Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bembee12


Bembee12
aktív tag

:Y Úgy néz ki mint egy átfestett Pokéball :)

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#2) atus72


atus72
senior tag

"hanem a rendvédelmi szerveknél, a tűzoltóságnál, de akár a katonaságnál és a felderítésnél is akadnak bőven lehetőségek."
bullshit

(#3) #06658560 válasza atus72 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Miért? Tűzoltóknál nem, de katonáknál, rendőröknél eldobandod ellenséged felé (miután háromig számoltál és nem tovább), ki a magáról készült képet meglátván a röhögéstől megfetrend.

(#4) ilyen_85 válasza #06658560 (#3) üzenetére


ilyen_85
senior tag

végül is könnyebb beküldeni egy embert, hogy sz@rrá égjen felderítés közben mint bedobni egy ilyet....

(#5) atus72 válasza ilyen_85 (#4) üzenetére


atus72
senior tag

Gondold végig a folyamatot, mivel itt masszív postprocessről is szó van hogy az éles helyzetben erre van-e idő...

(#6) #06658560 válasza ilyen_85 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

És a tűz ellen mi hatása lesz a felvételnek?

(#7) Kashim válasza atus72 (#5) üzenetére


Kashim
őstag

Nem hinném, hogy a végleges változatban bármiféle post-processre is szükség lesz. Egy mobilchipet bele, aztán egy szoftver segítségével valós időben megoldható az egész.

Szerintem van benne fantázia. Sokkal olcsóbb, mint egy robotrepülő és ha tömegben lehet elfogadható áron gyártani ráadásul képes "intelligensen" összefűzni több golyó képét, akkor ha pár csapat bedob egy ilyet valahova több irányból, kb. az egész helyet fel lehet térképezni pár másodperc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Diego2002


Diego2002
tag

A szórakoztatóiparban bőven el tudok képzelni egy ilyet, filmezésnél például.

..::Diego::..

(#9) atus72 válasza Kashim (#7) üzenetére


atus72
senior tag

Hogy a tökömbe lehet egy eldobható gömböt egy repülőhöz hasonlítani?

[ Szerkesztve ]

(#10) Kendek válasza atus72 (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Esetleg ha egy antigravitációs, távirányítható repülő labdáról lenne szó, mint amilyen a filmekben van (pl. SGU).

<-ƘƘ->

(#11) bteebi


bteebi
veterán

Hirtelen azt hittem, hogy rossz a cím. De ez a kamera tényleg dobható, nem pedig eldobható :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) McSpy


McSpy
őstag

Már csak azt kell megoldani hogy a levegőben maradjon :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#13) dabadab válasza atus72 (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Hogy a tökömbe lehet egy eldobható gömböt egy repülőhöz hasonlítani?"

Ugy, hogy hasonlo celra (felderitesre) valo. Egyebkent nem repulohoz, hanem dronhoz hasonlitotta.

DRM is theft

(#14) qnadam


qnadam
veterán

ha arra meg lehet tanítani (és miért ne lehetne), hogy feldobod, és a felső holtpont környén lő egy gömbpanorámát, máris érdekel :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#15) myckie2


myckie2
őstag

Ha egy ilyenre szükség lett volna akkor már rég megcsinálták volna.

(#16) Kashim válasza myckie2 (#15) üzenetére


Kashim
őstag

Azért ez nem így megy.

(#13) dabadab
Igen erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#17) emvy válasza myckie2 (#15) üzenetére


emvy
nagyúr

Jaja, igy volt ez az iPaddel meg a kindertojassal is.

Egyebkent brillians a cucc, nem hiszem, hogy masnak nem jutott eszebe, de o megcsinalta a prototipust, igazi hack. :)

while (!sleep) sheep++;

(#18) myckie2 válasza Kashim (#16) üzenetére


myckie2
őstag

De ebben az esetben igen.

(#17) emvy
Két olyan példát hoztál fel amire ez egyáltalán nem igaz, tényleg grat ilyet én is tudok írni. Pl. tv, mosógép, telefon.

[ Szerkesztve ]

(#19) Kashim válasza myckie2 (#18) üzenetére


Kashim
őstag

Ez igen erős érv volt. Úgy látom neked mindig igazad van, úgyhogy nem is vitázom.

[ Szerkesztve ]

(#20) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Látom a feltaláló úr is nézett Stargate: Universe-et. :DDD

myckie2: Anno a Wright fivérek gépével és az azt megelőző rengeteg próbálkozással is így voltak...

Pár komoly, megalapozott aggály a vasúti közlekedéssel, egészen pontosan a 100km/h-s sebesség átlépésével kapcsolatban:
-Az állatok megőrülnek
-A férfiak impotenssé válnak
-A terhes nők elvetélnek.
-stb...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

durva cucc, de túl szép hogy igaz legyen! Kicsit olyan, mintha brainstormingolt volna egy teljes reklámügynökség és szó szerint mindent kitaláltak volna, hogy mire lehetne jó.

(#22) myckie2 válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


myckie2
őstag

Na az Stargate Universes ötletre azt mondom én is, hogy KELL AZONNAL! De akkor is ez a dobálós cucc max a feledésre jó. De ne legyen igazam.

(#23) TESCO-Zsömle válasza myckie2 (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én szívesen megcsinálom neked, csak adj egy kis méretű antigrav motort. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) ripla


ripla
őstag

nekem egyből ez ugrott be :)

(#25) myckie2 válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


myckie2
őstag

Az utolsó darabot odaadtam Dr. Rushnak, őt meg utoljára a Once upon a time-ba láttam szóval nem fog összejönni. :DDD

(#26) scarabaeus válasza qnadam (#14) üzenetére


scarabaeus
őstag

(Erre gondolsz?)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#27) TESCO-Zsömle válasza myckie2 (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor ezt besz*ptad! ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) bepken


bepken
veterán

nem azért, de ilyen már volt....

Throwable Panoramic Ball Camera

szerk.: ja látom már említették

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#29) #06658560 válasza dabadab (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért nem tudom, a drón nem repülő?
Valamint hozzá hasonlítani egy olyan valamit, aminél semmilyen behatással nem vagy érdemben arra, mit fog neked megmutatni egy teljesen távirányított termékhez nem igazán lehet. Ha bedobod ezt a csodát egy folyosóra, akkor jó eséllyel a kép jelentős része haszontalan infó lesz, mert a falnál áll meg, ferdén, stb. Amiken semmilyen szoftveres hókuszpókusz nem segít.

(#30) dabadab válasza #06658560 (#29) üzenetére


dabadab
titán

"Azért nem tudom, a drón nem repülő?"

De, tulajdonkeppen az, ahogy a taviranyitos jatekrepulok is azok, meg a Boeing 767 is repulo, de azert a repulo szorol az embernek altalaban az utobbi jut az eszebe, pedig mondjuk egy Raven (ami inkabb szoba johet) sokkal kozelebb van az elobbihez.

"Ha bedobod ezt a csodát egy folyosóra, akkor jó eséllyel a kép jelentős része haszontalan infó lesz"

Aha. Ha meg bedobsz egy Ravent egy folyosora, akkor az meg siman a falnak csapodik. Egyebkent most tenyleg az a problemad, hogy tul sokat mutat?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#31) qnadam válasza scarabaeus (#26) üzenetére


qnadam
veterán

:R

mondjuk megvenni ezt se lehet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#32) mepet válasza qnadam (#31) üzenetére


mepet
addikt

Persze, hogy nem. Majd megveszi valamelyik óriás az egész ötletet, ezután pedig lehúzza a wc-n. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) #06658560 válasza dabadab (#30) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha már drón, nem csak a raven jöhet szóba, szóval nem kéne ennyire egysíkúra venned a figurát.

Mára bevettél valamit szövegértés ellen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.