Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) #56573440 válasza Met (#10) üzenetére


#56573440
törölt tag

"De az nem normális hogy ezek a mostani fiúcskák többet basztatják a hajukat mint a lányok (pl. telefon előlapi kameráját használja tükörnek), nagy részükről nem tudom eldönteni hogy tényleg buzi vagy csak azért néz ki úgy mert divat és neveletlenek."

mondom én már végigéltem pár ilyen "divat" irányzatot, a mostani se rosszabb mint az előzőek.

mondjuk egy érdekes kérdéskör lenne ha már itt tartunk hogy téged miért zavar úgy egészen pontosan? a flusztrációdból arra tippelnék hogy bőven a fiatalabb korosztály tagja vagy, és ezek vesznek körbe, válassz más társaságot ez esetben:) ha az idősebb korosztály vagy akkor pláne nem vágom hogy miért zavar pár csitri lázadása :)

engem tökéletesen hidegen hagy, az utcán is max röhögök magamban, az ilyen nem enyhén bosszúra hajazó "na akkor csicskák bent tollászkodjatok köcsögök" jellegű hozzáállást viszont kár is racionalizálni szerintem bármilyen vonal mentén, és más magyarázatot keresni mint értékek átadása vagy csapatmunka javítás, mert egész jól láthatóan inkább megtörni akarnád őket. a fegyveres szervezeteknek meg soha nem is volt ez a célja és a jövőben se kéne divatmajom gyűjtőt csinálni belőle...

szerintem ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.