Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Remek hír így korán reggel. Már nézem is. Köszönöm mindenki nevében

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Wajk


Wajk
addikt

gratula :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) DaStorm


DaStorm
csendes tag

Nagyon jó. Tetszik. :)
Grat hozzá! :)

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Grat :R

Várjuk a wp7 verziót is szeretettel:)

Everybody lies.

(#5) NoMagix


NoMagix
addikt

Már megyek is és kipróbálom! :)
Gratula!

(#6) Ocarina


Ocarina
aktív tag

:R
Képek alapján jól néz ki. Várjuk az iOS-es verziót is. :p

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#7) kcsa válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


kcsa
veterán

wp7-re plusz egy szavazat :)

(#8) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Bada-ra nem lesz?

Romani ite domum.

(#9) consono válasza ZCoyote (#8) üzenetére


consono
nagyúr

+1 a Badának! Úgy is dr. Kind csinálja a fejlesztői blogot, jó példaprogi lenne! ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#10) ch003067


ch003067
addikt

Gratula :))

Délután ki is próbálom ;)

(#11) GALARDO


GALARDO
addikt

Én már leszedtem, nagyon pofás lett.Várom az iOS verziót is. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#12) ZCoyote válasza consono (#9) üzenetére


ZCoyote
őstag

Így van, seperc alatt összehozná :D

Romani ite domum.

(#13) forintuser


forintuser
őstag

Próba 1...2....3.....

Holnapkészítést vállalok.

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gratula :R :R

Bada nincs a tervben?

All→M8

(#15) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Jó lett
Látom tis is meglovagoljátok a trendet... most a csempés felület a nyerő (nekem is tetszik)
Két ötletem merült fel:
A szürke részek mellett a zöld felületeken kicsit élénkebb színeket használnék.
Az alsó sorban lévő frissítés, info, impresszum hármast betenném menü gomb "alá"

:)

Köszi az app-ot részemről is
:R

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#16) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Grat hozzà!Symbianra lesz?:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) crue


crue
őstag

Jó lett, bár azt vártam, hogy a tartalmak is az appban jelennek meg.

(#18) korpicschess


korpicschess
veterán

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19) forintuser


forintuser
őstag

Esetleg az utolsó fórum hozzászólásokat nem lehetne beleszerkeszteni? :U

Holnapkészítést vállalok.

(#20) Weeman1


Weeman1
veterán

Én is kipróbáltam,és tényleg jó.
Gratula hozzá.

Xiaomi 11T Pro

(#21) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Letöltöttem, Meizu M9-en remekül működik! (5 csillag a marketen, hmmm,...nem semmi), De, részemről sajnálom, hogy minden egyes bejegyzés gyakorlatilag csak egy link, aztán pikk-pakk felugrik a böngésző...ettől számomra hasznosabb az rss csatorna, ott tudok némi tartalmat is olvasni, (bár az adatforgalmi mennyiség nem számít).
Kérek mindenkit ne szidjon le, ez csak az én véleményem, ajándék lónak ne nézd a fogát, de számomra ez felesleges, a böngészőben úgyis be van lőve a mobilarena.hu, és végeredménybe az app-ból is oda jutok, így alapból azt indítom. Nekem ez a kézenfekvőbb, vagy az említett rss, ha csak mazsolázni akarok a bejegyzésekben.

Egyébként gratulálok a felülethez, szép, letisztult, átlátható, gyors, informatív.

Tom

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#22) toldy


toldy
őstag

No fent is van, x10 mini pro-n is szuper lett, köszi srácok. :R

Az élet nem habostorta.

(#23) zola8van8


zola8van8
tag

Amint ma megjön az életem első androidos telefonom ezt az alkalmazást fogom telepíteni először :D

(#24) Harti


Harti
senior tag

:R

(#25) debrejo válasza tom956ster (#21) üzenetére


debrejo
senior tag

szinténzenész, rss-en keresztül követem. Appot néztem, szép, letisztult, de nekem (egyelőre) haszontalan. Hatalmas :R viszont az ötletért és a megvalósításért!

(#26) z00li


z00li
senior tag

Jó lett. Grat hozzá. :R

(#27) arn


arn
félisten

en is google readert hasznalok.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Android híján kipróbálni ezt nem tudtam, de a leírások alapján egy elmélet részemről:

Bár biztosan sok erőfeszítésbe került a mobilos oldal kifejlesztése is, és alakul is szépen, ahogy néztem(bár wp7-en az sem tökéletes még), de nem volna jobb, ha az maradna a feature phone vonalnak, aztán erre az alkalmazásra meg ráfeküdnétek közös erővel úgy, hogy ad mondjuk egy alap belépő felületet, ahol kiválaszthatja a user, hogy melyik társoldal híreire kíváncsi, aztán onnan továbblépve megkapja a hírek előnézetét, majd ha valamelyikre kíváncsi, akkor meg el is olvashatja app-on belül. Kommenthez meg jöhetne a link, ami elviszi a majd elkészülő mobilos fórum alá.
Ez meg úgy a smartphone vonalnak :) (android/iOs/wp7/bada/symbian/stb..)

Nem titok, most az engadget wp7-es appja adja az ötletet erre, de szerintem talán megvalósítható volna így nem? :B

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29) ZP67


ZP67
tag

Remélem a feketeszeder sem lesz diszkriminálva...

(#30) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Az app jó, attekinthető, Xperia arcon hibátlan, de az oldaltördelés hiányzik hogy olvasható legyen kényelmesen az oldal.

(#31) Tomajdon válasza consono (#9) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

+1 a bada számára! :D jó lenne egy HVG-hez hasonló mobilarénás alkalmazás... vagyis csak az a jó a HVG-ben, hogy nem a böngészőt nyitja meg, hanem az appon belül tudok olvasni híreket. De amúgy a mobilarénás cucc minden tekintetben szebb és jobb! :DDD

(#32) helixP


helixP
nagyúr

"Kissé" Win7-es a felület :)

(#33) novinyul


novinyul
veterán

Már le is töltöttem !Galaxy Tabon(P1000) tökéletes :R .Badára is jöhet.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#34) Parci válasza Barthezz2 (#28) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

miért jobb érdemben app-on belül olvasni egy hírt, mint böngészőben? őszintén kérdezem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#35) DanielK


DanielK
addikt

Várom az iOS verziót. ;)
Amint meglesz a mobilnézet az oldalnak, akkor igazából már mindegy, hogy ott nyitja-e meg a cikket/hírt vagy a programon belül. Jelenleg a nézet miatt még jobb lenne, ha programon belül, de mivel azt mondtátok mindjárt kész a mobilnézet, így ezzel sem lesz gond!
Gratulálok! :C

(#36) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Ne értsetek félre, nem fikázni akarok, de én nem látom értelmét ennek az androidos Mobilarena proginak ebben a formában. Egyszerűen nem tudom, hogy miért kéne egy ilyen ikont, ill programot felrakom az telefonomra. Ellenben egy teljesen mobilra optimalizált oldalnak több értelmét látnám és örülök, hogy az is lassan elkészül.

[ Szerkesztve ]

(#37) Barthezz2 válasza Parci (#34) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pl mert akkor egy helyen volna minden. Gyors, és egyszerűbb lenne navigálni. Ha most belépek egy hírben, megnyitja a böngészőt, ha akarok egy másikat nézni, akkor vissza appba, aztán a részletekért megint böngésző...
Vagy nem megyek vissza, hanem maradok az első hír után a böngészőnél, de akkor meg feleslegesnek tűnik az app.

Tényleg nem kötekedés, de így akkor egy rss olvasó is majdnem ugyan ez, ahogy felettem is írták. Én csak erre dobtam fel ötletnek, de persze csak ötlet :)

Everybody lies.

(#38) balint87


balint87
csendes tag

nagyon jol nez ki, gratula! jo lenne ha olvasni is lehetne vele a teszteket/hireket, de ha ezt nem tervezitek akkor mar remelem nem kell sokat varni a weboldal mobil valtozatara :) ahogy mar mas is emlitette, az engadget/joystiq appok jo peldat mutatnak, szuper lenne ha odaig fejlodne a tietek is :) ...ja, alul azt a harom gombot szerintem is be kellene rakni OptionsMenu-be, az nem nagy melo :P

(#39) amanoba


amanoba
őstag

jeee, remek hír!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) Leslie_K.

Gratula a programhoz, remélem valamikor a közeljövőben készít valaki PH!-s változatot is!

(#41) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én kiraknék egy QR kódot is, ami rögtön a marketbe visz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

szépnek szép, de addig biztos nem fogom használni, amíg böngészőben nyitja meg a híreket, ennél egyszerűbb ha egyből böngészőben kezdek olvasgatni.

(#43) BloodRay válasza Barthezz2 (#37) üzenetére


BloodRay
veterán

+1
Jó az ötlet szerintem is, de ebben a formában én sem látom értelmét felrakni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#44) RI/OS válasza Répafőzelek (#36) üzenetére


RI/OS
őstag

Épp ezen gondolkodom én is.

Kipróbáltam, tényleg nem fikázás, de így ebben a formában semmi értelme.

Olyasmit kellene egy ilyen alkalmazásban, mint az xda-developers.

[ Szerkesztve ]

(#45) Parci válasza Barthezz2 (#37) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fullos mobil verzió lesz, a prohardver első bétája már kint is van. az app csak egy gateway, egy alternatív főoldal, ha úgy tetszik, nem hiszem, hogy szeretnénk a teljes funkcionalitást duplikálni benne. főleg, mert akkor tényleg lehet 5-6 platformra appot csinálni, amivel sosem végeznénk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46) szezso15


szezso15
addikt

Nagyon nagy :R !

Már fenn figyel a Blade-emen, bár igen, abban egyetértek, hogy nem a Böngészőt kéne feldobnia mindenre!

Ha meg tudnátok oldani, hogy az alkalmazáson belül lehessen olvasni a cikkeket/híreket, akkor 5* lenne, így csak 4...;)

Ja, és egy picit szaggat a görgetés, azon lehetne csiszolni? Bár, lehet az MSM7227 teszi! :B

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#47) a.sebi válasza Parci (#45) üzenetére


a.sebi
őstag

Kár sajnos eleg gyenge ...jo forman egy link csomag.... mire kikeresem az appot addig a bongeszőben elolvasok egy tesztet... de a kezdemenyezes elismeresre melto

(#48) DanielK válasza Parci (#45) üzenetére


DanielK
addikt

Ez szerintem így teljesen jó! Átláthatóbb így a főoldal, mint a böngészőben és csak azt nyitom meg, ami érdekel igazán. Illetve ahhoz, hogy a böngészőn belül megnyissak valamit, zoomolni kell. Itt ilyen nincs, azonnal látom, hogy mik a főbb hírek/cikkek. De pl. SGS-nél ha megnyitottam az oldalt, akkor azonnal zoomolni kell, hogy lássam a főcímeket, mert a felbontás nem engedte meg, hogy azonnal lássam és olvassam azokat (iPhone 4 esetén ilyen gondom már nincs a retina kijelzőnek hála).

Mobilnézettel kiegészítve teljesen jó lesz! :R :C
Akinek nem tetszik, annak meg nem kell letöltenie...

[ Szerkesztve ]

(#49) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Pár dolgot tisztázva:
1. ez az app egy gateway, egy kapu a telefonról hozzánk. Párhuzamosan készülnek az appok és a mobil verzió, a kettő egymást egészíti ki. Egyiket sem kötelező használni, nyilván.
2. az app célja, hogy a mindenféle rss olvasóknál jobban átlátható, letisztultabb, csak a mi tartalmainkat megjelenítő felületen lehessen követni a tartalmunkat. Ha valami érdekes jön ki, akkor katt és már lehet is olvasni. Aki ezt máshogy szereti csinálni / szokta meg, az bátran maradjon annál, amit megszokott
3. persze lehetne az app egy komplett leképzése a tartalmaknak, ezen belül nyílnak meg az oldalak, a képek galériákban lapozhatóak, meg minden, ami szem-szájnak ingere, csakhogy
- nekünk alapvetően az a cél, hogy minél több látogató érkezzen a mobilos / nem mobilos oldalainkra
- ha az appba integrálnánk mindent, akkor teli kéne szórni reklámokkal, hogy az oldalról emiatt leeső látogatókat is elérjék a hirdetőink
4. nem véletlen, hogy nincs honeycomb verzió. Ott ugyanis a kijelzők felbontása miatt van helyünk arra, hogy a tesztek első oldala, illetve a hírek az appon belül jelenjenek meg. Sokkal inkább alkalmas egy tablet a tényleges médiafogyasztásra, mint egy gatewayként működő telefon. Pláne úgy, hogy ennek az appnak 320x240-ben is működnie kell, ugye.
5. bada most épp nincs tervben, majd ha kijön a 2.0 és a köré épülő telefonok, akkor megnézzük, hogy mennyire népszerű
6. egyetlen olyan további fejlesztés van, ami erősen benne van a pakliban - és mi találtuk ki - a notifikációs rendszer. Hogy a háttérben futó app különböző beállítások alapján értesítse a telefont arról ha van új kontent. Kikapcsolható és szűrhető módon. Csak a kérdés, hogy van-e erre igény.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) a.sebi válasza Parci (#45) üzenetére


a.sebi
őstag

Kár sajnos eleg gyenge ...jo forman egy link csomag.... mire kikeresem az appot addig a bongeszőben elolvasok egy tesztet... de a kezdemenyezes elismeresre melto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.