Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) celeron


celeron
senior tag

Szia!

Ha számít még egy vélemény leírom az én tapasztalataimat. Elvileg az MSc az egyetemi szint, de a kutyát nem érdekli hogy most BSc-d, van vagy MSc-d is. A cégeknek egy értelmes, egézséges józan paraszti ésszel megáldott emberre van szüksége, és ha még kommunikatív is vagy te vagy a főnyeremény.

Én csinálom az MSc-t, de ha most kellene kezdeni nem mennék bele még egyszer. Úgy is mondhatnám hogy felesleges lépés volt, nem nyújtott olyan fejlődést amire számítottam. Persze az hogy mennyit fejlődöm egyedül rajtam múlk, de amikor azt gondoltam az elején hogy majd ott már tisztán foglalkozhatok azzal a szakterülettel ami érdekel, és amire jelentkeztem, nagyot tévedtem. Sajnos a legtöbb tanár azért van az egyetemen hogy a számomra hót felesleges tárgyakat "megtanítsa" ami a szintén kutyát nem érdekli kategóriába tartozik, de így tud bennmaradni, szóval kell.

Lényeg a lényeg, jól tetted hogy elkezdtél dolgozni, és tisztán, sallangok nélkül tudsz az adott teületen fejlődni. Sok sikert kívánok neked a továbbiakban! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.