenül tevékenykedsz. Menni kell mint a rambó, meg harcrendszer van, még lesből kombózni kell ha túl erős az ellen, de ha egyszer hozzád ér miközben nincs meg a szinted akkor halott vagy.

Nem AC-ként kell tekinteti ezekre, és akkor egy szolíd futottak még discovery túrának elmegy. Kíváncsi vagyok az új rész visszatér-e a klasszikus AC-hoz, vagy marad ez is egy Origins más témával (meglepne ha nem utóbbi lenne).

(#22) ribizly válasza DeathAdder (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig mennyire jó is volt régen. Mondjuk én még mindig a Black Flag-et tartom a legjobbnak. Abban a hajózást kb. úgy tudnám jellemezni, mint a RDR2-ben a lovaglást:
Az elején furcsa (néhol talán idegesítő) volt, majd mikor vége lett már hiányzott. :B Érdekes ezt a bravúrt az Origins nem tudta elérni. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) l.skywalker válasza ribizly (#22) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én a korom ellenére "új generációs" gamer vagyok és nekem az 1-2-3-4 teljesen kimaradt. 2016-ban a 3-ast próbáltam először, majd az Originst már premierkor és utána pótoltam az 1-2-t pl. és nem ugyanaz már az egész. Csak a sztori köti össze őket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#24) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Az utolsó igazi AC az a Syndicate volt (értsd, harcrendszer, meg úgy en bloc).. Természetesen a Black Flag-ig voltak számomra a jó részek és úgy maga a történetvezetés, mert utána már kicsit rókabőr fíling jött át.. Reménykedni én is reménykedem, hogy kapunk egy kis "gothic"-os vikinges témát, de 100%, hogy ugyanolyan vacak lesz, mint az Origins, meg a legutóbbi, már nevére se emlékszem AC koppintás.

(#25) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Áhhá, szóval a bácsi nem háttal áll, ééééértem. :D

Megyen!

(#26) ribizly válasza l.skywalker (#23) üzenetére


ribizly
veterán

Vagy leginkább már az sem. Még az első 3 részt rendesen összekötötte. Utána valahogy kifogyott ebből a vitorlából a szél. Mondjuk én nem annyira bántam, hogy nem kellett állandóan kiugrani a story-ból, hogy egy másik story-nak a dolgait csináljam ~10percig, amely sokszor sehogyan sem illeszkedik a dologba, a másik nézet, béna mozgás, fura feladatok, stb.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) ribizly válasza TrueWhitee (#24) üzenetére


ribizly
veterán

No igen. Egyébként még egészen elfogadható story-t is kapott. De én pl. nem tudtam kiheverni a Unity által okozott sebeket. Az egészen egyszerűen szinte minden szinten (story, bug-ok, párbeszédek, karakterek) olyannyira nem jöttek össze, hogy amikor a fő story-nak vége lett (hiába kaptam meg ingyen az egyik DLC-t) azonnal nyomtam egy ALT+F4 kombót és már szabadítottam is fel a helyet valami másnak. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) melega válasza DeathAdder (#21) üzenetére


melega
őstag

Igazad van. Nekem az Origins tetszett, de az Oyssey már azért nem mert sok egykaptáfáara épülő melléküldetéssel csak fölhígítottak egy jó sztorit, azok nélkül meg nem tudtunk fejlődni.

Régen jobb volt az AC.
Már nem szívvel lélekkel csinálják. Én egy nomád harcos vagy egy huszáros ACnak örülnék ami visszatér a klasszikushoz és a lovaglás olyan benne mint a Black Falgban a hajózás.

Mondjuk a templomos téma miatt beszerzem.

Magánvélemény:
Azt mondom ha nem megy amit leírtam akkor térjenek vissza a Prince of Persiához Dahaka szerű üldözések, hatalmas terület időnként lovasglásra szorulunk, meg speed kill rendszer, jó fejtörők, csapdák háza és warrior within nehézségű bossok. Jobban járnának.

[ Szerkesztve ]

(#29) noblem1983


noblem1983
senior tag

Úgy látom tényleg vikinges téma lesz főleg, hogy épp a vikinges sorozatot nézem stimmelnek a motívumok. Nemrég kezdtem el végigvinni az elejétől és még a AC III-nál(sima helyett Remastered) tartok de tényleg ez kicsit másabb mint a Syndicate volt.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#30) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Assassin's Creed Valhalla.

Esélyes, hogy egy erősen spirituális rész lesz :U

(#31) ribizly válasza DeathAdder (#30) üzenetére


ribizly
veterán

A God of War, Hellblade és Rune (2?) után valami igazán grandiózusat várok.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) Gausz


Gausz
aktív tag

Azért az derék, hogy 8 órán keresztül rajzolgat valaki.

(#33) smc válasza Gausz (#32) üzenetére


smc
addikt

Rajzol? Photobash a nagy része. :U

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#34) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Nem számít hogy magyarban sokan fikázzák az Origint vagy az Odysseyt. A lényeg a ptofit. Világszerte az AC nagy bevételi forrás. Mindegy milyen a tartalom ha az emberek költrnek rá. Az új rész is olyan lesz mint a többi. Figyeljétek meg a főhős aki vikingföldön nő fel nem fogja ismeri a pályát. Kilátópontokat kell még mindig megmászni, ezerszer lerágott csont.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#35) sith7 válasza Wesder (#10) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem úgy van, hogy ha bejön az új konzol, a régire is kiadnak még párhuzamosan játékokat ? :F

(#36) Wesder válasza sith7 (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Egy darabig biztos. Stúdiótól függ.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) melega válasza Kupszi (#34) üzenetére


melega
őstag

Igazad ban

Ezt meg beszerzem.

Viszont ja a kovetkezo nem nomad harcos vagy lovas hacos vagy huszaros ahol a lovaglas olyan mint a 4ben a hajózás nem fog erdekelni

Már prince of persia dark Babilon kéne.

[ Szerkesztve ]

(#38) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez a rókabőr már nem érdekel.

Új Splinter Cell viszont jöhetne!

(#39) Kupszi válasza melega (#37) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Az AC a black flag után teljesen áttért a sablonos kiadásra.

Minden AC ugyanazt nyújtja, mászd meg a kilátópontokat, szabadítsd fel a bázisokat . Ez minden Ubis játékbál ugyanaz.
Ezért lesz unalmas, egyedül a sztory viszi a prímet, igaz már az odysseybe is elég sovány lett.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#40) melega válasza Kupszi (#39) üzenetére


melega
őstag

Ezért kéne Prince of PErsia DArk Babilon a The Two thrones folytatása, de 2021 előtt nem fogják bejelenteni mire elkészül az olyan 2025 leghamarabb.

Jobb lenne mint a sok rókabőr AC szerintem (óriásokkal csapdákkal, csapdák házával, speed kill rendszerrel, és fogathajtásokkal, meg Warrior Within nehézségű bossokkal)

Viszont AC, Far Cry, Ghost Recorn amíg ugyanaz a rajongói réteg ugyanúgym,egveszi nincsenek rá kényszerítve hogy olyan sikeres játékot csináljanak mint a Plaguen tale, vagy az AC 2 volt anno.

[ Szerkesztve ]

(#41) DeathAdder válasza Kupszi (#39) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden battlefield ugyanazt nyújtja, minden cod ugyanazt nyújtja, minden fifa ugyanazt nyújtja... kinek mi az unalmas/érdekes. Valakinek a bázis felszabadítás, valakinek az ész nélküli lövöldözés egy csőjátékban, valakinek a monoton gólrugdosás évtizedeken keresztül..

Btw, egyedül a toronymászás maradt meg a klasszikus AC identitásból, de az sem kötelező mint korábban, simán bejelöli a semmi közepén a térkép, hogy hova rohanjál, ha meg odamész már ismert lesz a 3 km-es körzeted. Melléküldetések között is volt jó néhány érdekes az új részekben, nem rossz játék ez, csak nem AC.

A világ viszont már akkora, hogy kb. lehetetlen tartalommal megtölteni. Elkezded a fő szálat, aztán 3 napig simán sétálgatsz melléküldetésekkel, papirusz megfejtésekkel amikbe random belebotlasz két küldetés között, és már el is felejted hogy hol is hagytad abba a fő sztorit :D Nagyobb baj szerintem amit mondasz, hogy a fő sztori is már elég sovány és rövid.

Amúgy épp az Origins volt az első, amin látszott hogy erősen Black Flag beütésű, már a fejlesztése 2013-ban elkezdődött (és mit ad csoda akkor jött a black flag, rogue) és a fejlesztői csapat is ugyanaz volt ha jól tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#43) bazccka válasza DeathAdder (#42) üzenetére


bazccka
tag

Betyáros :C

(#44) Wesder válasza bazccka (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy betyàros. Vikinges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) Gausz válasza Wesder (#44) üzenetére


Gausz
aktív tag

Lehet, hogy a betyáros majd a 2021-es rész lesz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.