Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Egon


Egon
nagyúr

Egy pillanatra elkapott a must have érzés, de gyorsan el is múlt... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#2) Pöttön válasza Egon (#1) üzenetére


Pöttön
őstag

Ezzel én is pont így voltam, aztán "valamiért" gyorsan megváltozott a véleményem... :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#3) kalmani


kalmani
tag

Jó erős hardver. A HDD-t kidobnám belőle, talán úgy lehet nyerni +2 percnyi akkuidőt a 18-hoz.

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A hardver király, de azért egy RoG vagy Alienware mégiscsak esztétikusabb, én legalábbis inkább ezek közül válogatnék, ha ennyi pénzem lenne :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) nonsen5e válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kinek mi az esztétikus, ez legalább nem egy brutál-giccses-csicsás-villogó16milliárdledes csoda, hanem egy relatíve szolid kinézetű erőgép.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#6) vicze válasza nonsen5e (#5) üzenetére


vicze
félisten

De hát ha nincs benne RGB(minél több nyilván) akkor azzal kb. játszani se lehet. :(

(#7) macilaci78 válasza vicze (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Honnan tudod, hogy azt a fehér billentyűzetvilágítást nem RGB-ből keveri-e ki? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) #74018560


#74018560
törölt tag

Engem az erdekelne h a 240W-os tap ezt hogy tudja meghajtani? Vagy hogy nem? :U
1080 underlockolva van? :F

[ Szerkesztve ]

(#9) Pöttön válasza vicze (#6) üzenetére


Pöttön
őstag

Így van! :C
A gémör valahol itt kezdődik. ;]
Várom már az olyan gémör laptopot aminek már a fedele is rgb... :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10) petymeg


petymeg
addikt

Na végre egy gémer noti, ami nem csak gyerekeknek készült.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11) vicze válasza Pöttön (#9) üzenetére


vicze
félisten

(#12) kromatika


kromatika
veterán

Elmegy szódával.

(#13) #74018560 válasza #74018560 (#8) üzenetére


#74018560
törölt tag

Most olvastam mi is az a Q-Max :(((
Sok jót nem jelent, pláne, hogy integrált VGA megoldás, ami miatt kukázható az egész gép 2 év után. :((

[ Szerkesztve ]

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ezt nevezem, ez már az a hardver, amit pár éve még nem hittem volna, hogy mobil gépbe bátran be lehet építeni (throttling ide vagy oda). a külső pedig tökéletes, ennél szebb gamer vonalra szánt gépet még nem láttam. szolid, szinte fapad, egyszerű, baromira megnyerő részemről. kár hogy 1 misi, féláron a piac legjobb vétele lenne, hehe.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) Peter13


Peter13
senior tag

Nagyon korrektül összerakott darab, kár hogy nem tudok ilyesmire ennyi pénzt szánni. Nekem kifejezetten tetszik a minimalista vonal (a mostani lapos is ilyen), és a 4 kilós súly is rendben van (legalább rendes hűtést feltételez).

Kár viszont az összenyomott nyilakért, illetve nem értem hogy minek a 4K egy 17-es képernyőre (bár a GTX 1080 végülis elviszi azt is)...a hajlított tápot meg elcsodáltam egy darabig, ez nekem új :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#16) gabriel26


gabriel26
tag

Inkabb ezt vennem 3000-ert mint a maxQ-s Rog Zephyrust

(#17) Put2


Put2
tag

Nem is olyan drága, ha azt nézzük, hogy a túlárazott hulladék apple gépek mennyibe kerülnek. Apple szinten egy i5ös gép 1 milla körül van... 😈😈😈

[ Szerkesztve ]

(#18) sz.balazs.95 válasza nonsen5e (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nyilván nem az RGB az elsődleges, bár az sem egy rossz dolog, mert úgy szabadon be tudom állítani azt a színt, ami nekem tetszik, nem kell arra támaszkodnom, ami a gyártó kedvenc színe.
De nem is ez a lényeg, mert oké, szolid, ami még tetszik is, de nem túl prémium hatású így képeken.

De pl az Alienware 15 is elég letisztult darab, de mellette érezni is rajta, hogy minőségi cucc, és nem sokkal drágább ennél.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.