Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ilor14


ilor14
tag

Egy tök normális telefon lenne, erre elbasszák majd az egészet egy hangyafasznyi aksival, grat.

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Már a Note 10-nél is röhögtem ezeken az érintésmentes gesztusokon, erre egy újabb versenyző ezzel a hülyeséggel.

Nem tudom magam elképzelni, de mást sem, hogy az érintés helyett ezeket az idióta feaure-öket használja a telefon kezelésére.

(Ennyire nincs min fejleszteni? :U )

Samsung Galaxy A54

(#3) MittuDomain_ válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ha otthon ezt használod receptkönyvnek, lisztes kézzel, vagy hús pácolása közben így lapozni jó lehet. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4) Stabi83 válasza MittuDomain_ (#3) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ha jól emlékszem akkor a Samsung S4 és Note 3 kapott annó ilyen gesztus vezérlést. Akkor is bukta volt most is ez várható... :DDD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#5) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

"Élő fotó"?

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ezek sem a dizájnért lesznek díjazva :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Viktor0610 válasza arnyekxxx (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az "A Google Pixel 4, állítólag (forrás: PhoneArena)" képre gondolt a cikkíró. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) Sinesol


Sinesol
veterán

Hát ez elég ormótlannak néz ki, elöl hátul ronda, ráadásul még vastagnak is néz ki, alapbol olyan mintha tok lenne rajta, fura az a ház. Am gesztusvezérlésnek nem értem mi értelme, mitől jobb legyintgetni a teló előtt, a biztosabb érzetet adó érintés helyett. Ráadásul ez az egész azt vetiti előre, hogy 24/7ben a kamerának figyewlnie kell, tehát meriti az akksit is.

[ Szerkesztve ]

(#9) persil


persil
nagyúr

Ez az "alul meg szinte semennyi kava" egy csomo tesztben felmerul, megis ketszer akkora, mint a mate 20-amon, de meg egy galaxy s8-on sincs sokkal nagyobb, pedig akkor azt meg senki sem nevezte "szinte semennyinek".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10) Kékes525


Kékes525
félisten

A videón mit látni a Pixel 4-ből? Semmit.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#11) #16820480 válasza Sinesol (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az mondjuk, hogy koszos kézzel ne kelljen megfogni a telefont, ha fel akarsz venni egy hívást, gyorsan válaszolni valami üzenetre, és így tovább.
Biztosan meg lehet úgy oldani, hogy ne állandóan figyeljen a kamera, hanem mondjuk közelségérzékelő alapján eldönti, hogy most bekapcsol-e ez a funkció.

(#12) Joachim21 válasza ilor14 (#1) üzenetére


Joachim21
senior tag

Több sebből is vérzik, mintha a Google nem akarna direkt konkurenciát az androidos partnerekkel szemben.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#13) gliskard


gliskard
senior tag

"Valamilyen különlegességre szüksége is lesz a keresőóriásnak, mert egyelőre mobileladásai nem ugrottak meg jelentősen, talán ezért is futott be a Pixel 3a a felső-középkategóriába."
– miért gondolják, hogy a google a pixel szériával komoly eladásokat akar generálni? Sem a marketing, sem az értékesítési metódus nem ezt támasztja alá.

[ Szerkesztve ]

(#14) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Nem annyira szép de legalább csúnya.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#15) NTSC Jani


NTSC Jani
tag

Nekem tetszik ez a készülék. Se notch, se lyuk a kijelzőn. Az xl-nek remélem jó üzemideje lesz.

De úgy látom sokaknak nem tetszik ez a telefon. :D

(#16) Wapmester


Wapmester
senior tag

jó lesz ez,csak az egészet lehet kukázni a nevetséges kapacitású aksi miatt ;]

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Röhejes

...az egész

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Noukoum


Noukoum
veterán

Ez amúgy valakinek tetszik?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) sasa134


sasa134
addikt

Szánalmas a 2800as akksi..

Avanti Roma

(#20) Drakmusz válasza Noukoum (#18) üzenetére


Drakmusz
őstag

Egy tech fórumon egyéni ízlésről vitatkozni szerintem felesleges.
Valakinek az üzemidő az elsődleges, más pedig a külső alapján választ készüléket.
Én valószínűleg benevezek egy XL-re, az 1-es már megérett a cserére.Szeretem a stock rendszert és a Pixelek által megjelenített képi világot.Nálam ezek a szempontok dominálnak.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#21) Noukoum válasza Drakmusz (#20) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak azért kérdem, mert kíváncsi vagyok.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) enginev3.0 válasza Drakmusz (#20) üzenetére


enginev3.0
félisten

Természetesen tech fórumon a legtöbb ember x dolog miatt vesz meg egy telefont, nem reklám alapján

De személyszerint én el sem kezdek olyan telefon vásárlásán gondolkodni ami nem tetszik, hisz minden nap azt látom ami a kezemben van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) Drakmusz válasza enginev3.0 (#22) üzenetére


Drakmusz
őstag

A tavalyi 3 XL volt a mélypont, annál csak szebb lehet az új.:D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#24) Laslow válasza Sinesol (#8) üzenetére


Laslow
senior tag

De a Pixel 4 nem kamerával érzékeli a gesztusokat, hanem radarral. Abból a szempontból mindegy, hogy az is áramot fogyaszt, kérdés, mennyit.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#25) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Azért ma amivel lehetne nagyot szakítani az az akksi üzemidő, de itt nem erről szól a dolog....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#26) K82 válasza Noukoum (#18) üzenetére


K82
őstag

Nekem kifejezettem igen. Tény h vannak szebb, kávamentesebb telefonok - csak ez a használhatóság rovására megy. Inkább legyen rajta káva, minthogy a tenyerem szélét is érintésnek érzékelje...
Egy Pixel Stand-del lehet haszna bőven a Soli Radarnak, akár a konyhában akár egy műhelyben.
A kisebbik P4-et megint elrontják a kis akkuval, az XL 3700-es akkuja viszont több mint korrekt.

Pixel / OnePlus Pad

(#27) m_makai válasza Drakmusz (#20) üzenetére


m_makai
tag

Már megszoktam hogy mindig a hőzöngők jelennek meg először akik feltehetően nem is potenciális vásárlók. Pixel esetében ez mindig élesebb, mert drága de nem reklámozott/divatos telefonról beszélünk, olcsóbb elődmodellekkel (nexus széria). A felhasználók pedig csöndben elégedettek, mert 3 évig semmi gond a telefonnal. Aztán csöndben megveszik a következőt és 3 évig nyugi van. Nexus5 után vettem Pixel1-t most jó eséllyel Pixel4 jön, az elmúlt 3 évben az S10e volt ami méret miatt elgondolkodtatott. Mivel mindig februárban cseréltem, most is megvárom az esetleges S11e-t és az alapján döntök, jelenleg 80% hogy pixel lesz ebből is.

(#28) Drakmusz válasza m_makai (#27) üzenetére


Drakmusz
őstag

+1.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#29) Taci válasza Mr.Grincs (#25) üzenetére


Taci
addikt

Már az sincs (túl) messze: [link]

(#30) Noukoum válasza K82 (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Nekem soha nem érzékelte a tenyeremet érintésnek. Lehet ezt ízlésesen is csinálni, pl a pixel 3a méretes kávákkal sem csúnya szvsz. Persze ez teljes mértékben szubjektív.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) Yeffy


Yeffy
veterán

Osztom a tobbseg velemenyet, ezenek a hadonaszos marhasagoknak en sem latom sok ertelmet, de ha kikapcsolhato teljesen, hogy ne fogyasszon, akkor nekem 8.

Maga a telo nagyon varos, sajna a jelenlegim gyartoja ugy nez ki, nem hoz ki hasonlo kaliberu utodot, igy ralepek en is a Pixeles utra. :D

Tetszik, mondjuk en a kisebb meretben vennem, gondoltam, h megint agyonb.sszak egy semmit nem ero akksival. :W Dicseretes viszont a kijelzo fejlesztes, a kamera gondolom szinten top notch lesz, mint eddig, ha kijelzobe epitett ujjlenyomatolvaso lesz, annak nem fogok meg orulni, de meglatjuk, milyen lesz.
Legyen meg benne eSIM, amit lehessen dual-ban hasznalni a fizikaival, es akkor mar kvazi meg is vettek maguknak.
Jack-et mar meg sem emlitem, nem kell az ossztuz, meg ugyse lesz. ;]

Amint felenk kijon, megyek is megnyomkodni, aztan dontok.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32) Yeffy válasza Noukoum (#30) üzenetére


Yeffy
veterán

pl a pixel 3a méretes kávákkal sem csúnya szvsz

Abszolut adom, nekem is bejon az elolapja, minimalis kavak, szimmetrikus, nincs notch... abszolut rendben van!
Talan a felso/also lehetne egy-ket mm-rel vekonyabb, de igy is rendben van!

Ha abban a dizajnban jonne ez, nagyon orulnek, bar gondolom, ugysem fog. ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#33) #46922752


#46922752
törölt tag

Én megvettem a note 10+-t. Mikor elkezdtem hadonászni a tollal, hogy kipróbáljam ezt a lebilincselően forradalmi technikai feature-t, az asszony röhögve a sárba tiporta érdeklődésemet:

" Mit kompinál a művész úr?"

Aztán most elképzelem, hogy legyezem a kijelzőt...
Jopofa, meg minden. De tényleg nem futja többre?

(#34) K82 válasza #46922752 (#33) üzenetére


K82
őstag

Rakd a telefont egy Pixel Stand-be, úgy már lesz értelme. Nem kell koszos/olajos/lisztes/kajás kézzel hozzáérni.

Pixel / OnePlus Pad

(#35) #30610944


#30610944
törölt tag

Az nem derült ki, hogy az új Pixelekhez is jár-e a korlátlan Google photos tárhely teljes felbontásban, meg hogy az asztrofotós cucc illetve az új voice recorder app csak az új pixeleken lesz vagy jön az előző modellekre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.