Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Várjuk nagyon :)) .
Kiadják a DBT és már megy is fel. Kivéve ha mi kapjuk meg először ;] .

Szerk:
Megérkezett

[ Szerkesztve ]

(#2) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Már települ.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#3) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Valaki esetleg kíváncsi az újdonságokra.
Akkor lehet Zoomolni: ;] [kép]

(#4) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Már alig várom az estét.

Kiülök a kutyaházam elé, bontok egy pezsgőt és felnyitok egy Eukanuba zacsit, majd zsenge kis mancsommal rátoppantok a letöltés és telepítés mezőre.

Aztán jöhet a varázslat.

Vuff!
:C

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#5) Rinocerosz válasza A 2. Vesztes (#4) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Who let the dog out? :DDD

(#6) NÓPARA válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Nekem csak 2119,08MB volt a lista végén.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#7) jacis válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez már egy korrekt csomag így.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) A 2. Vesztes válasza Rinocerosz (#5) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Snooop?? :DDD

Vuff?!

No és milyen a frissítés?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#9) forgonati válasza A 2. Vesztes (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Én is érdeklődöm a mobilokkal kapcsolatos dolgok iránt, de remélem ez csak ilyen költői túlzás volt :D Ha nem, akkor viszont nagyon ssok a szabadidőd,higy erre szánd az estédet... Majd jön amikor jön.

Keelah Se'lai!

(#10) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki majd dobjon fel egy képet, hogy milyen lett az akku statisztika. Jójójójójó tudom, újabb lett, meg VÓT már róla fotó..stb. A véglegesre vagyok kíváncsi, remélem nem olyan trágya, mint a 10-ben :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#11) Rinocerosz válasza iceQ! (#10) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Holnap nyomok egy tesztet... minden lesz benne. Én is remélem, hogy javítottak az üzemidőn.

[ Szerkesztve ]

(#12) iceQ! válasza Rinocerosz (#11) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszönöm :R

Erre leszek kíváncsi, ilyen akku statisztikára gondoltam. Egy komplett, átfogó teszt is nagyon szükséges :)

[link]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#13) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Király! Nagyon korrekt a samsungtól. Akárki akármit mond(iFanok khm..), 3 hónap késést igazán ki lehet bírni. Főleg akkor ha nincsenek a kiadott szoftverben nagy hibák.
Nagyon jó irányba halad a szoftveres támogatottsága a samsungoknak. Nemrég a 2-ről 3-ra növelt főverzió frissítés nagy pozitívum volt. Ez pedig már ha jól számolom a 3. év, amikor november végén/december elején kiadják az aktuális csúcsra az új verziót. Az meg már csak hab a tortán, hogy nemrég az S7 biztonsági frissítést kapott, ami lassan 5 éves lesz.
Remélem megtartják jó szokásaikat. :R És remélem, hogy a note10-re is hamar megjön a frissítés. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Teal'C


Teal'C
addikt

Valaki aki Cib bankos megnézné hogy megy-e a mobilbank apk. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15) Csokifalo válasza Teal'C (#14) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

nálam megy, be tudok lépni

(#16) A 2. Vesztes válasza forgonati (#9) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jó vaan nekem mindegy, legyen ahogy akarod, csak ne nézz ilyen szigorúan... :O

Rázoomoltam Rinocéroszra. Kivácsi leszek, hogy miként lehet majd érzékelni a gyorsabb fotózást, mert már eddig is bitang gyors volt. Mindenesetre megyek és veszek egy stoppert.

Vuffli.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#17) Teal'C válasza Csokifalo (#15) üzenetére


Teal'C
addikt

Köszönöm :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#18) Csokifalo válasza Teal'C (#17) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Érdekes, S20 ultrám van és még nem kaptam meg

(#19) Rinocerosz válasza Csokifalo (#18) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Független vagy szolgáltatótól van?

(#20) Sgr_A válasza whatwhatwhat (#13) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ezzel az a baj hogy csak az idei csúcs modell kapta meg ott sem mind mi van a note-okal az s20fe-vel a tavalyi s10 note10 szériával az A szériával?
az ifanok-nál ez úgy működik amikor elérhető a frissítés akkor az összes jogosult megkapja a 6s-től a 12 promax-ig minden régióban egyszerre (igaz ez így is csak kb 20 modell + a kínai fizikai dualsimesek) és az ipadeken is jelez
nem mondom droid fronton a pixel után még mindig a samsung az egyik legjobb frissítéssel rendelkező cég de azért mind a pixel mind az iphone telóktól le van maradva

[ Szerkesztve ]

(#21) Rinocerosz válasza Sgr_A (#20) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Egy picikét ezzel vitatkoznék ha nem bánod :R .
A pixel telefonok tényleg nem rosszak támogatottság területén, de már nem a legjobbak. A pixel 2 támogatása véget ért ha jól tudom ami 2017-es volt. A Samsung Galaxy S7 (2016) nem olyan rég kapott biztonsági frissítést és egy kis optimalizálást. Sőtt nemrégiben az s6 (2015) is kapott.
+
A Samsungnál egészen közép kategóriáig vállalják a 3 év főverziót és gondolom még bizt. frissítést is. ( ha jól tudom)

Az Apple tényleg verhetetlen ezen a téren és az, hogy egyszerre elérhető az külön szuper. Persze az árban ezt meg is kéri.

A Samsung folyamatosan szórja ki a frissítést most gondolom a Note széria jön... sokat nem hiszem, hogy kell várni. Sok a készülék egyszerűen... kicsit ritkítani kellene a készülékek számán.

[ Szerkesztve ]

(#22) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

A legutóbbi frissítésnek hála, már nem tudom az otthoni 2-3 éves Samsung tévékre átvinni a képet, a Smart thingsben nem is látja őket a telefon. Most meg a Chromecastot lövik le.

(#23) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Vodas S20, most frissult, hizzaadtak au e-sim funkciot.

A teljes kepernyo modnal eltunt az elolapi kameralyuk eltuntetese, vagy mashova raktak.

(#24) Csokifalo válasza Rinocerosz (#19) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

vodás

(#25) Rinocerosz válasza Csokifalo (#24) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Akkor lassan jeleznie kellene. Manuálisan keresve se dobja fel?

(#26) whatwhatwhat válasza Sgr_A (#20) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Várunk még 1-2 hónapot és megjön nekünk is. Magamat tudom ismételni: ennyit igazán ki lehet bírni. :) Főleg úgy, hogy évek óta szinte semmilyen komoly újdonságot nem hoznak a frissítések. Ez ios-re is igaz. Egyszerűen nincs mire igazán várni, teljesen mindegy hogy 3-5 hónappal később kapja meg az ember vagy sem.
Én azért várom a frissítést mert engem érdekelnek az ilyen dolgok, de egy átlag ember kb semmit nem vesz észre az egészből. Érdekli akkor szerinted hogy mikor kapja meg? Évente jön a frissítés és ennyi. Igazából aki nem követi a tech híreket, az azt se tudja hogy mikor jelent meg a gyári android, azt se tudja hogy csúszással kapta meg, mert nincs mihez viszonyítani. Pixelek szeptemberben megkapták. Oké, de mik azok a pixelek és különben is kit érdekel? :U
Ráadásul samsung frissítésekben nem igazán szoktak komoly hibák lenni. Inkább várok pár hónapot mint hogy egy iOS 11-nek megfelelő frissítést kapjak azonnal. :)

(#27) Sgr_A válasza whatwhatwhat (#26) üzenetére


Sgr_A
addikt

ja rendben jók a samsung frissítések [link] ;]
jobb mint az ios

(#28) iceQ! válasza Sgr_A (#27) üzenetére


iceQ!
addikt

Jaaajjjj ilyet én is tudok linkelni :D

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#29) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

nekem vodás s20, és magától dobta fel,

átvariálták a hangerő állítás lehetőséget, nem rossz de szokni kell a függőleges oszlopokat,

amit nem találok sehol az az előlapi kamera lyuk eltüntetése, van vki ötlete?

(#30) A 2. Vesztes válasza HUNgabus (#29) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Van egy ötletem! Ragasztószallag!! 100 % siker!

Vuff

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#31) HUNgabus válasza A 2. Vesztes (#30) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Koszi, hogy erre nem gondoltam?!
( picsbe, csak sarga van itthon )

(#32) Csokifalo válasza Rinocerosz (#25) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

de manual feldobta, köszi

(#33) Schuler888 válasza Sgr_A (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jah, csak a samsungok evekkel elobb hoznak be olyan funkciokat, amik a vanilla droidba kesobb, iOSbe megkesobb v soha nem kerulnek be, nem beszelve a kb 3 eve elszaporodo 0day update bugokrol iOSen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#34) farockhcm válasza HUNgabus (#29) üzenetére


farockhcm
csendes tag

Ez engem is érdekelne.

(#35) iceQ! válasza Schuler888 (#33) üzenetére


iceQ!
addikt

0day??? ...ezt nézd :DDD :DDD :DDD

[link]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#36) Schuler888 válasza iceQ! (#35) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen lattam, sajnos errol beszelek, 4+eve nem volt ilyen hogy rogton foltozni kellett az uj iOS verziot, de azbelmult idoben, bar mar nem akkora intenzitassal a win10rol is napi szinten lehetett hasonlot hallani... hova ez a rohanas.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.