Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

nahát ezt kiprobálnám mind a fizikai ellenálását (kicsit durva lenne két méterről leejtve sincs baja a wincsinek)
mind a turbo drivertét is kiprobálnám mit tud (van egy sejtésem sz*rt se :) )

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) Psych0


Psych0
őstag

de vajon ki a kar sziklamászás közben vincsesztert fogni úgy hogy potenciálisan leeshessen. mellesleg az az usb drót pont úgy néz ki mint egy 30 éves biciklipumpacső.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) Tomate válasza Psych0 (#2) üzenetére


Tomate
veterán

Én futás, bringázás, evezés, sziklamászás, úszás közben mindig hordok magamnál egy HDD-t. :))

(#4) zed1983


zed1983
őstag

Kinézetre nem mondtam volna meg hogy HDD :DDD
Irak vagy hasonló háborús övezetben előnyös, vagy a (D)el(l)pusztíthatatlan mellé :DD

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#5) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Már leírták előttem de ilyen magas labdát én sem hagyok ki: minden hétvégén egy hdd-vel a derekamon mászok sziklát. :))

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#6) xT4ken válasza Psych0 (#2) üzenetére


xT4ken
tag

En vagyok itt egyedul 007es ugynok? :U
:))

(#7) Symbio


Symbio
senior tag

Nagyon gyenge a fantáziátok. Vannak olyan szakmák, ahol nem csak klimatizált irodában dolgoznak, hanem kint terepen is, de szükséges ilyesmi az adatrögzítés miatt.

(#8) smc


smc
addikt

Tyű de nagy pendrive. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9) Psych0 válasza Symbio (#7) üzenetére


Psych0
őstag

pl tetőácsnak, ha leejti a kalapácsot, kéznél van egy vinyó :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10) Symbio válasza Psych0 (#9) üzenetére


Symbio
senior tag

Én mondjuk az utcaseprőkre és az alkalmi hómunkásokra gondoltam :DDD

(#11) kariad


kariad
senior tag

Szeretem ezeket a Stapás dolgokat :))

Úgy letesztelném őket.Milyen szép szakam lehet az is!! :))

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kicsit sok a 250 GB-osért a 109 euro, dehát ez van, ha speciális igények vannak. Buszgarázsokba, műhelyekbe végülis nem rossz, ha a művezetőnek kell egy hordozható adattár (bár nem elég egy 16-os pendrive az ilyen helyekre?).

Amúgy én sem indulok el focizni úgy, hogy ne legyen nálam HDD :))

(#13) Szanya


Szanya
tag

Ebben az a poén, hogy drágább, mint a mezei vinyó, de ha mégis tönkremegy, akkor nyilván való, hogy nem rendeltetés szerű használat miatt ennél is ugrik a garancia. :C

''Szanya csak egy van.''

(#14) Hebry


Hebry
senior tag

Kár hogy nem adnak hozzá egy kilós karabinert. :DDD

(#15) ancika--


ancika--
csendes tag

sziasztok,
én vettem használtan egy freecom classic sl-t, de egyszerűen nem értem hogyan működik. azthittem, hogy csak simán bedugom az usb egyik végét ebbe, a másikat a gépbe, aztán helló.
valakinek van ilyenje? biztos egyértelműen egyszerű, hogy hogy kell használni, de nekem mégis fogalmam sincs.
előre is köszi

(#16) King Unique


King Unique
titán

Van már piacon épp elég ütésálló 2,5"-ben,ami usb3-as és 1 (1,5) TB-ig,ez csak usb2 és 500 GB :U ,meg a Freecom amúgy is elég drága cuccokat gyárt,főleg az ütésálló szériáik drágábbak 2,5"-be a többinél,hasonló,mint a Lacie,de azok legalább jobbak is... :D

(#15) ancika--: másik topicba válaszoltam,ami azért csak használható vmire,nem hiszem,h itt válaszolná meg bárki is,ez nem Freecom,v hdd-NAS topic,csak újdonságokkal kapcsolatos egyszerű hsz,vélemény topic...

[ Szerkesztve ]

(#17) King Unique válasza King Unique (#16) üzenetére


King Unique
titán

Ja,h ez 2009-es cikk,akkor így érthető... :B
De manapság is van más olcsóbb alternatíva Freecomnál. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.