Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stevve


stevve
nagyúr

Kipróbáltam a második bétát, fent is hagytam. Szerintem egész jó lett már az is, vannak jó újítások benne, de az RC-t azért nem gondoltam, hogy titkolni fogják. Egyelőre nem látom ennek az értelmét, de bizonyosan van valami.

(#2) FTeR válasza stevve (#1) üzenetére


FTeR
addikt

nálam is.
áutlukot most lett először default nálam, de 2 dolog nagyon idegesít. az egyik, h html levélnél az End nem a sor utolsó karaktere után teszi a kurzort, hanem a láthatatlan sortörés után, így ugyan a sor végén villog (az extra wihespace után), viszont a gépelést már a köv sorban indítja. a másik, hogy a címeknél csak e-mail eleji egyezést nézi az autocomplete (ezt lehet vhol állítani?).

a onenote viszont maradt a 2007-es, 10-es új formátummal jött és nincs konvertálás, ami nem kicsit vicces.

wordben nagyon jó az új navigation pane a keresővel. kár hogy a többi appban maradt a régi.

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Gyorsan haladnak a fejlesztéssel.

Thanos was right.

(#4) stevve válasza FTeR (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

Az Excelben a dinamikus, sorokhoz társítható diagramok nekem nagyon bejöttek, az Outlook is az egy küldőhöz tartozó levelek csoportosításával... a OneNote-ot eddig se használtam, eztán se nagyon fogm, az számomra mindegy. :)

(#5) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ezt honnan lehet letölteni? ;] Vagy csak belső használatra RC?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) bobsys válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


bobsys
addikt

nem lehet letolteni, techneten sincsen fent csak cegek kaptak meg a TAP program kereteben (nalunk januar 28an lett publikalva a tesztereknek)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#7) FRENK1988 válasza bobsys (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

akkor ebből is kimaradok :O

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) Erasmus válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


Erasmus
őstag

torrent? :P

(#9) FRENK1988 válasza Erasmus (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jaj én olyat nem használok mert a Ph! szellemiségben élek ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Csak azt tudnám, miért nem adták ki TechNet/MSDN-re :((( Tényleg nagyon titkos lehet :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#11) julius666


julius666
addikt

egy, a fejlesztési ütemtervbe illeszkedő kiadásról van szó, melyet később sem terveznek szélesebb körben hozzáférhetővé tenni, azaz az RC nem lesz nyilvános.

Kár :(

Jelenleg a bétát használom, és tapasztalataim szerint valóban gyorsabb mint az elődje. Viszont sajnos elcseszték azt, ami engem a 2007-esben annyira megfogott: a gyönyörű designját.
A szép kékes gombok helyett most kaptunk egy ilyen szürke galambsz*aros vmit :(((

(#12) ntomka válasza julius666 (#11) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem a 2007-ben is első dolgom feketére állítani a témát. ;]

Ez a 2010 kb. mennyi helyet igényel telepítéshez? Úgy Word, Excel, PowerPointot tekintve?

ツ Headphones on - World off

(#13) stevve válasza ntomka (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

Nagyjából annyit, mint a 2007-es (bár most pontosan nem tudom megmondani, max. otthonról).

[ Szerkesztve ]

(#14) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Ha még júniusban megjelenik, akkor még épp meg tudom venni a Student kiadást. :) Elvileg, ha már nem vagyok diák, akkor törölnöm kellene és megvennem a normál kiadást?

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#15) shark300


shark300
tag

Jó jönne, ha hamarosan jönne, mert vállalati gépre nem tudom felrakni, és csak a véglegeset rakják fel. Sajnos a 2007 képletszerkesztőjében nincsen negáció, meg pár logikai művelet...

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#16) moonman válasza julius666 (#11) üzenetére


moonman
titán

van benne három szín: ezüst, kék, fekete. az alap ezüst egyébként a Live csomaghoz és a Windows 7 világoskék felületéhez lett igazítva (lásd Paint, WordPad).

(#17) julius666 válasza moonman (#16) üzenetére


julius666
addikt

no +néztem, tényleg van a szép kék szín :DDD
viszont a design-t ettől függetlenül elszúrták, valahogy sokkal átláthatóbb volt az előző.
Az a ribbon nekem tökéletesen kézreállt, itt ezt nem érzem annyira. Vmi keretet igazán adhattak volna a gomboknak, mert így nekem nagyon egybefolyik a dolog.

(#18) stevve válasza Paarthurnax (#14) üzenetére


stevve
nagyúr

"Elvileg". :)

julius666:
Pedig pont a ribbon alig változott... :)

[ Szerkesztve ]

(#19) julius666 válasza stevve (#18) üzenetére


julius666
addikt

a dizájnjáról beszéltem:

Office Word 2007
Office Word 2010

ó, ugyan semmi sem változott :U
Csak a gyönyörű 3D-s designből csináltak egy minimalistának gúnyolt egybefolyó masszát...

[ Szerkesztve ]

(#20) stevve válasza julius666 (#19) üzenetére


stevve
nagyúr

Ja, azt hittem, magára a ribbonra gondolsz - elrendezés, működés. Nekem annyira nem zavaró az új sem. :N

(#21) FTeR válasza julius666 (#19) üzenetére


FTeR
addikt

kép alapján nekem sem tetszett, de használat közben nem annyira gáz és ha átrakod kékre, akkor sokkal jobb. a black meg szvsz szebb lett, mint a 2007-ben.

a gyönyörű 3dről a w3.x vs. w9x gombjai jutnak eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#22) moonman válasza julius666 (#19) üzenetére


moonman
titán

Aero-val nézd, úgy szebb, mint a 2007-es.

(#23) julius666 válasza moonman (#22) üzenetére


julius666
addikt

Ja, a képet nem én készítettem, én úgy használom, de csak annyi a különbség h az ablak fejléce áttetsző lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.