Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ktamask


ktamask
tag

Szép és ötletes.

(#2) tlac


tlac
nagyúr

ez szinte pont ugyanaz, mint a Cubitek Mini Cube

(#3) LLKobe


LLKobe
veterán

Na ez már tetszik!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) Normi™


Normi™
őstag

Mint mini-itx tulajnak nagyon tetszik.Szép,bár én inkább a paneltáp felé húzok mostanság,de azért elgondolkodtam. :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#5) LLKobe


LLKobe
veterán

Semmi :B

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#6) r4z


r4z
nagyúr

Ugyanott baltázták el, ahol a Phanteks. Túl közel van a VGA a táphoz, nem kap elég levegőt a hűtés. Igaz, ez csak rövidebb kártyáknál lehet probléma, de akkor se előnyös.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7) flashpointer válasza r4z (#6) üzenetére


flashpointer
őstag

Raadasul a jobbfele kartyakbol gyarilag sok a 3 slotos ami igy csak vizzel ferne bele+ utangyartott hutes abszolut kizarva mert ott meg mindegyik .
+10mm nem dobott volna sokat a magassagan de a hasznalhatosagon annal inkabb.

(#8) r4z válasza flashpointer (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

A 3 bővítőhely mondjuk ITX házaknál ritkaság, hirtelen csak az Ncase M1 jut eszembe, ami ekkora kártyákat is be tud fogadni. De mivel gyakorlatilag az összes átlagos VGA két slotos, azt a pár centit igazán ráhagyhatták volna még.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

mATX-ben is van?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) shteer válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


shteer
titán

Define S

..szerintem jónak tűnik

(#11) shteer válasza tlac (#2) üzenetére


shteer
titán

Köze nincs hozzá

..szerintem jónak tűnik

(#12) rottenbull


rottenbull
senior tag

Vegre ezek is csinaltak egy jellegtelen es atlagos mini hazat, mint sokan masok.

(#13) tibor72 válasza rottenbull (#12) üzenetére


tibor72
tag

Lehet, hogy jellegtelen de a porszűrők kialakítása, tisztíthatósága, ami az r5-t idézi ami nekem is van és fontos szempont volt a kiválasztásnál anno, itt is motiválhat leendő tulajokat.

(#14) shteer válasza rottenbull (#12) üzenetére


shteer
titán

Akinek jelleges kell, ott a Corsair 380T :P

..szerintem jónak tűnik

(#15) LLKobe válasza rottenbull (#12) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem határozottan tetszik, de azért a 2,5cm magasság csökkentésért nem fogok ITX-re váltani a mATX-ről.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16) Jim Tonic válasza shteer (#10) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az ATX. Nekem mATX kellene. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#17) tlac válasza shteer (#11) üzenetére


tlac
nagyúr

ugyanaz a felépítés, elrendezés, csak több a lyuk

(#18) -Valinas- válasza LLKobe (#15) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nekem Define Mini-m van, de ez nagyon tetszik. :Y A következő konfigomat biztos, hogy ilyenbe építem!

(#19) shteer válasza Jim Tonic (#16) üzenetére


shteer
titán

Define Mini

De már nem biztos, hogy forgalmazzák

http://www.anandtech.com/show/6909/fractal-design-define-mini-case-review

..szerintem jónak tűnik

(#20) tailor74


tailor74
őstag

Ez a kis ház nagyon rendben van. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#21) shteer válasza tlac (#17) üzenetére


shteer
titán

Meg ebben nem fő meg egy erősebb konfig.
Hosszabb vga építhető be.

..szerintem jónak tűnik

(#22) tlac válasza shteer (#21) üzenetére


tlac
nagyúr

az a több lyuk következménye
de amit írtál, hogy köze nincs hozzá, az messze nem igaz

ha korábban is létezett volna ez a ház, valószínűleg ezt vettem volna
de a cubitekbe is beépíthető elég masszív hardver

(#23) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha mini-itx konfigot építenék,akkor ez a ház tökéletes alap lenne hozzá.Szeretem a Fractal házakat. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

Ebből lesz fehér vagy sima alu?

(#25) Sotho


Sotho
őstag

Én pont negyed ekkorába terveztem bezsúfolni a leendő mini itx rendszeremet de ez sem rossz. :D

(#26) imibogyo válasza Sotho (#25) üzenetére


imibogyo
veterán

Na azért az sem mindig járható út, kérdés milyen hardvert és milyen zajszint mellett.

Én anno még dVGA nélkül próbáltam a passzív konfigomat belegyömöszölni egy Coolcube Mini-be, ami végülis sikerült, de már nem a passzív CPU hűtővel és így lemondtam a dologról, mert nem volt valami csendes (ugye minden más passzív volt a gépben). Ekkor megfogadtam, hogy eladom a kis kuckót, amit végül azóta sem tettem meg, mert végülis HTPC, vagy NAS-nak így is jó lenne a mérete (ezek azóta sem készültek el, így most porfogó :B ). Mindenesetre visszaköltöztem a "nagy" házba.

Azóta beszereztem még egy passzív 750Ti-t is, na így meg már végképp csak a nagy(obb) házban férek el. Sőt még ezt is át kell majd kicsit alakítanom (SSD-nek jelenleg nincs dedikált hely (volt) csak a 3,5-es merevlemeznek a ház aljában, plusz 2,5 centimétert szélesítenem kell a házon, hogy a dVGA beférjen rendesen, mert most nem lehet az oldallapot visszacsúsztatni). :DDD

Gondolkodom még, hogy az eredetileg előre tervezett két 500 RPM-es Scythe ventit visszarakom így, hogy van dVGA mivel hangjuk nincs, viszont mivel lényegében mindenhol zárt a ház az előlapot és a tetőt kivéve, így még ezek az alacsony légszállítású ventik jól érzékelhető légmozgást generálnak, hangjuk viszont szinte nincs.

[ Szerkesztve ]

(#27) -Valinas- válasza imibogyo (#26) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Tök ötletes, szépen kivitelezett! :) Egy kiskanalat nem lehetne leejteni benne mondjuk... :C :R

(#28) Because


Because
őstag

na akkor az matx házam 4 centivel magasabb (más méreteiben ugyan ekkora) és előre felülre 2x-2x120, hátra 1x120-as venti mehet...éljen az itx hype ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Sotho válasza imibogyo (#26) üzenetére


Sotho
őstag

:R A shuttle-nek van ilyen hűtési megoldása : [link] ezzel lehetne nyerni helyet az alaplap felett, oda menne a sfx táp, a dvga meg pl egy r9 nano ;] A többi szar meg nem foglal sok helyet, odd sem kell. a teljesen néma gép nekem nem cél lehet egy kis-közepes zaja.

[ Szerkesztve ]

(#30) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Nem rossz, de épp hogy elférne a VGA-m és a 2. hdd elhelyezése se tetszik annyira. A Phanteks még mindig vezet egy picivel.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.