Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jooker82


jooker82
nagyúr

Brutál teló lesz. októberig világszerte megjelenik.
Mielőtt valaki megint elkezdené,az S3,meg s4 copyzást,csak közlöm.
2011 Optimus LTE

2013 G2

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2) benco


benco
tag

Gondolom szöveges formában közvetítetek, vagy ha nem akkor helyesbítsetek ki ha lehet!

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#3) meszike91


meszike91
senior tag

Nekem ez nem jön be :(

du, du hast, du hast mich

(#4) AS válasza jooker82 (#1) üzenetére


AS
félisten

Elő és sajtó képen nem ugyan az van....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) jooker82 válasza AS (#4) üzenetére


jooker82
nagyúr

Miért az élő képen te már tudod milyen lesz??? :F :F

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6) #16514048


#16514048
törölt tag

És ez meddig tart? MA!TV lesz így? Csak azért kérdezem, mert mára az Xperia ZR volt beígérve, amit már hetek óta várok. :))

(#7) jooker82 válasza #16514048 (#6) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt a youtubon közvetitik élőbe. ha jól tudom,ehhez semmi köze a mobilarena tv-nek..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#8) martin1369


martin1369
aktív tag

nekem valamiért nagyon tetszik :)

(#9) jooker82


jooker82
nagyúr

Itt közvetitik.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10) Xaels válasza jooker82 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szvsz a lehető leghülyébb helyre került az a két gomb. A User fogja állandóan összemaszatolni a kamera lencsét és akkor majd megy a fika, hogy milyen sz@r képeket csinál :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) jooker82 válasza Xaels (#10) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igyis úgyis összefogdossuk szerintem
Nekem már alap,hogy mielőtt fotózok,a pólómmal kisit letisztitom... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12) #16514048 válasza jooker82 (#9) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Hamarosan tehát mi is elkezdjük az élő közvetítést, fél óra múlva startolunk." Én ezt úgy értelmeztem, hogy lesz itt is valami stream-es vagy írásos közvetítés. Ezek szerint csak arról van szó, hogy a Youtube-os közvetítést lehet nézni innen is?

(#13) Kasya


Kasya
nagyúr

A UT Live nekem 2 sec utan megall...nektek megy rendesen?

(#14) jooker82 válasza #16514048 (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

Amit linkeltem ott egész biztosan ez a G2 adása fog menni. Kétlem,hogy a mobilarena kivitte volna a kameráit,New yorkba,hogy onnan közvetitsen... :N

Már indul is....[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) vacs válasza #16514048 (#6) üzenetére


vacs
veterán

Én is már hetek óta várom az Xperia ZR-t, remélem lesz MA!TV.
Legendd merre vagy ?

(^)(>.<)(^)

(#16) #16514048 válasza jooker82 (#14) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én sem úgy gondoltam. :P Csak volt már ilyenre példa hogy valamilyen bemutatót úgy közvetítettek hogy ment az egyik stream-en a bemutató egy másikon meg fordították/kommentálták a srácok. Meg olyan is hogy ugyanígy ment a bemutató, ők meg írásban fordították.

(#17) Kasya válasza Kasya (#13) üzenetére


Kasya
nagyúr

Eszmeletlen...480p alatt siman megy...pedig a nettel nincs gond.

(#18) joey04


joey04
titán

A gombok rossz helyen, a snap. 800 mezőny erős lesz, az elődhöz képest külsőre visszalépés, és van pár samus elem... persze ez csak a pletykák alapján levont következtetés, majd meglátjuk (mindjárt), hogy mi a valóság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) joey04 válasza #16514048 (#6) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) BenHans


BenHans
addikt

Az epilepsziás sokkra emlékeztető pörgés nem tetszik, de úgy kompletten egész jó ez a reklám. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#22) AS


AS
félisten

Mikor jönnek már rá hogy nem igazgatót vagy egyéb dolgozott kell oda állítani. Hanem egy szép előadó-t vagy színészt.
......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) #16514048 válasza joey04 (#19) üzenetére


#16514048
törölt tag

Igen, már láttam én is közben. :R

[ Szerkesztve ]

(#25) Kasya válasza AS (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt meg az Apple se merte meglepni...pedig ott SJ forradalmar volt a farmeres oltozekeben :U

(#26) tDr1v3r válasza Kasya (#25) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ő legalább nem akcentussal beszélt..

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) AS válasza #32839680 (#24) üzenetére


AS
félisten

Mi lehet azon hiteles hogy saját igazgató isteníti termékét ... legyen az Lg Samsung Htc.:) Ráadásul fapofával:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) joey04 válasza AS (#22) üzenetére


joey04
titán

inkább ne. nem kell még egy kínos s4 bemutató. ez legalább szimplán csak unalmas.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) #16514048


#16514048
törölt tag

A legjobb eddig az volt amikor azt mondta hogy az 5.2-es kijelző a legnagyobb amit át lehet kényelmesen érni egy kézzel. :DDD Azért érdekes, hogy pl. az Apple annak idején a 3.5-re mondta ezt.

(#31) zack


zack
nagyúr

Egy biztos. Az S4 bemutatónál jóval minőségibb. :DDD
Nem mellesleg szimpatikusabb teló. :)
Lehet a One-om utódja lesz. De ez még a jövő zenéje.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32) jooker82 válasza #32839680 (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem csak az irigység beszél belőle... és van mire.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) Kasya válasza tDr1v3r (#26) üzenetére


Kasya
nagyúr

En meg eletemben nem hallottam echt kinait nem akcentussal beszelni...

Azt a hatso gombot biztos nem "tolem tanultak" ;]

(#35) joey04


joey04
titán

Ez a gombos dolog egy hülyeség. nem egy tesztben benne van, hogy a hangerő gombok pl könnyen benyomhatók-e hívás közben, mert természetes módban ott van a kezem. A legtöbb probléma, leejtés stb pedig abból van, hogy a kijelző tetején és alján is van olyan terület, amit el akarunk érni. ezt nem tudják kiküszöbölni a hw gombok variálásával. A sw átvariálása meg hülyeség, akkor minek ekkora kijelző.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Ádám16


Ádám16
addikt

"We've learnt from you" minden mondat végén. Marha idegesítő.

OIS, S800, FullHD IPS... csorog a nyálam, :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Kasya válasza Ádám16 (#37) üzenetére


Kasya
nagyúr

Samsungnal is hallottuk eleget a "termeszet ihlette" marhasagot :)

Azt az osszehasonlito fenykepet se lumiaval csinaltak :P

(#40) tDr1v3r válasza Kasya (#34) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tőlem tanulták, de az engedélyem nélkül. Készüljenek, a gatyájuk is rámegy a perre...

;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#41) AS válasza jooker82 (#32) üzenetére


AS
félisten

Nincs irigység csak 2013 at írunk. Érdemes megnézni Ubisoft konferenciát a E3-rol:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) Oppenheimer válasza #32839680 (#39) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem létezik pentile IPS. A Samsung miatti kisebbségi komplexusuk miatt hangsúlyozzák ki minden LG sajtótájékoztatón, hogy az ő kijelzőjük RGB...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#44) joey04 válasza Oppenheimer (#42) üzenetére


joey04
titán

kisebbségi komplexusuk miatt hangsúlyozzák ki
Vagy mert ez végre valóban egy igazi előny a samuval szemben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) pető bá'


pető bá'
őstag

kaptunk egy kis zenét, hogy átnézzük a fórumot.. :D
nekem eddig amúgy tetszik a telefon - semmi világmegváltó, de vannak ötleteik, és hát tőlünk tanulták.. :)

szerk.: jabocs, nem, vége :DDD

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#46) petipetya


petipetya
nagyúr

A katolikus papok szeretni fogják ezt a csengőhangot. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#48) Ádám16 válasza Oppenheimer (#42) üzenetére


Ádám16
addikt

És tegyék is, mert ez egyértelmű előny az LG oldalán (persze más gyártókéin is).

(#47) morgyi: :DD

(#49) emre33: Egyénfüggő. Ha nem zavar a pentile, és szereted a mély feketét, és a túlszaturált színeket, akkor S4, ha valósághűbb színekre, és RGB kijelzőre vágysz, akkor a G2-é szebb LEHET, de ezt majd azután, miután kézbe vettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) emre33


emre33
addikt

LG G2 kijelzője most jobb mint a Samsung S4 kijelzője?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#50) xedamen


xedamen
senior tag

3000 mAh-es akksi???? :DDD :DDD

Optikai képstabilizátor? :D :DDD

Megérett az Optimus G a cserére :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.