Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) subaruwrc


subaruwrc
félisten

harmadik

(#2) Jim Tonic válasza subaruwrc (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Privátban?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) Daywalker válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

:R Akkor gyorsabban tudok reagálni...de most ezt benéztük... :Y

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) subaruwrc válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem sűrűn szoktam ilyesmiket jelenteni, de legközelebb úgy lesz ;)

(#5) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Még az első 690-es házam volt, amint látom nem sokat változott. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6) patex1983


patex1983
őstag

Nekem meg 690 II Advanced van és imádom :K
Ez is jól mutat, kíváncsi leszek majd részletesebb képekre is.

X

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

Nemrossz, bár itt is megállja helyét az a mondás, h. bevált dolgon ne változtass. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) Zolee11 válasza kelzsoca (#5) üzenetére


Zolee11
senior tag

Még a kettőhöz képest is sokat változott, főleg belül a meghajtó keret elrendezése. Sokkal felhasználóbarátabb lett.
Igaz a túl lukacsos forma nem túl hatékonyan tartja bent a zajokat, ezért nem vettem anno ilyen CM házat. :)
Viszont a belső felépítést áttehetnék más házakba is...

no brain, no problem

(#9) stranger28


stranger28
addikt

Féltem a címet olvasva, hogy elrontják, de most kudarcot vallottak. Bár már a kettő is nagyon baró, nem feltétlen venném ezt helyette.

(#10) dredbiro


dredbiro
senior tag

Ez tetszik,lassan egy új házra lesz szükségem,kíváncsi leszek az árazására :K

Good hunting,STALKER !

(#11) kelzsoca válasza Zolee11 (#8) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igaz a túl lukacsos forma nem túl hatékonyan tartja bent a zajokat

Éppen erre gondoltam, tésztaszűrőt többet nem veszek. :)

https://vertigostore.eu

(#12) #21346560


#21346560
törölt tag

Ez a ház nagyon tetszik! Minél több cucc van benne, annál nagyobb lesz?
Legalábbis a "Cooler Master CM 690 III belülről [+]" képnél ez jön le...

(#13) F34R


F34R
nagyúr

harmadik rokabor, unalmas es meg csak nem is szep.

(#14) speed471


speed471
aktív tag

Nekem is lukacsos házam van és nagyon halkan megy benne a i5 4 magos proci...és hüvös is. Én soha többé nem veszek zárt házat..

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#15) Taragas


Taragas
aktív tag

Nekem az sokkal jobban bejött az advanced 2 kinézetre, mint a haf 912+, mégis ezt utóbbi van, mert jobb a hűtési teljesítménye. Viszont ez már ugyan azt tudja hűtési teljesítményben talán mint azt enyém.... Ne kövezzetek meg, de ha látok egyet élőben, vagy vidin, és be jön, akkor lehet erre váltok inkább a kinézet miatt, bár előbb lássak egy árat... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#16) alienpapa


alienpapa
senior tag

Nekem egy első szériás darab van itthon, és nagyon elégedett vagyok vele. :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#17) Bloksma válasza alienpapa (#16) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Nekem is első van, és osztom az eddigi véleményeket :) Nagyon a szívemhez nőtt.
Az elsőtől azonban már igencsak különbözik az új. Kíváncsi leszek, mennyibe kerül. Anno én még 18k-ért vettem.

(#18) Xirtam


Xirtam
veterán

Pont 2 hete akartam megkérdezni, hogy tud-e már esetlegesen valaki az új szériáról valamit.

Még az első CM 690 boldog tulajdonosa vagyok, de régóta tervezem a lecserélését, hiszen ezt akkor vettem amikor megjelent. :C

Várjuk az árat és a pontos megjelenési dátumot! :C

(#19) Xirtam


Xirtam
veterán

hivatalos videjó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20) Zolee11 válasza speed471 (#14) üzenetére


Zolee11
senior tag

Volt alkalmam olyan konfigurációt meghallgatni amiben több merevlemez van, hangosabb vga kártya, hát nem tetszett az összhang. A zárt házak jóval csendesebben járnak (kívülről) ugyanazzal a felépítéssel/konfigurációval.
Attól hogy mindenhol bejuthat a levegő, még nem lesz hűvösebb, egy jól átgondolt "szélcsatornás" rendszer, jóval hatékonyabban vezeti el a meleg levegőt. :)
Persze ezek sok rossz házak, ne érts félre, gondolkodtam is egy ilyenen, csak a hangok mást mondtak. :D

no brain, no problem

(#21) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

milyen ház ez, hogy belepakolnak pár dolgot és nagyobb lesz? ;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) SRII


SRII
őstag

nekem is 690II van plexis, de a kinézete ennek nem tetszés számomra, igaz a venti elrendezése nagysága, a pórszűrők és a hdd/sdd foglaltok már javára válnak, egy szó mint száz a 690 II ben lenne ez a felhasználó barát megoldás, de a kinézet maradt volna, akkor lehetne mondani hogy tökéletes!!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23) Vazzee


Vazzee
csendes tag

Engem mar valszeg semmilyen haz nem fog erinteni a jovoben, max akkor ha a VGA-k hossza nagyot es hirtelen ugrik, mivel sikeresen es szerencsesen egy tores miatt kb 40%-kal learazott CM Storm Troopert be tudtam szerezni.
De mint volt CM690 tulaj -5 evig-, leirom az ujrol a velemenyem.

2 dolog ami nem tetszik:
- lehet-e cserelni a SSD foglalatokat sima HDD foglalatra, mert 3 az nem sok, persze ha figyelembe vesszuk a 2teras vinyokat akkor ertheto, viszont szamomra lenyeges -lenne-, mivel vesztettem mar el adatot 1 teras vinyorol, ezert semmi kedvem 2 esetleg tobb terat elveszteni. Szo valszeg csak maradok a terasaknal, vagy ha azok mar nem lesznek, akkor a 2+ terasokra nem pakolok 1t-nel tobb adatot.
- a takaritast ennel sem tettek egyszerubbe. Oke, papiron elvileg kb fele a zsir uj Storm Troopernek, de akkor is, kihuzhato porszurok, pattithato front bay panelek... Vmilyen olcsobb formaban biztos megoldhatok lettek volna. Szamomra ez volt a fo ok, hogy valtottam a CM690rol a Stormra, mert azon millioszor konnyeb a portalalnitast elvegezni. Eleve sokkal kevesebb jut a hazba.

Megerte-e? Hell yeah! Soha tobbet nem kell szivnom a front venti miatt, hogy a szuro el van tomodve, es emiatt le kell bontanom az egesz haznak az elejet, ami eleve rohadt maceras a 690-nel. Most csak lenyulok, egy kezzel kiszedegetem a paneleket, ramegyek kis fogkefevel, oszt kesz. kb 5 perc.
Ha a gep nem az asztal alatt lenne, akkor a tobbi szuro is hasonloan konnyen tisztithato lenne.

Szo ezeket leszamitva, nekem bejon az uj haz.

(#24) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

A képeken úgy néz ki, mint el elhízott 690 II-es. A magasságán jobban kellett volna növelni és akkor nem ilyen tömzsi kinézete lenne.

(#25) malwy


malwy
senior tag

A full-empty között baromi "furcsa" az átmenet :DDD

(#27) mghltm


mghltm
addikt

a gyarto oldalan pdf formatumban mar elerheto a termekleiras es a hasznalati utmutato

meret: 230 x 507 x 502 mm / 9.1 x 20.0 x 19.8 inch (sz x ma x me)
tomeg: 8.7 kg / 19.2 lbs

hivatalos oldal

szimpatikus darab, beraktam a lehetseges kuckok koze a haf xm tarsa melle

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#28) bteebi


bteebi
veterán

Kifejezetten tetszik. Remélem emberi áron mérik majd :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#29) tome.jr


tome.jr
addikt

Nem kapkodták el a III. generációt, már kb. egy fél éve várom, hogy megjelenjen. Viszont ez a II-höz képest nem nagy előrelépés, azt hittem jobban hozzányúlnak majd. Abban is bíztam, hogy már 8 pcie slot lesz benne. Mindenesetre így is tetszik, fehérben leszek rá kíváncsi. Ezzel együtt még jó pár évig marad a mostani II. Advanced.

(#30) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Személy szerint nekem tetszik az átszabott kinézet. A fém díszcsík mindig szúrta a szemem, most egy fokkal barátibb lett. Vajon a 280mm-es vízhűtés befér előre-felülre? Még egy dolog van ami feltűnt, az elcsúsztatható fedlap fényes felülete totál kilóg az összképből.Mindezek ellenére ha kuckót keresnék komoly eséllyel indulna. :)

(#31) McClane


McClane
aktív tag

Nekem tetszik, remélem nem szálnak el az árral. :)

(#32) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nekem még a 690-II van, de az egész széria bejön!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

" Átszabták a tárolórekeszeket "

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#34) patex1983 válasza SkyS1gn (#32) üzenetére


patex1983
őstag

Nem semmi mod, grat :K

X

(#35) Logen88


Logen88
aktív tag

Nekem is 690 II Advanced van, és bár tetszenek az új dolgok amiket belepakoltak, de nekem még mindig jobban bejön az előző széria.
Vagy talán ha összegyúrnák a kettőt, az új kuckó belsejét belepakolnák a régibe, na nekem az bejönne, de nagyon. :K
Remélem jó árban jön.

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#36) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Igényes szèp darab!

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#37) alienpapa válasza SkyS1gn (#32) üzenetére


alienpapa
senior tag

Elég jól néz ki....

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#38) SkyS1gn válasza Logen88 (#35) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Van benne valami! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Szépen kivitelezett ház, jól megtervezett belsővel. Így kellene házat építeni. Talán annyu, hogy lehetne eggyel több 5.25-ös rekesz, de végső esetben el lehet tekinteni egy második optikai meghajtó beszerelésétől...

Csak legyen jó áron és cserélem is a jelenlegi, kissé már lelakott kuckót.

Where do you want to go today?

(#40) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Már a harmadik bél van a CM690-esben (első széria), és szerintem csak soksok év múlva a következő bélcserénél fogok újat venni, de tuti, hogy az is CM690-es sorozat lesz :) Jól hűt, nem hangos, elfér benne minden.

Cris99: Ez a mod, ez húúú :C Kár hogy nem férne be az asztal alá a vízhűtés miatt. :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#41) SkyS1gn válasza Tsebacsi (#40) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Rajta van, noproblem :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#42) Viktor81 válasza H.O.D. (#39) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

3 db 5.25"-os rekesz van... Mire nem eleg ez a mai, optikai tarolokat mar elegge nelkulozo vilagban. (nekem 690 II-m van benne 2 db ODD (amibol boven eleg 1 is), de igy sem ertem, Neked miert kell tobb) (legyen meg egy fan controller, vagy kartyaolvaso, de akkor is belefer a 3-ba...)

Udv.: V.

(#43) Sicilian


Sicilian
addikt

Várom az árát, ideje lenne házikót cserélnem.

nothing is true everything is permitted..

(#44) katalin888 válasza Vazzee (#23) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ez engem is erdekelne, mert SSDm meg csak 1 van es nem is lesz egyhamar tobb, de a HDD-bol van egy par!?

[ Szerkesztve ]

(#45) katalin888


katalin888
aktív tag

Most latom, hogy lehet varialni, at lehet alakitani nagyobbra, ugyhogy minden ok! :)

(#46) H.O.D. válasza Viktor81 (#42) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Dupla magas ventilátor-vezérlőm van és két optikai meghajtóm, valamint a hangkártya front panelje, meg egy 5,25-ös kártyaolvasó/HDD/SSD dokkoló. Számoljunk :)

Where do you want to go today?

(#47) kromatika


kromatika
veterán

Tökéletes újjítás,igy kell ezt vsinálni CM. :K Én cm690II-őt használok,de ha elérhető lessz emberi áron akkor erre váltok.Jó dolog hogy a táp alatti porszűrő,végre könnyen tisztítható,a táp kivétele nélkül.Ez elég fontos.Valamint a ház teteje is itt végül pakolható ventikkel.A hátlapi PCI takarók is lukacsosak stb...Szóval a nagyon jót,még jobbra sikerült csinálni.Egyébként a Haf 912Plus nem hűt jobban mint a 692,én is teszteltem,és más tesztek is igazolják,hiába van benne 20cm-es venti.A por kérdésről meg annyit hogy a jól szellőző ház az nyitott,viszont hangosabb is mint egy zárt.A kettő nem megy együtt.Viszont ha arra törekszünk hogy a zaj forrását szüntetjük meg(halk proci hűtő,halk ventik,stb) akkor lehet szellős de egyben halk konfigunk is.Szóval szerintem ez győnyörű,talán még elegánsabb mint a 692.Gyári video:[link]

(#48) juhfül


juhfül
csendes tag

Áhh..

Ilyet akartam a mostani noname házam helyett, mert megfelelőnek találtam a méretét és talán a szellőzésétől sem kellene aggódnom.
De 90 ojró??? Az itthon lesz kb 30-35 ezer.
Az előző generáció 23 ezerről indult, ami két hete 18 volt.
Gondoltam megvárom ezt és az ár majd eldönti. Eldöntötte. Hogy az II-est már nem lehet kapni? Ahhaaa
A 690 ll Advencedből látok még 21-ért.
Esetleg 25-öt adtam volna érte, de ennyit nekem nem ér. Meg ugye 30 környékén azért jobban körülnéz az ember.
Vagy a CM-nél fogott erősen a ceruza, vagy csak szimplán szar a forint.

Most nyálazhatom át a fórumot. :(((

pontpontvesszőcske

(#49) kromatika válasza juhfül (#48) üzenetére


kromatika
veterán

megjelenés után 1,2 hónappal szerintem megvehető lesz 25-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.