Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Izzé


Izzé
őstag

LeBukott? ;]
Kár hogy a "kisebb" variáns nem kapja meg az 5k-s akksit.

[ Szerkesztve ]

(#2) konczy3


konczy3
senior tag

Brutális lesz, antutu betyárok kezdhetik a sikosítót elővenni :DDD

Never Settle

(#3) aha.e


aha.e
tag

Majd az ára eldönt mennyire lesz sikeres!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#4) Lecs@


Lecs@
addikt

B20 at kérek, minimum 4000 mAh akkut és jó kamerát. Amúgy nyerő választás a LeEco.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#5) johnahex


johnahex
tag

butaság lenne részükről kihagyni a B20-at
nem lesz olcsó és B20 nélkül sok pénzért magyar földön nem sok sikere lehet...

(#6) Fejvadi válasza Lecs@ (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az akku, a cikk szerint a kisebben is lesz ekkora, a nagyobban meg 5000.

(#7) lkksioskdl3 válasza Lecs@ (#4) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A snapi szerintem garantálja a b20at.

(#8) Lecs@ válasza lkksioskdl3 (#7) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem feltétlen. Lásd Redmi Note 3 Pro pl.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#9) #06658560 válasza johnahex (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mintha a magyar piac bármelyik cégnek is stratégiai fontosságú lenne, hogy az itteni igények kielégítésén akarja törni magát...

(#10) Fejvadi válasza lkksioskdl3 (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem garantál az semmit. Sok Kínaiban nincs, hiába Snapi. Még a Xiaomi Mi5-ben sincs, ami elég új és csúcs kategória.

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Elég brutális készülék, már csak az árazás lesz döntő.
Az egyetlen gyenge pontját a márkának az akkumulátort is sikerült kiküszöbölni, így már eléggé nagyot üthet.

(#12) Wesder válasza Fejvadi (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Egyedül a Redmi 3S és Note variációbsn van B20. Nekem mondjuk nem hiànyzik :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Romvr válasza Izzé (#1) üzenetére


Romvr
őstag

Ezt a ziccert kihagyta az író pedig szerintem is vicces lett volna úgy írni hogy

"Élőben is Le-bukott a Le Pro 3"

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#14) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Ez elég brutális teljesítményű teló lesz.

https://fontecone.blog.hu/

(#15) johnahex válasza #06658560 (#9) üzenetére


johnahex
tag

leginkább arra a pár ..... számú emberre gondoltam aki egyáltalán tudja, hogy van ilyen márka és tervezi is, megvételét :K

(#16) mregyket


mregyket
csendes tag

Menyecskeruhás szamurájoknak bemutató előtt alanyi jogon jár? :DD

(#17) aha.e válasza johnahex (#15) üzenetére


aha.e
tag

Én tervezem, hogy megveszem :) de még a O+3 is játékben van.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#18) Mr.Silkó válasza mregyket (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Természetesen! :))

(#19) Krissz1983 válasza mregyket (#16) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Mivel ha jól tudom a gyártó kínai ezért igencsak meglepődnék ha a fiatal ember szamuráj lenne. Mivel a két kultúra eléggé gyűlöli egymást. Ez olyan lenne mintha a magyar szürkemarhát román betyárokkal reklámoznánk.

Give them nothing but take from them everything

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Ezek teljes mértékben koppintják a Huawei-t és mutogatják mintha bármit is letettek volna az asztalra... Furcsa, hogy van olyan ember aki ilyen terméket vásárol...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) johnahex válasza jacis (#20) üzenetére


johnahex
tag

Jó a belső jó áron... van, hogy elég ennyi :K

(#22) Lecs@ válasza jacis (#20) üzenetére


Lecs@
addikt

Hol van a koppintás ? Főleg a teljes mértékű ? Linkelnél valami konkrétumot ? Rengeteg ember megveszi igen :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#23) Milán82


Milán82
csendes újonc

Pont ugyanúgy nez ki, mint az ezredik kínai csodamobil. Ami egyàltalán nem biztos h rossz, de tucat.... És egymást szürkítik be az azonos hardverekkel, szoftverekkel, külsővel.

(#24) Kovax12 válasza Wesder (#12) üzenetére


Kovax12
tag

Ez komoly? Honnan veszed, hogy a Redmi 3S-ben és a Note-okban van B20? Tudtommal az összes Xiaomi termék B20 nélküli. Bár vannak olyan hírek, hogy egy bizonyos típusú Note 3 Pro-ban felbukkant.

Nem írom alá!!! :D

(#25) aha.e válasza Milán82 (#23) üzenetére


aha.e
tag

És? Legalább van konkurencia!

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#26) jacis válasza Lecs@ (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Nézd meg mondjuk a hátlapot, a kamera elhelyezését vagy mondjuk az antenna csíkokat.
Tökéletesen megegyezik a Mate7 vagy Mate 8 kialakításával. Az EMUI felület alapból egy borzalom és ezek még azt is kopizák. Sajnos a sok ... ember miatt aki ezeket az ipari hulladékokat veszik megy majd tönkre az összes olyan gyártó akiről másolni lehet és majd lehet nézelődni meg vigyorogni pár év múlva hogy a kínai vackokkal a kezünkben mit kezdjünk.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) Fejvadi válasza Wesder (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Úgy ahogy mondod. :)
Különben nekem sem hiányzik a 4G. Nem teszem ettől függővé a telefonvásárlást.

(#24) Kovax12
Akkor rosszul tudod.
Élőszőr csak Indiában volt kapható, még Kínában sem lehetett beszerezni. Már van az Alin is. Az "S" jelű tudja a B20-at.

[ Szerkesztve ]

(#28) cetx válasza jacis (#26) üzenetére


cetx
csendes újonc

Emlékszel még, hogy melyik volt az első Qualcomm Snapdragon 820-szal szerelt okostelefon?
vagy ki hagyta el először a 3,5mm-es jack kimenetet?
ki koppint kit? :)

(#29) Lecs@ válasza jacis (#26) üzenetére


Lecs@
addikt

:DD

(#28) cetx szerintem nem emlékszik ;)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#30) jacis válasza cetx (#28) üzenetére


jacis
nagyúr

:U a 820-as snapit bárki beépítheti. Ez hogy jön ide? Kit érdekel ki az első felhasználó?
A 3,5 jack a moto "nagy" dobása volt.
Lecs@: 😥

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) monti0222w válasza jacis (#26) üzenetére


monti0222w
addikt

Az összes kínai felület hasonlít egymásra, amit egy nagy hírű gyártó felületére hajaznak, szóval annyira szar nem lehet! Pont a Huawei-nek van saját processzora, amit nem hiszem hogy bárkitől is lopta volna, ha jól emlékszem, évről-évre fejlesztik mint a nagyok és nem mondanám rossznak! Persze van még hova fejlődniük, de szerintem mindenki így kezdte. A másik, emlékeim szerint a samu is meg az lg is utánzott másokat, illetve egymást is! Az ipari hulladékra meg nem írok semmit, mert úgy hülyeség ahogy írtad!

(#32) jacis válasza monti0222w (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

A Huawei féle proci hogy jön ide? Egyszerűen nem értem Ti mit olvastok hogy mindig másra válaszoltok... Kezdem érteni kik veszik a kínai csodákat.. na léptem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) Lecs@ válasza jacis (#32) üzenetére


Lecs@
addikt

Ideje,köszi :C

512 GB

(#34) cetx válasza jacis (#32) üzenetére


cetx
csendes újonc

megkövetem magamat, nem a 3,5-es jacket akartam írni, hanem az első volt pl. a telók közt, mely usb-c-t használt. :)

(#35) monti0222w válasza jacis (#32) üzenetére


monti0222w
addikt

Úgy, hogy nem mindent kopiznak, hanem csinálnak maguknak is, mert tudnak, de tény hogy másolnak ez nem vita! A véleményed meg hidd el semennyire sem érdekel, ezek után, a fennkölt tudatoddal együtt!

[ Szerkesztve ]

(#36) 30z.Samu válasza Kovax12 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az EUStock szerint szeptember végén már a nemzetközi verziós Note 3 Pro-ban lesz B20.

Sic Parvis Magna

(#37) Graphics válasza jacis (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kezded kicsit tultolni a dolgokat.

Ki vagy Te, hogy másokat sertegess? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.